CSI2 CSI1 CSIYH Olsza 2022

19-22 maja 2022

Dawid Kubiak i Anastacia III - zwycięzcy konkursu Grand Prix fot. Paula Bartkowiak 

 

WYNIKI / PROGRAM       ARCHIWUM VIDEO        ZGŁOSZENIA

zdjęcia Paula Bartkowiak Fotografia

 


Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 22/05/22

LR 145cm  1m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

MTF 135cm  2m. Leszek Gramza JACKPOT A

STF 125cm 1m. Marta Konarska LILI MARLENE  VIDEO 

Finał CSICh 1m. Paulina Pellowska LA COCO 3 VIDEO  

Finał 115cm  1m. Lena Kołacka JUNIOR 152  VIDEO

 

sobota 21/05/22

CSI2 130cm  1m. Zofia Gintowt Juchniewicz SKLADNIA VIDEO 

Final CSIYH  1m. Dawid Skiba LAPSUS L

CSI1 120cm  1m. Nadia Lehmann SILVER STAR  VIDEO

CSI1 110cm  2m. Olga Styła FIJI

CSICh  1m. Kevin Pszowski JACOBSON

 

piątek 20/05/22

LR 145cm 1m. Kamil Grzelczyk MISTER DR HEIGL VIDEO

CSI2 130cm  1m. Antoni Strzałkowski JAMINKA P  VIDEO 

CSI1 120cm 1m. Anna Stasiak CASCADA VIDEO  

CSIYH 3m. Jakub Krzyżosiak CORNETO PLUS-S  VIDEO

 

czwartek 19/05/22

CSI2 140cm  1m. Klara Kozioł ROCKY

CSIYH - 1m. Dawid Skiba LAPSUS L VIDEO

CSICH - 1m. Paulina Słoniec DIE KLEINE LADY VIDEO

CSI1 110cm - 1m. Lena Kołacka JUNIOR 152

Powiązane linki:

CSI Olsza 2022   GP 1m. Dawid Kubiak ANASTACIA III

CSI Olsza 2021   GP 1m. Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Barański Mikołaj   709
2. Kierznowska Aleksandra  485
3Maruszak Lena    409
4. Suska Juliana    400
5. Kubik Natalia  267
6. Stefańska Natalia  176
7. Parkitny Maximilian   166
8. Lewandowski Aleksander  141
9. Biskup Julia  139
10. Osuch Aleksandra  103

31/12/23

1. Biegalska Iga 530
2. Skrzyczyński Patryk  435
3. Zawadzka Eliza    362
4. Wypchło Aleksandra         315
5. Pietrzak Daria     287
6. Kłapińska Laura         280
7. Ganowska Julia 246
8. Sydow Natalia  208
9. Bule Paulina  194
10. Macieszczak Ewa  182

31/12/23

1  Kosmol Alicja   2525
2  Chojowska Iga      2502
3. Goszczyński Adam       2445
4. Babczyńska Małgorzata  2120
5. Malesa Alicja    2040
6. Chylińska Antonia   2009
7  Gola Helena  1765
8. Łącka Michalina  1595
9. Soforek Marcel  1577
10. Brzozowska Aleksandra  1520

31/12/23

1.  Layer Blanka  372
2.  Cicha Zofia   334
2.  Czyżyk Zahiu Natalia 270
4.  Szmyt Maria  222
4.  Lubońska Helena   222
6   Gizyński Filip    154
7.  Walczyk Natasza    148
8.  Cytarska Hanna  146
9   Maślak Pola  126
10. Marszałek Amelia  90

31/12/23

1  Janaszczyk Lena     605
2. Goszczyński Tomasz  575
3. Wnuczko Sara 408
4. Reimann Zofia 382
5. Lubońska Helena  373
6. Rąbca Milena     337
7  Laskowska Róża  331
8. Nowak Antoni  313
9  Wierucka Maria  308
10. Seroczyńska Nela  303

31/12/23

1.  Reimann Zofia 714
2.  Koperska Pacyńska M. 601
2.  Prasek Hubert  515
4.  Binkowska Wera 504
5.  Wierucka Zofia  497
6   Seroczyńska Nela    423
7.  Korus Anna    381
8.  Wnuczko Sara  380
9.  Leboda Oliwia   352
10. Lewicka Aleksandra  350

31/12/23

1. Tymieniecka Wiktoria   627    
2. Buczek Agata   540
3. Stasiak Agata 440
4. Laskowski Julian      435
5. Wiśniewski Marcel   345
6. Przybyła Agata 317
7. Pasternak Julia   296
8. Kamińska Zofia  284
9.  Sawa Blanka  280
10. Kwiatkowska Karolina       226

31/12/23

1.  Kierznowska Jagoda   1235
2.  Biel Zofia   1095
3.  Cwalina Wiktoria    1070
4.  Hart Dyke Zofia 585
5.  Aniołek Hubert  475
6.  Kamińska Zofia  390
7.  Kraśko Aleksander  335
8.  Patecka Olga  230
9.  Szostawicka Karolina  205
10. Janusz Zofia  155

31/12/23

1.  Moczkowska Carla   898
2.  Ciszek Maria  808
2.  Olaszek Alicja   675
4.  Pakur Zofia          450
5.  Wiśniewski Marcel         434
6.  Kępka Aleksandra     417
7.  Kmietowicz Lilla    360
8.  Hart Dyke Zofia            346
9. Potyra Maja   321
10. Czerpińska Maria    316

31/12/23