Jakubowice 2022 VI Memoriał Marcina Klupsia

30.04-03.05.2022

 

Podium VI Memoriału Marcina Klupsia Jakubowice 2022

1m. Marek Wacławik KATHMANDAU   Largo S A    0/0 44,83s 

2m Jiri Hruska REIKY CZE  0/0 48,50 s

3m. Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127  KS Small Cherry Trzebnica  4/0  42,29 s 

 

WYNIKI MEMORIAŁU        WYNIKI TURNIEJU 

ZWYCIĘZCY MEMORIAŁU MARCINA KLUPSIA W JAKUBOWICACH 

 

V Memoriał 2021     1m. Kamil Grzelczyk  FRUGO KJ Agri 

IV Memoriał 2020    1m. Antoni Strzałkowski BLANT  KJ Strzała Krubiczew

III Memoriał 2019   1m. Maksymilian Wechta LONDON  KJ Wechta Rosnówko 

II Memoriał 2018    1m. Piotr Morsztyn VAN HALEN  BPK 

I Memoriał 2017     1m. Wojciech Wojcianiec NACCORD MELLONI  Meloni Horses

Galeria  finały wtorek Foto KaHa

 

link do galerii

 

 

Galeria poniedziałek  Foto KaHa

 

link do galerii

 

 

 

Nowa sekcja

Galeria  sobota   Foto KaHa

 

link do galerii

 

 

Jeździecka Majówka, VI Memoriał Marcina Klupsia ZO** + ZR
Jakubowice, 30.04-03.05.2022

 

WYNIKI KOŃCOWE  PDF
 

1 ZR - P - 110 cm, zwykły, art.237.2.1 (30-04-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 54,52 IK PLN
2 ASTERIA WM Larkowski Wiktor LKJ Moszna 0 56,05 IK PLN
3 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 57,07 IK PLN
4 ARONIA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 57,48  
5 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY 0 58,02  
6 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 58,75  
7 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 61,51  
8 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 61,53  
9 BAGITA BALOUBETA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 61,71  
10 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 62,40  
11 CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze 0 62,42  
12 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 0 62,54  
13 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 64,17  
14 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 64,51  
15 CANDY Sterczyńska Gabriela (J.2006) KJ Rock Horses 0 64,55  
16 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 64,77  
17 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 65,47  
18 VITAMINE DW Z Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 65,97  
19 LIGHTNING Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 66,17  
20 KLASSE W Bula Katarzyna KJ Profit 0 66,18  
21 NONO Z Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 66,46  
22 ERYSTYKA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 66,66  
23 A - KUWEJT Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 66,93  
24 QASILLA TB Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 67,39  
25 EVRISTA Hruska Martin JK Opava Katerinky 0 67,45  
26 KATINKA RV Pankiewicz Julia (J.2006) KJ Bielik Grzegorzewice 0 67,53  
27 DIARADOS Budzyńska Zofia (MJ.2002) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 67,78  
28 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 67,95  
29 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 1 68,94  
30 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 1 68,98  
31 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 2 69,05  
32 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 2 69,08  
33 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 2 69,33  
34 VEX OF SOMARA Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 2 69,40  
34 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 2 69,40  
36 PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 2 69,54  
37 KEMI Karst Julia (J.2005) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 2 69,67  
38 CARAMELLA Kasprzyk Patrycja (J.2004) Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój 2 69,92  
39 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 2 69,94  
40 SARANZA B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 3 70,12  
41 KAIDA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 3 70,31  
42 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 4 52,89  
43 ARAMIS Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna 4 53,76  
44 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 4 55,90  
45 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 4 57,17  
46 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 4 59,22  
47 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 4 59,57  
48 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 4 59,62  
49 HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 63,58  
50 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 63,85  
51 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 4 64,58  
52 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 4 67,01  
53 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 67,17  
54 SEQUIN Z Siedlaczek Michał KJK Romico 4 67,41  
55 CASANOVA Ludvík Jakub JK Velká Polom 4 71,21  
56 JACKPOT B Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 4 71,68  
57 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 4 71,75  
58 LARIMA S Ludvík Jakub JK Velká Polom 5 68,25  
59 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 5 68,59  
60 QUAIRO Żuławska Julia (J.2006) Klub Jazdy Konnej Romico 5 68,92  
61 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 5 72,73  
62 ADEBAYOR Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 6 69,47  
63 SANTA QUINTA B Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 6 69,58  
64 CORFU Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 6 69,84  
65 CONTENTO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 6 70,00  
66 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Hruska Jiri JK Opava Katerinky 6 73,72  
67 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 7 70,16  
68 DE VOLTAIRE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 7 70,82  
69 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 7 74,47  
70 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 8 56,43  
71 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 8 63,78  
72 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 8 64,20  
73 QUENTIN Hůlková Michaela (Mł.2022) JK Opava-Kateřinky 8 64,46  
74 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 8 71,08  
75 CARL-OTTO IXES Siedlaczek Michał Kjk Romico 8 71,36  
76 MAYROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 8 71,38  
77 SCARTO II Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek 8 71,53  
78 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 9 76,18  
79 HEYDAY MELLONI Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 10 73,27  
80 COCONUT CREAM Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 10 77,92  
81 RAMAZOTTI DE EDUARDO JOLLY Grzegorzewski Adam KJ Okoły 11 70,83  
82 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 12 58,13  
83 QUINOA AEG Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 12 71,85  
84 HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 14 73,56  
85 KAYEN - L Ludvík Jakub JK Velká Polom 14 81,61  
86 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 22 85,20  
87 AMAT M Gut Magdalena LKJ Moszna 22 85,40  
88 BOGDANOV Manowska Michalina (JM.2007) Kj Nostro 25 84,21  
89 CARAMOONE RED Z Grzegorzewski Adam KJ Okoły 28 91,87  
90 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 41 92,89  
  FONDI-W Jagusiak Alicja (JM.2008) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice ELI    
  DELTA I Kurasz Dominika (JM.2007) KJ Global ELI    


 

2 - C - 130 cm, Średnia Runda, zwykły, art. 238.2.1 (30-04-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASANOVA Ludvík Jakub JK Velká Polom 0 57,54 500 PLN
2 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 58,36 400 PLN
3 CHRISTIN L Ludvík Jakub JK Velká Polom 0 58,57 320 PLN
4 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 58,63 260 PLN
5 COBREY F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 59,91 200 PLN
6 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 61,23 160 PLN
7 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 62,01 80 PLN
8 ILASCHA V&V Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 63,48 80 PLN
9 ICE-AGE H Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 0 63,94 20 PLN
10 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 64,07 20 PLN
11 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 64,14 20 PLN
12 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 66,66 20 PLN
13 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 0 66,72 20 PLN
14 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 67,63 20 PLN
15 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (MJ.2002) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 68,06 20 PLN
15 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 68,06 20 PLN
17 SAINT VINCENT Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 68,36 20 PLN
18 CHACCOSTAR Lamich Karel JK Opava 0 68,51  
19 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 69,36  
20 INOUT W Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 70,43  
21 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 70,68  
22 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 70,85  
23 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 71,30  
24 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Kietlów 0 71,49  
25 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 72,32  
26 ULANO' MS Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 73,59  
27 PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 1 74,66  
28 KLARADETTE S Grzegorzewski Adam KJ Okoły 1 74,78  
29 KAPSONES W Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 3 76,00  
30 ETIUDA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 4 59,12  
31 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 60,90  
32 KALYAN L Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 4 61,11  
33 GROGORY Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 62,59  
34 BIQUEEN Langer Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 4 64,78  
35 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 4 65,00  
36 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 4 65,44  
37 HIGHFORCE ONE Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 65,54  
38 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 67,46  
39 CARMEN-N Kluba Małgorzata (MJ.2003) Stow. KJ Preria Wilkowice 4 67,77  
40 CONNORO Pietrzak Piotr (J.2006) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 4 68,87  
41 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 4 70,34  
42 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 70,41  
43 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 4 70,52  
44 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 71,19  
45 WESTFALIA L Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 73,76  
46 FANFRELUCHE DE RIALFO Z Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 73,81  
47 LAVINA Pęciak Anna LKJ Ochaby 6 75,84  
48 DENIRO Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 8 56,05  
49 CISALL FS Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 8 59,50  
50 DELLA ROSA Badura Anna KJ Profit 8 62,82  
51 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 67,30  
52 EVRISTA Hruska Martin JK Opava Katerinky 8 69,30  
53 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 8 72,05  
54 JUST THIS ONE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 8 72,63  
55 BONNEUR DU DOMAINE Z Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 11 76,44  
56 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 11 80,57  
57 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 12 68,92  
58 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 12 71,64  
59 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 12 72,80  
60 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Hruska Jiri JK Opava Katerinky 15 80,21  
61 BARBADOS Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 16 66,06  
62 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 16 81,85  
63 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 22 83,09  
64 JACUZZY Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 22 83,74  
65 CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 25 94,14  
66 JACKPOT B Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 33 94,96  
  REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec ELI    


 

3 - CC - 140 cm, Duża Runda, dwufazowy, art. 274.1.5.3 (30-04-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KATHMANDAU Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 52,15 0 29,94 875 PLN
2 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 51,25 0 30,97 700 PLN
3 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 55,04 0 36,65 560 PLN
4 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 52,81 4 32,88 455 PLN
5 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 55,10 4 34,27 350 PLN
6 KAPSONES W Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 54,35 4 35,39 280 PLN
7 INOUT W Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 52,01 4 36,89 140 PLN
8 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 51,80 REZ   140 PLN
9 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 1 56,16      
10 WESTFALIA L Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 2 57,27      
11 STAKORADO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 51,21      
12 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 51,97      
13 SUEDWINDS AMANDA Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 4 52,48      
14 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 4 52,50      
15 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 52,77      
16 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 53,23      
17 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 4 53,24      
18 ILASCHA V&V Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 55,05      
19 EXTRA DOLLARS Seroka Anna SSKJ ARCHIPP 4 55,44      
20 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 5 56,42      
21 GRANDE DIVA Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 12 53,30      
22 BARBADOS Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 20 51,71      
23 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (MJ.2002) Stow. KJ Preria Wilkowice 21 68,99      
24 REIKY Hruska Jiri JK Opava Katerinky 23 74,17      


 

1 - P1 - 115 cm, Runda koni 5 letnich, na styl konia (30-04-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 0 8,7 8,7 66,08  
2 MICHA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 8,5 8,5 67,54  
3 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 7,9 7,9 65,61  
4 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 7,8 7,8 63,71  
5 SEQUIN Z Siedlaczek Michał KJK Romico 0.5 7,9 7,4 66,97  
6 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0.5 7,7 7,2 66,97  
6 KAYEN - L Ludvík Jakub JK Velká Polom 0.5 7,7 7,2 68,29  
6 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 1 8,2 7,2 68,92  
9 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0.5 7,6 7,1 64,08  
10 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 0.5 7,5 7,0 60,91  
11 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 1 7,8 6,8 66,68  
12 HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 1 7,7 6,7 64,25  


 

2 ZR - L - 100 cm, dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (30-04-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DON PIRO Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0 56,82  
1 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 55,63  
1 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 64,62  
1 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 0 60,92  
1 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 63,21  
1 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 63,09  
1 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 62,86  
1 NIKITA Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 58,08  
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 51,57  
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 52,48  
1 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 58,71  
1 SEKRET Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 0 56,61  
1 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 57,62  
1 ALEXANDER I Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 63,76  
1 LARS Godoś Karolina KJ Royal Opole 0 65,17  
1 ALEXANDER I Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 61,76  
1 LARS Godoś Karolina KJ Royal Opole 0 65,72  
1 PONIATOWSKI Brelinska Amelia (J.2005) Atena Ostrzeszów 0 63,39  
1 SCYTIA Szwarc Barbara (J.2005) LKJ OCHABY 0 58,43  
1 REMI VH KLUIZEBOS Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 59,42  
1 HILTON F Rozmus Amelia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 59,66  
1 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 0 62,68  
1 U-FABIO Młyńska Nadia (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 53,21  
1 CASTRO Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 61,10  
1 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 60,45  
1 HEAVENLY HERA Adamczewska Klaudia (J.2004) OSK Michalscy 0 60,97  
1 CANNON Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 51,42  
1 ELASTYNA Wróbel Milena (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 55,57  
1 CANNON Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 51,43  
1 AVIGEIL Wawok Izabela (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 55,49  
1 TULLAMORE Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 0 60,95  
1 AVIGEIL Wawok Izabela (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 53,26  
1 BAZILIJUS Osadkowska Lena (J.2006) Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o. 0 57,49  
1 ASSADUR Osadkowska Julia (JM.2008) KJ Osadkowski Jakubowice 0 58,61  
1 BAZILIJUS Osadkowska Lena (J.2006) Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o. 0 58,73  
1 ASSADUR Osadkowska Julia (JM.2008) KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,42  
1 ROMICA R Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice 0 56,60  
1 ROMICA R Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice 0 57,21  
1 ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica 0 64,38  
1 ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica 0 60,35  
1 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 49,94  
1 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 0 55,36  
1 GOOGLE-K Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 62,10  
1 GOOGLE-K Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 63,21  
1 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 62,29  
1 KŁOS Konopka Weronika (J.2006) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 0 63,74  
1 RAVIVIA P Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD) 0 55,84  
1 BONATA AGRO-MAT AA Kuś Oliwia (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 59,31  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 58,79  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 56,44  
1 CASALINA Gordzielik Kinga (J.2006) Klub Jeździecki Borycz 0 58,81  
1 CASALINA Gordzielik Kinga (J.2006) Klub Jeździecki Borycz 0 58,01  
1 HAVANA Witoszek Martyna (J.2005) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 0 60,05  
1 EROS D’HOYO Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 60,17  
1 EROS D’HOYO Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 64,58  
1 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 60,37  
57 FONDI-W Jagusiak Alicja (JM.2008) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 60,91  
57 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 60,61  
57 SELECTION PRESTIGE M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 4 64,04  
57 CORNET'S KORREL Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 65,93  
57 ROBIN VAN STROKAPELLEKEN Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 4 63,62  
57 CARAMELLA Kasprzyk Patrycja (J.2004) Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 58,83  
57 LA PALMA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 59,93  
57 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 65,64  
57 U-FABIO Młyńska Nadia (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 57,26  
57 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 60,71  
57 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 4 54,46  
57 KŁOS Konopka Weronika (J.2006) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 4 62,38  
57 RAVIVIA P Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD) 4 53,84  
57 CORFU Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 59,32  
57 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 60,65  
57 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 60,38  
57 TENERIFE'S CARESON Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 4 61,05  
57 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 63,25  
75 MIX P Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 6 67,52  
75 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 6 71,25  
77 SCYTIA Szwarc Barbara (J.2005) LKJ OCHABY 8 57,92  
77 PALMYRA V/D PIKKERIE Hemmerling Julia UKS Fiord Młodzikowo 8 62,24  
77 PALMYRA V/D PIKKERIE Hemmerling Julia UKS Fiord Młodzikowo 8 60,46  
77 DELTA I Kurasz Dominika (JM.2007) KJ Global 8 55,48  
77 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 8 63,33  
77 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 8 59,52  
77 EDO VAN DE SMOCKELAER Z Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Okoły 8 59,54  
77 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 8 69,33  
77 CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 8 53,58  
77 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 8 56,15  
87 SEKRET Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 13 74,79  
88 LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica 15 72,29  
88 CORNET'S KORREL Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 15 68,21  
88 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 15 76,63  
91 BONATA AGRO-MAT AA Kuś Oliwia (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 16 56,36  
92 REMI VH KLUIZEBOS Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 19 76,19  
93 EDO VAN DE SMOCKELAER Z Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Okoły 20 60,57  
93 ELASTYNA Wróbel Milena (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 20 77,14  
95 RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ 24 81,52  
96 BALOUBETTA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 26 83,18  
97 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 27 88,76  
98 TULLAMORE Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 30 87,76  
99 MIX P Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 39 92,51  
99 ROBIN VAN STROKAPELLEKEN Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 39 88,93  
101 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 48 109,53  
102 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 51 100,86  
  RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ ELI    
  CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów ELI    
  JACKPOT Pal Nikola (MJ.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI    
  SELECTION PRESTIGE M Larkowski Wiktor LKJ Moszna REZ    


 

3 ZR - L - 100 cm, dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (01-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOGDANOV Manowska Michalina (JM.2007) Kj Nostro 0 48,88  
1 EROS D’HOYO Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 55,58  
1 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 52,30  
1 CASALINA Gordzielik Kinga (J.2006) Klub Jeździecki Borycz 0 50,53  
1 CASALINA Gordzielik Kinga (J.2006) Klub Jeździecki Borycz 0 49,17  
1 CORNET'S KORREL Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 58,38  
1 CALUA Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0 59,62  
1 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 49,25  
1 TENERIFE'S CARESON Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 0 51,10  
1 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 49,65  
1 RAVIVIA P Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD) 0 46,49  
1 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 0 47,69  
1 RAVIVIA P Fisiak-Polowczyk Marta BPK (LOD) 0 45,59  
1 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 0 44,86  
1 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 59,74  
1 GOOGLE-K Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 52,13  
1 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 0 48,64  
1 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 0 49,57  
1 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 0 47,82  
1 ROMICA R Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice 0 48,76  
1 AVIGEIL Wawok Izabela (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 47,69  
1 ROMICA R Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice 0 50,75  
1 AVIGEIL Wawok Izabela (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 47,58  
1 TULLAMORE Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 0 52,81  
1 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 0 43,70  
1 CANNON Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 45,39  
1 TULLAMORE Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 0 51,72  
1 ELASTYNA Wróbel Milena (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 50,69  
1 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 48,90  
1 U-FABIO Młyńska Nadia (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 46,79  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 54,10  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 54,63  
1 HILTON F Rozmus Amelia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 0 49,97  
1 LA PALMA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 50,19  
1 DELTA I Kurasz Dominika (JM.2007) KJ Global 0 48,50  
1 PALMYRA V/D PIKKERIE Hemmerling Julia UKS Fiord Młodzikowo 0 50,37  
1 REMI VH KLUIZEBOS Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 50,34  
1 PONIATOWSKI Brelinska Amelia (J.2005) Atena Ostrzeszów 0 51,99  
1 PONIATOWSKI Brelinska Amelia (J.2005) Atena Ostrzeszów 0 48,77  
1 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 54,30  
1 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 57,80  
1 MIX P Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 54,49  
1 SEKRET Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 0 47,51  
1 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 55,16  
1 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 0 54,65  
1 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 0 54,55  
1 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 50,17  
1 KLASSE W Bula Katarzyna KJ Profit 0 52,30  
1 FANTA EM Nanowska Kornelia bpk 0 51,17  
1 SILVANO-G Olszewska Agnieszka POL 0 54,93  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 49,59  
1 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 0 51,03  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 51,57  
1 BAZILIJUS Osadkowska Lena (J.2006) Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o. 0 49,15  
1 ASSADUR Osadkowska Julia (JM.2008) KJ Osadkowski Jakubowice 0 50,28  
1 BAZILIJUS Osadkowska Lena (J.2006) Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o. 0 48,56  
1 KEMI Karst Julia (J.2005) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 0 48,58  
1 KEMI Karst Julia (J.2005) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 0 49,83  
1 LARIMA S Ludvík Jakub JK Velká Polom 0 52,08  
1 LARIMA S Ludvík Jakub JK Velká Polom 0 52,67  
1 KŁOS Konopka Weronika (J.2006) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 0 49,82  
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 46,34  
1 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 51,59  
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 46,27  
1 ADEBAYOR Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 0 54,15  
1 SCYTIA Szwarc Barbara (J.2005) LKJ OCHABY 0 46,62  
1 EOWYN DE GOEDEREEDE Z Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0 59,42  
1 HAVANA Witoszek Martyna (J.2005) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 0 53,78  
1 QUINOA AEG Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 52,05  
1 ALEXANDER I Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 54,06  
1 EDO VAN DE SMOCKELAER Z Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Okoły 0 50,69  
1 ALEXANDER I Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 54,90  
1 CLINTO GRANDE Z Olszewska Agnieszka POL 0 53,43  
1 CLINTO GRANDE Z Olszewska Agnieszka POL 0 54,58  
75 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 2 61,76  
76 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 48,74  
76 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 54,02  
76 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 48,00  
76 TENERIFE'S CARESON Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 4 51,10  
76 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 4 51,85  
76 CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 4 46,54  
76 BONATA AGRO-MAT AA Kuś Oliwia (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 4 46,89  
76 U-FABIO Młyńska Nadia (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 46,24  
76 MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 46,44  
76 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 4 55,23  
76 LA PALMA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 50,76  
76 NIKITA Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 4 48,71  
76 REMI VH KLUIZEBOS Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 4 49,10  
76 PALMYRA V/D PIKKERIE Hemmerling Julia UKS Fiord Młodzikowo 4 51,66  
76 RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ 4 52,33  
76 SELECTION PRESTIGE M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 4 51,99  
76 QUENTIN Hůlková Michaela (Mł.2022) JK Opava-Kateřinky 4 51,25  
76 ASSADUR Osadkowska Julia (JM.2008) KJ Osadkowski Jakubowice 4 52,23  
76 ESTERA Z Karolczuk Joanna Jeździecki Klub Sportowy Hanna 4 53,26  
76 ESTERA Z Karolczuk Joanna Jeździecki Klub Sportowy Hanna 4 51,66  
76 KŁOS Konopka Weronika (J.2006) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 4 48,59  
76 SCYTIA Szwarc Barbara (J.2005) LKJ OCHABY 4 49,65  
76 ADEBAYOR Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 4 55,55  
76 QUINOA AEG Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 4 52,41  
76 ROBIN VAN STROKAPELLEKEN Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 4 55,36  
76 ROBIN VAN STROKAPELLEKEN Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 4 53,96  
102 CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 8 47,09  
102 BONATA AGRO-MAT AA Kuś Oliwia (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 8 48,60  
102 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 8 56,22  
102 CANNON Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 8 46,05  
102 SELECTION PRESTIGE M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 8 53,30  
102 FANTA EM Nanowska Kornelia bpk 8 50,01  
108 FONDI-W Jagusiak Alicja (JM.2008) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 9 64,62  
108 CORNET'S KORREL Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 9 60,29  
110 RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ 15 70,08  
111 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 18 73,26  
112 KLASSE W Bula Katarzyna KJ Profit 19 70,74  
113 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 20 75,76  
114 MIX P Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 27 82,64  
115 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 45 88,65  
  JACKPOT Pal Nikola (MJ.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI    
  INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses ELI    
  LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica ELI    
  LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica ELI    


 

4 - P1 - 115 cm, Runda Koni 5 letnich, na styl konia (01-05-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 9,0 9,0 63,12  
2 VEX OF SOMARA Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 8,5 8,5 57,29  
3 HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 8,2 8,2 59,24  
4 SEQUIN Z Siedlaczek Michał KJK Romico 0 8,1 8,1 57,20  
4 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 0 8,1 8,1 57,63  
6 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 8,0 8,0 59,28  
6 KAYEN - L Ludvík Jakub JK Velká Polom 0 8,0 8,0 59,17  
8 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 7,9 7,9 59,37  
8 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 7,9 7,9 58,25  
10 MICHA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 7,8 7,8 59,98  
10 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 7,8 7,8 61,40  
12 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 0 7,7 7,7 56,04  
13 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0.5 7,7 7,2 54,67  


 

5 - N1 - 125 cm, Runda Koni 6 letnich, na styl konia (01-05-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 8,9 8,9 56,88  
2 CORNETO PLUS S Krzyzosiak. Jakub POL 0 8,7 8,7 57,09  
3 EOWYN DE GOEDEREEDE Z Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0 7,9 7,9 60,09  
4 DARK FIRE Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0.5 8,3 7,8 59,57  
5 CALUA Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0.5 8,0 7,5 61,70  


 

7 - CC - 140 cm. Duża Runda , zwykły, art.238.2.1. (01-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 56,66 875 PLN
2 SUEDWINDS AMANDA Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 59,01 700 PLN
3 KATHMANDAU Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 60,41 560 PLN
4 ILASCHA V&V Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 62,20 455 PLN
5 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 62,73 350 PLN
6 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 64,30 280 PLN
7 STAKORADO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 65,17 140 PLN
8 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 67,16 140 PLN
9 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 68,40 35 PLN
10 COBREY F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 69,22  
11 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 69,48  
12 EXTRA DOLLARS Seroka Anna SSKJ ARCHIPP 0 70,02  
13 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 72,08  
14 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 72,13  
15 WESTFALIA L Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 73,69  
16 KAPSONES W Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 4 70,65  
17 REIKY Hruska Jiri JK Opava Katerinky 4 72,98  
18 INOUT W Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 73,24  
19 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 5 74,33  
20 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (MJ.2002) Stow. KJ Preria Wilkowice 5 74,68  
21 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 66,71  
22 FANFRELUCHE DE RIALFO Z Grzegorzewski Adam KJ Okoły 8 69,62  
23 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 8 70,77  
24 CHRISTIN L Ludvík Jakub JK Velká Polom 8 70,90  
25 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 8 71,03  
26 GRANDE DIVA Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 10 75,30  
27 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 12 67,91  
28 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 12 73,77  
29 BOTSWANA 2 Dorynek Jakub KJ Kalumet Boszkowo 12 81,72  
30 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 13 78,78  
31 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 17 78,98  
32 CHACCOSTAR Lamich Karel JK Opava 21 78,18  
  SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój REZ    


 

6 - N - 120 cm, Mała Runda, dwufazowy, art.274.1.5.3 (01-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 45,71 0 28,23 375 PLN
2 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 49,33 0 29,08 300 PLN
3 CARMEN-N Kluba Małgorzata (MJ.2003) Stow. KJ Preria Wilkowice 0 50,17 0 30,14 240 PLN
3 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 50,83 0 30,14 195 PLN
5 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 47,52 0 30,42 150 PLN
6 NERO DE PUUVIL Z Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 49,91 0 30,46 120 PLN
7 ELOKWENCJA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 0 48,33 0 30,76 60 PLN
8 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 0 47,50 0 31,07 60 PLN
9 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 0 48,70 0 31,34 25 PLN
10 DELLA ROSA Badura Anna KJ Profit 0 44,30 0 31,41 25 PLN
11 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 48,26 0 31,68 25 PLN
12 AMAT M Gut Magdalena LKJ Moszna 0 45,19 0 32,27 25 PLN
13 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 0 46,91 0 32,41 25 PLN
14 CANDY Sterczyńska Gabriela (J.2006) KJ Rock Horses 0 45,24 0 32,72 25 PLN
15 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 47,42 0 32,84 25 PLN
16 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 50,59 0 33,15 25 PLN
17 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 46,67 0 33,60 25 PLN
18 EAGAN BLUE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 47,57 0 34,46 25 PLN
19 PERLA VAN TER MOUDE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 50,79 0 35,68 25 PLN
20 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 50,47 0 36,20  
21 CONTENTO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 53,93 0 36,48  
22 LIGHTNING Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 52,06 0 37,68  
23 ERYSTYKA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 50,87 0 37,86  
24 EMMA LEE Z Humplíková Vladislava JK Opava Kateřinky 0 50,38 0 38,04  
25 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 50,96 0 38,31  
26 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 0 52,08 0 39,80  
27 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 47,33 2 41,87  
28 ARAGORN K Hudzik Witold bpk 0 43,68 4 30,05  
29 KREON Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice 0 47,24 4 30,75  
30 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 0 46,33 4 32,52  
31 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 51,58 4 33,37  
32 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 49,53 4 34,06  
33 CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze 0 47,45 4 34,42  
34 JACKPOT B Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 0 50,74 4 34,80  
35 PANJAA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 47,91 4 36,88  
36 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 0 51,50 4 37,51  
37 RAMAZOTTI DE EDUARDO JOLLY Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 53,22 4 43,13  
38 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 0 43,78 8 33,34  
39 SANTA QUINTA B Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 0 51,54 ELI    
40 C UTOPIA Krzyzosiak. Jakub POL 1 54,67      
41 KALAHARI ROCK Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 1 54,72      
42 CAPTAIN MORGAN Grzegorzewski Adam KJ Okoły 2 55,76      
43 BAGITA BALOUBETA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 45,45      
44 POLYDOOR VAN DEN DRIES Lamich Karel JK Opava 4 46,82      
45 SYRIUSZ M Spychała Marcelina LKJ Moszna 4 47,35      
46 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 47,96      
47 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 4 48,12      
48 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 4 48,62      
49 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 48,67      
50 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 4 49,14      
51 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 49,87      
52 BONNEUR DU DOMAINE Z Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 50,61      
53 NONO Z Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 50,62      
54 COCONUT CREAM Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 4 52,45      
55 HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 5 54,45      
56 MAYROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 6 55,29      
57 SCARTO II Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek 8 45,30      
58 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 8 45,84      
59 ARASH Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 8 46,70      
60 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 8 50,91      
61 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 8 57,31      
62 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 12 51,98      
63 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 14 59,39      
64 SOLTLEIKSITIS Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 14 63,29      
65 ARAMIS Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna 18 63,13      
66 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 19 56,54      
67 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 27 72,75      
68 CARL-OTTO IXES Siedlaczek Michał Kjk Romico 29 70,75      
69 HEYDAY MELLONI Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 32 73,60      
70 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 47 80,27      
71 GIRLFRIEND Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice 49 90,63      
72 REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 57 94,02      
  CARAMELLA Kasprzyk Patrycja (J.2004) Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI        
  VAN HALEN Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów REZ        
  DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY REZ        
  ŁAWNIK Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa REZ        


 

4 ZR - P - 110 cm, zwykły, art. 238.2.1 (02-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ŁAWNIK Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 50,95 IK PLN
2 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 0 51,40 IK PLN
3 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 0 52,74 IK PLN
4 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 0 52,80  
5 VITAMINE DW Z Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 53,09  
6 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 53,31  
7 KEMI Karst Julia (J.2005) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 0 53,67  
8 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 53,79  
9 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 54,26  
10 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 54,99  
11 CARAMELLA Kasprzyk Patrycja (J.2004) Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 55,19  
12 CASHMERE Goncerzewicz Maja (JM.2007) KJ Atena Ostrzeszów 0 55,39  
13 SEKRET Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 0 55,90  
14 PALMYRA V/D PIKKERIE Hemmerling Julia UKS Fiord Młodzikowo 0 55,97  
15 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 56,59  
16 SANTA QUINTA B Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 0 56,60  
16 QUAIRO Żuławska Julia (J.2006) Klub Jazdy Konnej Romico 0 56,60  
18 KATINKA RV Pankiewicz Julia (J.2006) KJ Bielik Grzegorzewice 0 56,84  
19 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 57,03  
20 CASALINA Gordzielik Kinga (J.2006) Klub Jeździecki Borycz 0 57,55  
21 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 58,08  
22 KLASSE W Bula Katarzyna KJ Profit 0 58,42  
23 BALOUBETTA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 59,10  
24 QASILLA TB Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 59,15  
25 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 59,67  
26 SAN ESCOBAR Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 59,74  
27 KAIDA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 60,13  
28 GOOGLE-K Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 60,32  
29 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 60,53  
30 VEX OF SOMARA Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 61,16  
31 ALEXANDER I Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 61,29  
32 CASTRO Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 61,90  
33 ROBIN VAN STROKAPELLEKEN Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 0 61,99  
34 CARL-OTTO IXES Siedlaczek Michał Kjk Romico 0 62,50  
35 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 0 63,47  
36 CLINTO GRANDE Z Olszewska Agnieszka POL 1 64,89  
37 MAYROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 2 65,70  
38 LARS Godoś Karolina KJ Royal Opole 2 65,82  
39 SARANZA B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 3 66,30  
40 ARONIA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 4 50,57  
41 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 52,63  
42 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY 4 52,81  
43 CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze 4 56,27  
44 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 56,94  
45 FONDI-W Jagusiak Alicja (JM.2008) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 57,37  
46 TENERIFE'S CARESON Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 4 57,73  
47 HAVANA Witoszek Martyna (J.2005) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 4 58,08  
48 LARIMA S Ludvík Jakub JK Velká Polom 4 58,21  
49 DIARADOS Budzyńska Zofia (MJ.2002) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 4 58,22  
50 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 4 58,87  
51 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 59,16  
52 QUENTIN Hůlková Michaela (Mł.2022) JK Opava-Kateřinky 4 60,16  
53 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 60,56  
54 DELTA I Kurasz Dominika (JM.2007) KJ Global 4 60,73  
55 EROS D’HOYO Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 4 62,18  
56 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 62,36  
57 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 62,78  
58 MIX P Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 5 64,17  
59 CORFU Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 8 52,69  
60 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 8 55,34  
61 QUINOA AEG Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 8 58,90  
62 DE VOLTAIRE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 8 60,14  
63 FRANCES Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 8 62,61  
64 CARAMOONE RED Z Grzegorzewski Adam KJ Okoły 11 70,52  
65 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 12 57,16  
66 BOGDANOV Manowska Michalina (JM.2007) Kj Nostro 13 72,78  
67 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 28 79,02  
68 ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica 28 83,26  
69 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 30 85,34  
70 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 37 88,14  
  MISTER MADDOCK W Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice ELI    
  HEAVENLY HERA Adamczewska Klaudia (J.2004) OSK Michalscy ELI    
  ASTERIA WM Larkowski Wiktor LKJ Moszna REZ    


 

8 - N - 120 cm, Finał Rundy Koni 5 letnich, na styl konia (02-05-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 DOMINATE F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 9,0 9,0 60,20  
2 MICHA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 8,3 8,3 60,93  
3 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 8,2 8,2 60,78  
3 CHIANTO Poliwoda Dominika (MJ.2002) LKJ przy SK w Ochabach 0 8,2 8,2 57,04  
5 CALLY BERRY D’ANGEL Kostek Laura KS SYDOW Riding Team 0 8,1 8,1 54,68  
6 ESTRELLA NOOR Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 0 8,0 8,0 57,68  
6 MAJESTIC ROCK Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 8,0 8,0 62,49  
8 SEQUIN Z Siedlaczek Michał KJK Romico 0.5 7,9 7,4 58,76  
9 KAYEN - L Ludvík Jakub JK Velká Polom 0.5 7,8 7,3 59,11  
10 HALLE BERRY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 1 7,6 6,6 61,60  
  HIP HOP DE FETAN Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew     REZ    


 

9 - N1 - 125 cm, Runda Koni 6 letnich, na styl konia (02-05-2022)
        Punkty Punkty Punkty    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Skoki Styl Razem Czas Nagroda
1 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 8,8 8,8 57,62  
2 CORNETO PLUS S Krzyzosiak. Jakub POL 0 8,7 8,7 54,11  
3 DARK FIRE Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 8,3 8,3 62,07  
4 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 8,1 8,1 59,34  
5 DIAMENT Kierznowski Hubert KJ Kietlów 0.5 8,1 7,6 59,39  
5 CALUA Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0.5 8,1 7,6 60,75  
7 EOWYN DE GOEDEREEDE Z Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0.5 7,9 7,4 58,14  


 

10 - N - 120 cm, Mała Runda, zwykły, art.238.2.1 (02-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 51,06 375 PLN
2 ARAGORN K Hudzik Witold bpk 0 54,49 300 PLN
3 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 54,98 240 PLN
4 LEDANAJA II W Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice 0 55,68 195 PLN
5 TAJNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,01 150 PLN
6 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 0 57,86 120 PLN
7 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 58,96 60 PLN
8 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY 0 60,90 60 PLN
9 EAGAN BLUE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 61,14 15 PLN
10 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 61,67 15 PLN
11 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 0 61,70 15 PLN
12 JACKPOT B Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 0 61,71 15 PLN
13 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) bpk śląskie 0 62,89 15 PLN
14 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 64,06 15 PLN
15 POLYDOOR VAN DEN DRIES Lamich Karel JK Opava 0 65,54 15 PLN
16 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 0 65,86 15 PLN
17 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 0 66,08 15 PLN
18 GIRLFRIEND Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice 0 66,49 15 PLN
19 LIGHTNING Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 66,67  
20 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 67,57  
21 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 0 68,10  
22 SANTA QUINTA B Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 0 68,50  
23 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 68,55  
24 NERO DE PUUVIL Z Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 68,66  
25 ERYSTYKA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 68,70  
26 CARL-OTTO IXES Siedlaczek Michał Kjk Romico 0 70,52  
27 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 70,72  
28 CAPTAIN MORGAN Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 70,86  
29 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 71,31  
30 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 1 72,34  
31 KALAHARI ROCK Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 2 73,12  
32 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 2 73,79  
33 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 55,00  
34 PANJAA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 57,37  
35 CANDY Sterczyńska Gabriela (J.2006) KJ Rock Horses 4 57,65  
36 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 4 58,42  
37 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 58,66  
38 ELOKWENCJA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 4 60,13  
39 C UTOPIA Krzyzosiak. Jakub POL 4 60,47  
40 CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze 4 61,03  
41 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 4 61,14  
42 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 4 61,18  
43 AMAT M Gut Magdalena LKJ Moszna 4 61,30  
44 ŁAWNIK Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 63,20  
45 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 4 64,95  
46 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 65,10  
47 NONO Z Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 66,93  
48 ARASH Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 4 68,03  
49 CONTENTO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 69,49  
50 HEYDAY MELLONI Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 6 73,54  
51 SOLTLEIKSITIS Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 58,19  
52 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 8 60,88  
53 KREON Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice 8 61,33  
53 SYRIUSZ M Spychała Marcelina LKJ Moszna 8 61,33  
55 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 8 61,65  
56 COCONUT CREAM Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 8 79,37  
57 PERLA VAN TER MOUDE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 10 73,02  
58 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) bpk śląskie 11 78,42  
59 DIAMENT Kierznowski Hubert KJ Kietlów 12 55,69  
60 HIGHCLASS CAVALLO H Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 16 71,17  
61 CARAMELLA Kasprzyk Patrycja (J.2004) Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój 16 75,44  
62 EMMA LEE Z Humplíková Vladislava JK Opava Kateřinky 17 84,46  
63 MAVANDER Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 26 81,69  
64 VAN HALEN Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów 26 93,55  
  CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico ELI    
  CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze ELI    
  CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador ELI    
  REPLAY R Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec ELI    
  ARAMIS Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna ELI    
  BAGITA BALOUBETA Grzegorzewski Adam KJ Okoły REZ    


 

11 - C - 130 cm, Średnia Runda, zwykły, art.238.2.1 (02-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KALYAN L Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 0 60,53 500 PLN
2 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 63,27 400 PLN
3 GROGORY Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 63,31 320 PLN
4 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 64,54 260 PLN
5 VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 0 65,87 200 PLN
6 ICE-AGE H Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 0 66,81 160 PLN
7 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 66,86 80 PLN
8 JACUZZY Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 0 68,35 80 PLN
9 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 68,46 20 PLN
10 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 68,92 20 PLN
11 ULANO' MS Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 70,94 20 PLN
12 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 71,89 20 PLN
13 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0 72,52 20 PLN
14 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 73,29 20 PLN
15 EVRISTA Hruska Martin JK Opava Katerinky 0 73,74  
16 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 0 73,82  
17 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) bpk śląskie 0 73,95  
18 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 74,32  
19 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 2 77,30  
20 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert KJ Kietlów 2 77,32  
21 JUST THIS ONE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 2 77,65  
22 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 2 77,72  
23 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 63,49  
24 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 65,31  
25 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 66,05  
26 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 4 67,71  
27 ETIUDA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 4 67,78  
28 CASANOVA Ludvík Jakub JK Velká Polom 4 69,04  
29 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 4 69,05  
30 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) bpk śląskie 4 69,53  
31 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 4 72,30  
32 KLARADETTE S Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 73,10  
33 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 4 73,94  
34 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 75,72  
35 C UTOPIA Krzyzosiak. Jakub POL 5 76,87  
36 CONNORO Pietrzak Piotr (J.2006) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 5 76,92  
37 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Kietlów 6 77,25  
38 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 6 81,05  
39 BARBADOS Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 6 81,39  
40 DENIRO Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 8 61,24  
41 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 64,91  
42 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 8 71,94  
43 BIQUEEN Langer Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 8 73,06  
44 HIGHFORCE ONE Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 8 73,72  
45 DIAM'S STAR Kierznowski Hubert KJ Kietlów 8 75,69  
46 LAVINA Pęciak Anna LKJ Ochaby 9 80,14  
47 PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 9 80,41  
48 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 10 77,55  
49 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 10 81,60  
50 CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 12 83,30  
51 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 19 86,03  
52 CARMEN-N Kluba Małgorzata (MJ.2003) Stow. KJ Preria Wilkowice 20 73,87  
53 CISALL FS Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 27 94,32  
54 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 34 97,51  
  CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice REZ    


 

12 - C1 - 135 cm, Specjalny, z wyboru trasy, art. 271 (02-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Czas Błędy Nagroda
1 SKARBIEC Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 57,61 0 500 PLN
2 JUST THIS ONE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 58,63 0 400 PLN
3 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 62,34 8 320 PLN
4 BIQUEEN Langer Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 67,73 8 260 PLN
5 GRANDE DIVA Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 74,85 4 200 PLN
6 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 79,82 4 160 PLN
7 BARBADOS Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 80,50 16 80 PLN
8 BONNEUR DU DOMAINE Z Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 91,76 12 80 PLN


 

13 - N1 - 125 cm, Finał Małej Rundy, zwykły, art. 238.2.1 (03-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RAF LIDER Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 0 44,98 500 PLN
2 DENIRO Kałwa Kamila Jurajski Ludowy Klub Jeździecki w Udorzu 0 47,83 400 PLN
3 CROWN DU BUISSON Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 48,95 320 PLN
4 MELODY Barczyk Otylia (J.2005) St. KJ Profit Orzesze 0 49,37 260 PLN
5 ATTYLLAN-GL Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 49,42 200 PLN
6 JACUZZY Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 0 49,45 160 PLN
7 KALYAN L Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu 0 50,59 80 PLN
8 TULLAMORE PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 50,72 80 PLN
9 BELLE FLEUR Kwiatkowska Lena (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska 0 51,70 20 PLN
10 BIQUEEN Langer Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 0 52,33 20 PLN
11 AŻUR Piszczek Marta (JM.2008) KJK Elizar 0 52,71 20 PLN
12 CONNORO Pietrzak Piotr (J.2006) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 0 55,02 20 PLN
13 CANDY Sterczyńska Gabriela (J.2006) KJ Rock Horses 0 55,54 20 PLN
14 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 56,92 20 PLN
15 JAVENDA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,25 20 PLN
16 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 58,40 20 PLN
17 SCARTO II Guziuk Adrianna Tuszyński KJ Garbówek 0 58,84 20 PLN
18 BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 59,04  
19 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 60,03  
20 LAVINA Pęciak Anna LKJ Ochaby 0 60,26  
21 NERO DE PUUVIL Z Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 0 60,44  
22 FLY AWAY VAN HET HAVERHOF Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 0 61,09  
23 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 61,22  
24 HEYDAY MELLONI Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 62,11  
25 JUST THIS ONE Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 0 63,51  
26 KALYPSO VAN HET LINDEHOF Komornicka Melania (JM.2007) Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 63,57  
27 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 63,77  
28 CAPTAIN MORGAN Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 65,64  
29 SANDRO OF CHIN Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 65,92  
30 I-ROCK FLOWER Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses 1 69,47  
31 ARAGORN K Hudzik Witold bpk 4 46,67  
32 CARMEN-N Kluba Małgorzata (MJ.2003) Stow. KJ Preria Wilkowice 4 48,48  
33 STORMY EVE Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań 4 51,59  
34 ELOKWENCJA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 4 52,47  
35 ARAMIS Zakałużna- Żerebecka Anna LKJ Moszna 4 52,72  
36 PEARL 80 Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 4 52,95  
37 GARDENIA Gajewska Ida JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój 4 54,38  
38 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 54,82  
39 EMMA LEE Z Humplíková Vladislava JK Opava Kateřinky 4 55,56  
40 NONO Z Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 57,03  
41 ZILENA Mikołajczyk Eryka (JM.2007) KJ Osadkowski Jakubowice 4 57,23  
42 BAGITA BALOUBETA Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 57,36  
43 JACKPOT B Siarkiewicz Klaudia KS Verso La Natura Warnik 4 58,83  
44 ŁAWNIK Grabowska Oliwia Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 60,44  
45 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 60,96  
46 ARASH Dziemidowicz Wiktor OSK Michalscy Trzebnica 4 61,75  
47 ALLEGRA S Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 63,42  
48 PERLA VAN TER MOUDE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 64,87  
49 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 4 66,43  
50 SISI SZA Biskup Paulina (MJ.2001) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 6 70,11  
51 DELVA Gajdzik Roxana (MJ.2001) LKJ OCHABY 8 54,49  
52 POLYDOOR VAN DEN DRIES Lamich Karel JK Opava 8 58,27  
53 CARL-OTTO IXES Siedlaczek Michał Kjk Romico 8 63,08  
54 LUKATO Adamietz Barbara (MJ.2001) Klub Sportowy Adamietz 8 64,46  
55 SYRIUSZ M Spychała Marcelina LKJ Moszna 12 54,85  
56 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) Klub Jazdy Konnej Romico 12 72,68  
57 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 14 78,13  
58 DOT Q Szymkowicz Wiktoria (J.2004) OSK Michalscy Trzebnica 15 71,99  
59 SANTA QUINTA B Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 22 82,35  
60 GIRLFRIEND Kosek Katarzyna JKS Fer Więckowice 38 94,66  
  KREON Zasadziński Łukasz JKS Fer Więckowice ELI    
  KALAHARI ROCK Kostrzewa-Artymowicz Klara KJ Rock Horses ELI    
  PANJAA Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa REZ    
  SOLTLEIKSITIS Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow REZ    
  VAN HALEN Morsztyn Natalia (MJ.2001) KJ Kietlów REZ    


 

14 - C - 130 cm, Finał Rundy Koni 6letnich, dwufazowy, art. 274.1.5.3 (03-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 EOWYN DE GOEDEREEDE Z Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0 45,63 0 38,48 500 PLN
2 CALUA Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0 51,55 0 38,54 400 PLN
3 CORNETO PLUS S Krzyzosiak. Jakub POL 0 43,92 4 35,33 320 PLN
4 DOLAR F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 43,01 12 37,20 260 PLN
5 DIAMENT Kierznowski Hubert KJ Kietlów 4 44,65     200 PLN
6 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 46,08     160 PLN
7 DARK FIRE Grzegorzewski Adam KJ Okoły 4 47,93     80 PLN


 

15 - C1 - 135 cm, Finał Średniej Rundy, dwufazowy, art. 274.1.5.3 (03-05-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 42,01 0 28,51 750 PLN
2 DEEP PURPLE RED WINE Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 0 41,04 0 29,01 600 PLN
3 COBREY F Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 0 39,75 0 29,09 480 PLN
4 AZAR STE HERMELLE Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 0 42,69 0 30,35 390 PLN
5 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 44,18 0 30,45 300 PLN
6 KLARADETTE S Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 46,98 0 31,45 240 PLN
7 CISALL FS Skąpska Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 0 42,16 0 31,98 120 PLN
8 KAPSONES W Gozdek Krzysztof Klub Sportowy Adamietz 0 48,58 0 33,23 120 PLN
9 DOUBLE DIAMOND ''M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 0 43,90 0 34,18 30 PLN
10 C UTOPIA Krzyzosiak. Jakub POL 0 45,79 0 34,42 30 PLN
11 ROSA CALIA M Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 42,28 0 34,44 30 PLN
12 WALKIRIA Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 0 44,92 0 34,86 30 PLN
13 QUIDAM’S JOKER Morsztyn Piotr KJ Kietlów 0 43,95 0 35,11  
14 CALLETO Z Rajtar-Wojciechowska Klaudia KJ AVANTI 0 45,37 0 35,63  
15 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 44,02 0 36,24  
16 COLANI 70 Kałuża Magdalena (J.2006) bpk śląskie 0 45,99 0 37,76  
17 FANFRELUCHE DE RIALFO Z Grzegorzewski Adam KJ Okoły 0 46,33 4 31,52  
18 KEISHA PROGRES Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 0 42,10 4 31,63  
19 CASANOVA Ludvík Jakub JK Velká Polom 0 42,23 4 32,99  
20 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 44,24 4 35,96  
21 CONTAR Miałszygrosz Amelia (J.2006) Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy 0 44,62 4 37,78  
22 GROGORY Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 0 46,12 8 30,54  
23 CHACCOSTAR Lamich Karel JK Opava 0 47,30 8 34,02  
24 LORIDA PP Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew 0 42,10 8 34,99  
25 CASALLINY Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 46,68 8 38,45  
26 EVRISTA Hruska Martin JK Opava Katerinky 0 45,42 13 48,75  
27 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 46,37 REZ    
28 CON COEUR DU BALOUBET Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice 4 39,85      
29 AVATAR Kokoszyńska Kornelia KJ Platan 4 42,25      
30 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 4 42,55      
31 HIGHFORCE ONE Klein Olaf KS SYDOW Riding Team 4 43,65      
32 ICE-AGE H Szmytka Antoni Tuszyński KJ Garbówek 4 43,78      
33 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 43,80      
34 CHAMAN Kałuża Magdalena (J.2006) bpk śląskie 4 43,93      
35 BARBADOS Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 44,29      
36 CHACCO RJT Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 45,50      
37 ULANO' MS Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 4 46,42      
38 CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 4 46,94      
39 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Hruska Jiri JK Opava Katerinky 4 47,84      
40 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 51,08      
41 ETIUDA M Larkowski Wiktor LKJ Moszna 8 42,67      
42 CALMETTE-P Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 8 42,78      
43 CHRISTIN L Ludvík Jakub JK Velká Polom 8 43,18      
44 PHENIX VAN DE NOORDHEUVEL Kočí Lenka JK Opava Kateřinky 16 61,75      
45 DARK PEARL "M" Marciniak Joanna KJ Metpol Grodziec 16 61,77      
46 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 20 65,39      
  VERMONT 22 Danecka Klaudia (MJ.2002) LZJ Drama Zbrosławice ELI        
  DIAM'S STAR Kierznowski Hubert KJ Kietlów REZ        


 

16 - CC1 - 145 cm, Grand Prix, VI Memoriał Marcina Klupsia, dwunawrotowy, art. 273.3.3.1 (03-05-2022)
        I Nawrót I Nawrót II Nawrót II Nawrót    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Razem Nagroda
1 KATHMANDAU Wacławik Marek Largo Sp. z o.o. Warszawa 0 78,99 0 44,83 0 3750 PLN
2 REIKY Hruska Jiri JK Opava Katerinky 0 78,18 0 48,50 0 3000 PLN
3 CHAMPION 127 Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 4 75,84 0 42,29 4 2400 PLN
4 SUEDWINDS AMANDA Retka Krzysztof St. Warszawski KJ 4 77,66 0 42,33 4 1950 PLN
5 AMERIQUE LANDAIS Kierznowski Hubert KJ Kietlów 0 78,31 4 42,38 4 1500 PLN
6 CATOKI SON Godoś Karolina KJ Royal Opole 4 75,99 0 47,59 4 1200 PLN
7 INOUT W Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 78,65 0 51,50 4 600 PLN
8 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 78,99 8 48,38 8 600 PLN
9 ILASCHA V&V Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 0 78,95 REZ      
10 STAKORADO Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice 4 80,30 WYC      
11 MILOW PROVA Piksa Magdalena (MJ.2001) Vanto Jumping Team 4 80,75        
12 WESTFALIA L Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 81,97        
13 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 5 82,68        
14 EXTRA DOLLARS Seroka Anna SSKJ ARCHIPP 8 78,01        
15 BRANDY Kamińska- Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice 8 78,59        
16 CICERO Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa 9 82,99        
17 ELASTIQUA Fimmel Arkadiusz KJ Fimmel Team 12 72,52        
18 HELIA VAN DE HEIHOEK Szlufik Aniela (MJ.2002) Stow. KJ Preria Wilkowice 13 82,74        
19 HEARTCOR F Grzegorzewski Adam KJ Okoły 17 86,71        


 

5 ZR - L - 100 cm, dokładności bez rozgrywki, art. 238.1.1 (03-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORSA Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 0 54,15  
1 NIKITA Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 0 57,95  
1 ASSADUR Osadkowska Julia (JM.2008) KJ Osadkowski Jakubowice 0 56,12  
1 SINGULORD SAVIA Smolińska Lilianna (J.2005) KJ Osadkowski Jakubowice 0 54,98  
1 LA PALMA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 61,39  
1 RULIETTA P Krupa Natalia St. Warszawski KJ 0 57,67  
1 REMI VH KLUIZEBOS Rychter Karolina (J.2004) BPK (MAZ) 0 57,58  
1 HIGHFLYER HICKSTEAD Badura Anna KJ Profit 0 58,62  
1 CANNON Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 0 53,45  
1 ŁOBEZ Galicki Anzelm (MJ.2001) OSK Michalscy Trzebnica 0 60,38  
1 ETAM MC Walkowiak Agata JKS Fer Więckowice 0 65,28  
12 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 2 67,33  
12 GOOGLE-K Pęciak Anna LKJ Ochaby 2 67,49  
14 HILTON F Rozmus Amelia (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 54,47  
14 U-FABIO Młyńska Nadia (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 55,00  
14 ELASTYNA Wróbel Milena (JM.2008) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 56,25  
14 AVIGEIL Wawok Izabela (J.2005) Stowarzyszenie Sportów Konnych AS Equestrian 4 54,26  
14 IL WITASHA Lisowska Marta (J.2006) KJ Osadkowski 4 64,97  
14 BAZILIJUS Osadkowska Lena (J.2006) Klub Jeździecki Osadkowski Sp.zo.o. 4 54,13  
14 ROMICA R Kopiec Agnieszka Klub Jeździecki Zbrosławice 4 55,98  
21 LOMBIQUEEN Banik Lucyna (J.2004) LKJ Ostroga Opole 6 67,60  
22 KŁOS Konopka Weronika (J.2006) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 8 55,92  
23 EDO VAN DE SMOCKELAER Z Jackiewicz Aleksandra Klub Jeździecki Okoły 15 72,37  
24 GADIA Gajdzik Nadia (J.2006) LKJ OCHABY 16 77,05  
25 ERAZM Jarosz Agata (J.2006) KJ NOSTRO 21 78,25  
25 THARON Berbecki Bogusław JKS Fer Więckowice 21 82,66  
27 NUCIA Marczak Agata (JM.2008) OSK Michalscy Trzebnica 24 85,04  
28 AHMAR SAPHIR Domagała Oliwia (JM.2008) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy 31 88,83  
28 BONATA AGRO-MAT AA Kuś Oliwia (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój 31 80,86  
  HEAVENLY HERA Adamczewska Klaudia (J.2004) OSK Michalscy ELI    
  LAYLA Przewdzięk Jakub (J.2005) OSK Michalscy Trzebnica ELI    
  JACKPOT Pal Nikola (MJ.2001) JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój ELI    
  ETI QUEEN Wachułka Eliza (JM.2008) LKJ OSTROGA OPOLE ELI    
  SCYTIA Szwarc Barbara (J.2005) LKJ OCHABY ELI    


 

6 ZR - P - 110 cm, zwykły, art.238.2.1 (03-05-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ATTACHANT Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 0 50,70 IK PLN
2 LECHITA Pawlik Dominika KJK Romico 0 51,33 IK PLN
3 CHANEL-N Pandel Anna (JM.2008) Jurajski LKJ w Udorzu 0 51,56 IK PLN
4 VITAMINE DW Z Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica 0 51,61  
5 GOLDQUIDAME L Bartusek Helena (JM.2008) Vanto Jumping Team 0 52,87  
6 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 53,82  
7 BALOUBETTA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 54,12  
8 SASILIO Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 0 55,86  
9 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 57,24  
10 FLYHIGH QUINTUS Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 58,92  
11 ELECTRIC LADY Jóźwiak Gabriela (JM.2008) KJ Fimmel Team 0 59,13  
12 DIGISPORT QUATRICIA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 62,06  
13 CLINTO GRANDE Z Olszewska Agnieszka POL 0 63,13  
14 DIARADOS Budzyńska Zofia (MJ.2002) Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY 2 67,19  
15 TOFIX Gordzielik Tomasz (JM.2008) Klub Jeździecki Borycz 4 50,98  
16 BABY JAGA Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 4 51,61  
17 KAIDA Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica 4 52,16  
18 KATINKA RV Pankiewicz Julia (J.2006) KJ Bielik Grzegorzewice 4 52,90  
19 CESSY Michalik Angelika (J.2006) St. KJ Profit Orzesze 4 54,88  
20 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 55,09  
21 EMBASSY RA Jóźwiak Alicja (J.2006) KJK Romico Żywiec 4 55,36  
22 KORYNT Białas Pola (J.2006) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 55,81  
23 FONDI-W Jagusiak Alicja (JM.2008) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 56,12  
24 LE DUC Mazur Emilia (JM.2007) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice 4 56,58  
25 G-STAR Kalinowski Cezary KJ Strzała Krubiczew 4 58,44  
26 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 58,53  
27 CORFU Berbecka Aleksandra (J.2004) JKS Fer Więckowice 4 60,48  
28 HAVANA Witoszek Martyna (J.2005) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 4 60,50  
29 MIX P Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica 4 63,11  
30 LARS Godoś Karolina KJ Royal Opole 4 65,01  
31 CARAMELLA Kasprzyk Patrycja (J.2004) Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój 8 54,69  
32 ARAK Krechowicz Adam (J.2006) KJ Vena Rogoźnik 8 55,53  
33 KEMI Karst Julia (J.2005) Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka 8 55,87  
34 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 8 59,54  
35 DE VOLTAIRE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 8 60,61  
36 QUENTIN Hůlková Michaela (Mł.2022) JK Opava-Kateřinky 8 61,37  
37 ASTERIA WM Larkowski Wiktor LKJ Moszna 8 61,44  
38 TENERIFE'S CARESON Ciompová Zuzana (Mł.2021) Stáj Mešnice z.s. 8 62,02  
39 DON KARLOS Iveljić Zofia (J.2005) LKJ Ochaby 8 65,08  
40 CASTRO Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły 8 69,78  
41 RECTOR VAN 'T OUD VLIEGVELD Krzanowska Adrianna KJK Romico Żywiec 13 74,61  
42 SEKRET Jarco Sandra (JM.2007) Stow. Sp. Konnych AS Equestrian 17 70,24  
43 MY BLUE KW Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław 17 74,16  
44 CARGAMEL Bula Szymon KJ Profit Orzesze 17 78,03  
45 BOGDANOV Manowska Michalina (JM.2007) Kj Nostro 22 75,37  
46 PALMYRA V/D PIKKERIE Hemmerling Julia UKS Fiord Młodzikowo 25 70,98  
47 QUAIRO Żuławska Julia (J.2006) Klub Jazdy Konnej Romico 26 83,60  
48 SARANZA B Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica 31 80,50  
49 CASALINA Gordzielik Kinga (J.2006) Klub Jeździecki Borycz 34 87,47  
50 CASTELLO II G Pala Karolina Klub Jazdy Konnej Romico 42 91,04  
  EROS D’HOYO Ornat Albert Klub Jeździecki Okoły ELI    
  ARONIA Płuciennik Wiktoria (JM.2009) KS Small Cherry Trzebnica ELI    



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (KJ Osadkowski Sp. z o.o., H2-042014-2)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22