Magna Racino 10-21 maja 2017
W Austrii w dn. 10-21 maja 2017 w zawodach rangi CSI2 / CSIU25 / CSIYH / CSICh / CSIAm startowali : Łukasz Wasilewski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Maciej Chomiak, Bartosz Goszczyński, Adrianna Ostrowska, Bogna Sąsiadek oraz debiutująca na międzynarodowej arenie Matylda Malepszy.
W Magna Racino Natalia Czernik bezbłędnie zadebiutowała w konkursach 135/140 na Caspar De Vald, Matylda Malepszy była druga w jednym z konkursów rundy Dzieci, świetnie spisywał się Dublin pod Łukaszem Wasilewskim i Elbero H pod Adrianną Ostrowską . W konkursach dla Młodych Koni z powodzeniem jeździli Bartosz Adamus i Natalia Czernik.
Najlepsze wyniki dla Polski w turnieju :
21/05/17 Grand Prix CSI2 - 20 miejsce Bartosz Goszczyński POL / Cash Me 9pkt
20/05/17 Final CSIYH 7y/o - 13 miejsce Natalia Czernik POL / Fenna 4pkt
20/05/17 CSI2 140cm - 20 miejsce Bartosz Goszczyński POL / Afira Z 0 pkt
19/05/17 CSI2 135cm - 19 miejsce Maciej Chomiak POL / Nando 6 0 pkt
19/05/17 CSI2 145cm - 16 miejsce Bartosz Goszczyński POL / Cash Me 2pkt
19/05/17 CSI2 130cm - 11 miejsce Maciej Chomiak POL / Cound Edwards 0 pkt
18/05/17 CSI2 140cm - 20 miejsce Bartosz Goszczyński POL / Afira Z 0 pkt
18/05/17 CSIYH 7y/o - 5 miejsce Natalia Czernik POL / Fenna 0 pkt
18/05/17 CSI2 120cm - 13 miejsce Maciej Chomiak POL / Rocco G 0 pkt
17/05/17 CSIYH 5y/o 1 miejsce Natalia Czernik POL / Chuck Bass 0 pkt
1 miejsce Bartosz Adamus POL / NC Verso Red Wine 0 pkt
14/05/17 Grand Prix CSI2 - 13 miejsce Łukasz Wasilewski POL / Wavantos - 4 pkt
14/05/17 Final 140cm - 11 miejsce Natalia Czernik POL Caspar De Vald 0 pkt
14/05/17 Final 130cm - 6 miejsce Łukasz Wasilewski POL / Dublin 0 pkt
14/05/17 Final 125cm - 12 miejsce Maciej Chomiak POL / Chapita 2 pkt
13/05/17 Final CSIYH 5y/o - 4 miejsce Natalia Czernik POL / Chuck Bass 0 pkt
13/05/17 Final CSIYH 6y/o - 2 miejsce Łukasz Wasilewski POL / Golddiger GR 0 pkt
13/05/17 CSIU25 - 8 miejsce Adrianna Ostrowska POL / Elbero H 0 pkt
12/05/17 CSI2 120cm - 7 miejsce Adrianna Ostrowska POL / Rudbekia 0 pkt
12/05/17 CSI2 135cm - 13 miejsce Natalia Czernik POL / Caspar De Vald 0 pkt
12/05/17 CSICh 120cm - 2 miejsce Matylda Malepszy POL / August 0 pkt
12/05/17 CSIU25 - 8 miejsce Adrianna Ostrowska POL / Elbero H 0 pkt
12/05/17 CSI2 130cm - 2 miejsce Łukasz Wasilewski POL / Dublin 0 pkt
11/05/17 CSIYH 5y/o - 6 miejsce Natalia Czernik POL / Chuck Bass 0 pkt
11/05/17 CSI2 120cm - 4 miejsce Maciej Chomiak POL / Leo S 0 pkt
11/05/17 CSICh 120cm - 4 miejsce Matylda Malepszy POL / August 4 pkt
10/05/17 CSIYH 5y/o 1 miejsce Natalia Czernik POL / Chuck Bass 0 pkt
1 miejsce Bartosz Adamus POL / NC Verso Red Wine 0 pkt
Matylda Malepszy i August
Natalia Czernik i Fenna
Łukasz Wasilewski i Golddiger
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |