Koniec tygodnia pełen emocji !
Nadchodzący weeekend przyniesie nam sporo sportowych emocji głównie dzięki dwóm turniejom z udziałem naszej kadry w Arezzo i w Chernyakhovsku.
CSI4 / CSIAm Chernyakhovsk RUS
Bogna Sąsiadek / Cupido ( CSI Am )
Łukasz Koza / Chito Blue i El Camp
Jarosław Skrzyczyński / Baltazar du Rouet i Crazy Quick
Łukasz Wasilewski / Wavantos i Arakorn
W turnieju wystartuje 50 zawodników na blisko 100 koniach z 19 państw. Listy zgłoszonych zawodników tu CSI4 i CSIAm. WYNIKI tu www.csi-georgenburg.net
CSIO3 - NC San Marino Arezzo ITA
Aleksandra Lusina
Igor Kawiak
Marek Lewicki
Krzysztof Ludwiczak
Nasz oficjalna ekipa powalczy w Arezzo o awans do Finału w Barcelonie, który odbędzie się pod koniec września b.r. CSIO w Arezzo jest ostatnim turniejem w europejskiej lidze - Division 2. Aktualna sytuacja w rankingu Europe Division 2 tu Do Arezzo przyjechało 100 zawodników z 19 państw i blisko 220 koni. Listy zgłoszeń tu
WYNIKI / LIVE tu http://www.csiosanmarinoarezzo.com/
Finał Furusiyya FEI Nations Cup TM
Znamy już 15 z 18 zakwalifikowanych do Finału w Barcelonie reprezentacji , są to :
Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Holandia, Szwajcaria, Ukraina, Kanada, USA, Brazylia, Kolumbia, Qatar, Arabia Saudyjska, Egipt, Australia i Japonia.
Kto dołączy do tej 15 poznamy już w piątek !
Więcej informacji o Furusiyya FEI Nations Cup TM tu
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |