Wojciech Dahlke w Lier 2017
W dn 19-21 maja 2017 Wojciech Dahlke z powodzeniem startował w zawodach CSI2 / CSIYH w Lier w Belgii a koniach Cassandry Braeckmans i na znanym z polskich aren A Quite. Na 13 startów miał 9 przejazdów bez punktów karnych na przeszkodach.
Niedziela 21/05/17
CSI2 Grand Prix LR 145cm 43 miejsce / A QUITE / Quidam's Rubin x Landor S / 5 pkt
CSI2 130/135 cm 14 miejsce / CLEVER GIRL / Cassini I x Contender / 0 pkt
Grand Prix CSI1 9 miejsce GUCCI VAN DE GRENSHOEVE / Thunder van de Zuuthoeve x Lawrance / 2 pkt
CSIYH 7y/o Final 10 miejsce FUBERTHA / Nabab de Reve x Burrgraff / 0 / 4 pkt
Sobota 20/05/17
CSI2 LR 145cm 38 miejsce BEE WONDERFUL / Cagliostro x Indus 530 / 4 pkt
CSI1 120cm 36 miejsce GUCCI VAN DE GRENSHOEVE / Thunder van de Zuuthoeve x Lawrance / 0 pkt
CSI2 140cm 72 miejsce A QUITE / Quidam's Rubin x Landor S / 12 pkt
CSI2 135cm 16 miejsce / CLEVER GIRL / Cassini I x Contender / 1 pkt
CSIYH 7y/o 25 miejsce FUBERTHA / Nabab de Reve x Burrgraff / 0 pkt
Piątek 19/05/17
CSI2 140cm 10m miejsce BEE WONDERFUL / Cagliostro x Indus 530 / 0 pkt
CSI2 135cm 22 miejsce CLEVER GIRL / Cassini I x Contender / 0 pkt
CSIYH 7y/o 15 miejsce FUBERTHA / Nabab de Reve x Burrgraff / 0 pkt
CSI1 120cm 16 miejsce GUCCI VAN DE GRENSHOEVE / Thunder van de Zuuthoeve x Lawrance / 0 pkt
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |