HZO DiM Leszno 11-13 XI 2022

WYNIKI    POBIERZ PDF

Zwycięzcy niedzielnych finałów HZO DiM 13/11/22

Gr A0 - 1m. Zofia Cicha FERRARI BPK

Gr A1 - 1m. Marie Maláková CZE SNĚHURKA 

Gr A2 - 1m. Marie Maláková CZE POSEJDON 

Gr C - 1m. Weronika Mucha DEMON DEL JKS Hanna 

Gr Dbis -  1m. Liwia Nowak TAJGER  JKS Przybyszewo 

Finał JM / MŁ - 1m. Eva Maláková  ZORM  CZE

GP D E - 1m. Berenika Biela ISTI  KS Sydow Riding Club

GP Dzieci - 1m. Zuzanna Przybylska   CONNY 391  BPK WLKP 

Finał J/MJ - 1m. Martyna Paluch  IROS   JKS Contendros Barlinek 

HZO DiM-B   Leszno, 11-13 listopad 2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 50 cm - dokładności 238.1.1 (11-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VERDUNKA Fois Luca (Mł.2013) JS Efis Chotěšice 0 64,66  
1 MISTY Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 73,40  
1 MISTY Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 70,97  
1 VERDUNKA Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 0 64,21  


 

2 - 60 cm - dokładności 238.1.1 (11-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IRIS Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 0 57,60  
1 PANDORA Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 0 64,52  
1 PANDORA Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 0 61,25  
1 SHADOW Černá Anna (Mł.2013) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 0 55,08  
1 MISS ELLIE Mikulášová Kristýna (Mł.2013) JK Čtyřkolák 0 66,01  
1 SAFIETJE Karásková Zuzana (Mł.2014) JK Mariánovice 0 59,28  
1 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 0 69,09  
1 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 66,31  
1 LARCHY Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 0 60,13  
  ZARGA Hrabalová Anna (Mł.2010) JK Čtyřkolák ELI    
  ZARGA Hrabalová Anna (Mł.2010) JK Čtyřkolák ELI    


 

3 - 70 cm - dokładności 238.1.1 (11-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DOLLOM CASSINO Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 0 63,58  
1 FRODO Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 0 69,95  
1 NIGHT FEVER Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 0 69,37  
1 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 66,08  
1 SHADOW Černá Anna (Mł.2013) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 0 55,66  
1 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 0 59,00  
1 ANGELO TRINKET BLACKMORE Karásková Kateřina (Mł.2011) JK Mariánovice 0 62,93  
1 MAJANS JESSY Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 0 63,49  
1 SUN SHAIN Orzechová Nikola (Mł.2011) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 0 60,93  
1 KASHMIR VAN ORCHID'S Flenerová Lucie (Mł.2010) Jk Mariánovice 0 70,92  
1 VYSNIA Szczepek Stefania (Mł.2013) KJK Romico Żywiec 0 59,05  
1 BRUMMERHOEVE'S LEVI H Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino 0 63,87  
1 MORIS Ślusarczyk Iga (Mł.2012) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 0 66,40  
1 IRIS Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 0 57,75  
1 LOTOS Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 0 59,87  
1 ASTARTA BORDERI Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 0 68,24  
1 ROXANNE Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 0 62,59  
1 SWEET HEART Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 0 63,78  
1 PATTY Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 0 70,99  
20 LARCHY Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 4 63,16  
20 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 4 69,02  
20 MISS ELLIE Mikulášová Kristýna (Mł.2013) JK Čtyřkolák 4 63,20  
20 SNĚHURKA Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 4 61,38  
20 URIELA MELODY Kobrlová Nela (JM.2008) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 4 66,47  
25 JAKUCJA Nejedlá Sára (Mł.2011) JK Mariánovice 6 77,21  
25 FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka 6 77,03  
27 SAFIETJE Karásková Zuzana (Mł.2014) JK Mariánovice 7 78,28  
28 ALPINHORSE PERSEA Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 12 63,73  
28 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 12 61,50  
30 ANGELO TRINKET BLACKMORE Karásková Kateřina (Mł.2011) JK Mariánovice 23 94,15  
  NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK ELI    
  NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK ELI    


 

4 - 80 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (11-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GOLDI LOCKS Haniszewski Bruno (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 0 44,85 0 20,10 n.rz. 100 PLN
2 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 44,25 0 20,86 n.rz. 50 PLN
3 NIGHT FEVER Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 0 49,66 0 21,42 n.rz. 50 PLN
4 ROXANNE Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 0 48,27 0 22,69  
5 SD HONEYBEE Mikulášová Viktorie (Mł.2010) JK Čtyřkolák 0 43,78 0 23,05  
6 PATTY Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 0 52,12 0 23,14  
7 SWEET HEART Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 0 49,76 0 23,23  
8 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 0 41,34 0 23,44  
9 MAJANS JESSY Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 0 48,24 0 23,71  
10 FRODO Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 0 47,86 0 25,29  
11 SARA Szymanowska Maja (JM.2007) KJ Folwark Wenus Suszki 0 45,88 0 25,33  
12 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 0 47,90 0 25,66  
13 POSEJDON Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 0 46,91 0 25,77  
14 MORIS Ślusarczyk Iga (Mł.2012) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 0 46,60 0 26,47  
15 ASTARTA BORDERI Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 0 47,71 0 27,55  
16 SUN SHAIN Orzechová Nikola (Mł.2011) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 0 46,22 0 29,63  
17 E-FIFKA Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów 0 44,69 4 21,34  
18 LIZA FOREST Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów 0 46,22 4 22,21  
19 G’MEDYK Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin 0 47,50 4 24,09  
20 DOLLOM CASSINO Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 0 48,83 4 24,77  
21 ALPINHORSE PERSEA Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 0 46,03 4 27,60  
22 KASHMIR VAN ORCHID'S Flenerová Lucie (Mł.2010) Jk Mariánovice 0 55,32 7 38,82  
23 VYSNIA Szczepek Stefania (Mł.2013) KJK Romico Żywiec 0 47,03 11 38,86  
24 JAKUCJA Nejedlá Sára (Mł.2011) JK Mariánovice 0 44,25 ELI    
25 URIELA MELODY Kobrlová Nela (JM.2008) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 4 40,28      
26 KAFFE Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 4 43,15      
27 LOTOS Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 4 44,30      
28 BRUMMERHOEVE'S LEVI H Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino 4 45,95      
29 DARK STAR Maláková Anna (JM.2009) JK Všetice 4 47,27      
30 LILU CHUDO Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 4 47,68      
31 EVANA Z Karásková Kateřina (Mł.2011) JK Mariánovice 4 49,21      
32 FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka 8 59,38      
33 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) BPK 15 66,10      


 

5 - 90 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (11-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 45,46 0 21,33 n.rz. 100 PLN
2 POSEJDON Maláková Anna (JM.2009) JK Všetice 0 45,74 0 21,95 n.rz. 50 PLN
3 MISTER MERLIN 5 Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 0 46,75 0 22,19 n.rz. 50 PLN
4 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 0 38,40 0 22,88  
5 G’MEDYK Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin 0 47,46 0 24,52  
6 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 0 49,40 0 26,12  
7 GHUINEVRE Aksman Iga (JM.2009) JKS W Siodle 0 49,76 0 26,70  
8 DARK STAR Maláková Anna (JM.2009) JK Všetice 0 45,41 0 30,41  
9 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) BPK 0 48,42 20 47,30  
10 SD HONEYBEE Mikulášová Viktorie (Mł.2010) JK Čtyřkolák 4 45,26      
11 SARA Szymanowska Maja (JM.2007) KJ Folwark Wenus Suszki 4 45,42      
12 GOLDI LOCKS Haniszewski Bruno (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 4 47,37      
13 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 4 49,16      
14 KAFFE Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 8 42,13      
15 EVANA Z Karásková Kateřina (Mł.2011) JK Mariánovice 8 48,18      
16 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 8 48,32      


 

6 - 100 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (11-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NUTKA EWITA Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka 0 44,43 0 22,89 n.rz. 100 PLN
2 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 0 47,40 0 31,48 n.rz. 50 PLN
3 ILUZJA Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 0 47,88 4 26,92 n.rz. 50 PLN
4 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 0 46,68 5 36,52  
5 IKE Pundzis Marta (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 4 45,37      
6 GHUINEVRE Aksman Iga (JM.2009) JKS W Siodle 4 46,25      
7 BRAVOUR PP Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 10 57,93      
8 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 12 49,46      
9 FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) JKS AMICO Mołdawin 12 50,47      


 

7 - 110 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (11-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 0 45,26 3 34,28 n.rz. 150 PLN
2 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 20 46,10     n.rz. 100 PLN
  FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) JKS AMICO Mołdawin REZ        


 

8 - 120 cm - dwufazowy 274.1.5.3 (11-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 4 45,08     n.rz. 150 PLN


 

10 - LL - DK na styl jeźdźca (11-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 1 70,78  
2 CONSOTHO II Jędrychowska Laura (Mł.2011) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 2 72,71  
3 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 2,5 71,49  
3 SARKON Vacková Kristýna (JM.2007) Jezdecký klub Loučeň z.s. 2,5 67,64  
5 NELA Pundzis Marta (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 3 55,45  
5 NELA Pundzis Marta (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 3 54,78  
5 CASPIEN SK Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka 3 64,76  
8 CASPIEN SK Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka 3,5 65,32  
8 GOLDIKA Bendkowska Julia (Mł.2010) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 3,5 62,63  
8 UNA SAPHIRA Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 3,5 62,58  
11 FANTASTIC LADY Bezdičková Natálie (MJ.2002) JK Čtyřkolák 4 65,50  
11 JLB CELEBRITA Vrhelová Barbora (MJ.2003) JK Čtyřkolák 4 59,44  
11 JAQUIN Żmójdzin Stanisław (Mł.2012) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 4 62,29  
14 JUST DO IT Hernas Zuzanna (JM.2009) KJ Koko Brzeźniki 4,5 66,83  
14 NORD Nejedlá Eliška (JM.2008) JK Mariánovice 4,5 61,47  
16 COMMON SENSE Gibowska Vivien (JM.2007) JKS Melloni Horses 5 65,49  
16 LAYLA Anarowicz Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 5 62,80  
16 EASTERBOY Mikulášová Nikol (JM.2008) JK Čtyřkolák 5 71,29  
19 COMMON SENSE Gibowska Vivien (JM.2007) JKS Melloni Horses 5,5 67,08  
19 LAYLA Anarowicz Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 5,5 60,99  
19 LOLLA TRENCH Dymáčková Eva (JM.2009) JK Čtyřkolák 5,5 50,93  
22 CHICA CARETINA HZ Heba Luiza (JM.2009) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 6 75,89  
22 JLB CELEBRITA Vrhelová Barbora (MJ.2003) JK Čtyřkolák 6 63,93  
22 REGNUM Marciniak Jagoda (JM.2009) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 6 58,36  
25 GRETA Żmójdzin Stanisław (Mł.2012) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 6,5 69,85  
25 JUST DO IT Hernas Zuzanna (JM.2009) KJ Koko Brzeźniki 6,5 69,97  
27 FANTASTIC LADY Bezdičková Natálie (MJ.2002) JK Čtyřkolák 7,5 67,52  
28 CONTECAS Chvátalová Amelie (JM.2009) JK Čtyřkolák 8 65,77  
29 REGNUM Marciniak Jagoda (JM.2009) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 10 63,83  
30 CONTECAS Chvátalová Amelie (JM.2009) JK Čtyřkolák 10,5 63,80  
31 LOLLA TRENCH Dymáčková Eva (JM.2009) JK Čtyřkolák 12,5 82,58  
32 CHICA CARETINA HZ Heba Luiza (JM.2009) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 13,5 86,56  


 

11 - L - DK na styl jeźdźca (11-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DARINA Skotarczak Nel (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 1 64,97  
2 RUMBA TEREA Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 1,5 68,19  
3 LYJANERA Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 2 72,54  
3 SARKON Vacková Kristýna (JM.2007) Jezdecký klub Loučeň z.s. 2 65,09  
3 NORD Nejedlá Eliška (JM.2008) JK Mariánovice 2 58,14  
3 HOLLY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 2 67,29  
7 VOLDEMORT Písková Dominika (JM.2008) JK Čtyřkolák 2,5 65,97  
7 CASIMIR Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK - MAL 2,5 63,83  
7 LEON Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 2,5 69,64  
10 BABYLOTTE Kultys Marianna (JM.2009) KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata 3 63,03  
10 UNA SAPHIRA Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 3 63,39  
10 HOLLY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 3 66,08  
10 DARINA Skotarczak Nel (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 3 63,92  
10 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 3 65,22  
10 KELLY EWITA Jamroz Paulina (JM.2007) JKS w Jaroszówce 3 66,15  
16 BABYLOTTE Kultys Marianna (JM.2009) KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata 3,5 62,23  
16 VIEDŹMIN Klein Róża (JM.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 3,5 70,62  
16 VIEDŹMIN Klein Róża (JM.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 3,5 70,70  
16 DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team 3,5 63,22  
20 EASTERBOY Mikulášová Nikol (JM.2008) JK Čtyřkolák 4 70,37  
20 VOLDEMORT Písková Dominika (JM.2008) JK Čtyřkolák 4 67,07  
22 JAQUIN Żmójdzin Stanisław (Mł.2012) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 4,5 60,07  
22 T.GOLD QUIDAME Z Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 4,5 65,29  
24 CONSOTHO II Jędrychowska Laura (Mł.2011) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 5 69,83  
24 CALIDA Suwała Zofia (JM.2008) JKS Neksico Kędzierzyn 5 73,93  
24 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 5 66,77  
27 GRETA Żmójdzin Stanisław (Mł.2012) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 5,5 69,37  
28 GOLDIKA Bendkowska Julia (Mł.2010) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 6 63,59  
28 DIORA 2 Slavíčková Lenka (MJ.2003) JK Opřetice, z.s. 6 67,17  
28 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 6 66,37  
28 GOLDRISTA Humplíková Anna (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 6 66,67  
32 CLYDE "M" Čechová Magdalena (J.2005) JK Mariánovice 7 62,99  
33 DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team 9,5 79,37  
33 LAMBIK DE VINCK Dzienia Weronika (JM.2008) St. Kraju Jumping Team 9,5 78,87  
35 LAMBIK DE VINCK Dzienia Weronika (JM.2008) St. Kraju Jumping Team 16,5 94,88  
  GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico REZ    


 

12 - P - DK na styl jeźdźca (11-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BENEMA Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 1 67,53  
1 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 1 66,73  
1 CARIBOU Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 1 72,07  
4 RUMBA TEREA Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 1,5 65,23  
4 CHANNSETT Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 1,5 69,16  
4 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 1,5 66,24  
4 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 1,5 66,89  
4 COLIBRI Nygrýnová Tereza (MJ.2003) Jk Mariánovice 1,5 65,72  
4 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 1,5 64,90  
4 KINSHASA DE GEODEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 1,5 67,87  
11 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 2 64,61  
11 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 2 75,29  
11 GOLDRISTA Humplíková Anna (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 2 73,05  
11 CHANNSETT Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 2 69,93  
11 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 2 70,61  
11 APOLLO Mlčochová Karolína (J.2005) JS Vysoká z.s. 2 68,77  
17 KYLIAN Mlčochová Karolína (J.2005) JS Vysoká z.s. 2,5 76,97  
17 CASIMIR Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK - MAL 2,5 69,84  
17 LYJANERA Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 2,5 70,96  
17 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 2,5 67,50  
21 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 3 68,33  
21 T.GOLD QUIDAME II Z Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 3 72,77  
21 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 3 67,62  
21 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 3 68,73  
21 ELLIOT 133 Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 3 72,53  
21 CENTUS Štechová Markéta (J.2005) JK Farma Ptýrov 3 69,73  
27 CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 3,5 67,60  
27 CODROIPO Štechová Kateřina (MJ.2002) JK Farma Ptýrov 3,5 66,50  
27 NAGATO Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 3,5 62,19  
30 LEON Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 4 72,41  
30 LE PASS Horáková Tereza (J.2004) JK Čtyřkolák 4 75,23  
30 DIORA 2 Slavíčková Lenka (MJ.2003) JK Opřetice, z.s. 4 67,63  
30 CARLO M Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 4 69,15  
34 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) Rio Grande Krosinko 4,5 61,54  
34 BRITANICA 2 Adamová Eva (J.2005) JK Team Noskov 4,5 66,70  
34 CENTUS Štechová Markéta (J.2005) JK Farma Ptýrov 4,5 71,42  
37 CARLO M Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 5 68,34  
38 ZORM Maláková Eva (JM.2007) JK Všetice 5,5 65,18  
38 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) St. Kraju Jumping Team 5,5 61,28  
38 DREAM Z Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 5,5 81,78  
41 KELLY EWITA Jamroz Paulina (JM.2007) JKS w Jaroszówce 6,5 65,50  
42 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) St. Kraju Jumping Team 7,5 63,94  
43 CLYDE "M" Čechová Magdalena (J.2005) JK Mariánovice 10,5 62,61  
44 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 15,5 86,14  
  CALIDA Suwała Zofia (JM.2008) JKS Neksico Kędzierzyn ELI    
  ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn ELI    


 

13 - N - DK na styl jeźdźca (11-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARIBOU Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 1 68,25  
1 CALANTINO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 1 66,65  
3 KINSHASA DE GEODEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 1,5 67,21  
3 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 1,5 64,17  
3 LE PASS Horáková Tereza (J.2004) JK Čtyřkolák 1,5 73,27  
3 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 1,5 67,19  
3 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ Koko Brzeźniki 1,5 67,74  
3 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 1,5 71,74  
3 BENEMA Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 1,5 66,30  
3 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 1,5 72,72  
3 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 1,5 67,21  
3 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 1,5 66,16  
13 ELLIOT 133 Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 2 66,78  
13 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 2 65,00  
13 GI-GI STAR Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 2 65,97  
13 URACA II Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 2 63,73  
13 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 2 62,64  
13 CAYMAN 33 Mlčochová Karolína (J.2005) JS Vysoká z.s. 2 69,03  
19 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 2,5 69,45  
19 DURGA Pleśnierowicz Oliwia (J.2005) LKS Cwał Poznań 2,5 67,37  
19 GILLENIA Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 2,5 73,41  
22 LAMPO Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 3 72,05  
22 CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 3 68,96  
22 YPÄJÄ JEREMY Housa Radek (J.2004) stáj Housa 3 75,36  
25 HARVEY 66 Housa Radek (J.2004) stáj Housa 3,5 74,03  
25 OUTLANDER Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 3,5 59,82  
25 DURGA Pleśnierowicz Oliwia (J.2005) LKS Cwał Poznań 3,5 66,76  
25 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 3,5 63,28  
29 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 4 61,65  
29 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 68,98  
31 NAGATO Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 5 63,85  
32 BRITANICA 2 Adamová Eva (J.2005) JK Team Noskov 5,5 63,87  
33 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 6,5 62,16  
34 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 8,5 69,21  


 

14 - C - DK na styl jeźdźca (11-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Contendros Barlinek 1,5 68,55  
2 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ Koko Brzeźniki 3,5 68,06  
2 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 3,5 69,74  
4 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 4 64,92  
4 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 72,35  
4 ZAWRAT Hana Zuzanna (JM.2007) KJ Koko Brzeźniki 4 75,98  
4 ZAWRAT Hana Zuzanna (JM.2007) KJ Koko Brzeźniki 4 72,64  
8 LAMPO Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 5 76,29  


 

15 - LL - DK dokładności 238.1.1 (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CHICA CARETINA HZ Heba Luiza (JM.2009) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 0 69,97  
1 LAYLA Anarowicz Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 0 62,78  
1 LAYLA Anarowicz Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 0 61,87  
1 LOLLA TRENCH Dymáčková Eva (JM.2009) JK Čtyřkolák 0 62,44  
1 LOLLA TRENCH Dymáčková Eva (JM.2009) JK Čtyřkolák 0 60,06  
1 NELA Pundzis Marta (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 0 55,75  
1 CASPIEN SK Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka 0 67,09  
1 UNA SAPHIRA Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 0 60,72  
1 REGNUM Marciniak Jagoda (JM.2009) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 0 61,69  
10 CHICA CARETINA HZ Heba Luiza (JM.2009) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 4 62,94  
10 CONTECAS Chvátalová Amelie (JM.2009) JK Čtyřkolák 4 58,75  
10 EASTERBOY Mikulášová Nikol (JM.2008) JK Čtyřkolák 4 66,00  
10 FANTASTIC LADY Bezdičková Natálie (MJ.2002) JK Čtyřkolák 4 73,60  
14 JLB CELEBRITA Vrhelová Barbora (MJ.2003) JK Čtyřkolák 8 59,59  
15 CONTECAS Chvátalová Amelie (JM.2009) JK Čtyřkolák 12 62,91  
16 COMMON SENSE Gibowska Vivien (JM.2007) JKS Melloni Horses 16 77,40  
17 COMMON SENSE Gibowska Vivien (JM.2007) JKS Melloni Horses 28 89,68  


 

16 - L - DK dokładności 238.1.1 (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 REGNUM Marciniak Jagoda (JM.2009) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 0 60,55  
1 JLB CELEBRITA Vrhelová Barbora (MJ.2003) JK Čtyřkolák 0 66,81  
1 UNA SAPHIRA Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 0 62,44  
1 NORD Nejedlá Eliška (JM.2008) JK Mariánovice 0 57,26  
1 DARINA Skotarczak Nel (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 68,31  
1 DARINA Skotarczak Nel (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 64,94  
1 CORMITELLO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 69,75  
1 CASIMIR Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK - MAL 0 66,07  
1 HOLLY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 63,80  
1 SESILA G Bernaś Klaudia (JM.2009) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 56,47  
11 JAQUIN Żmójdzin Stanisław (Mł.2012) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 4 63,24  
11 JAQUIN Żmójdzin Stanisław (Mł.2012) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 4 60,04  
11 CASPIEN SK Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka 4 63,89  
11 DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team 4 73,76  
11 NORD Nejedlá Eliška (JM.2008) JK Mariánovice 4 53,41  
11 CALIDA Suwała Zofia (JM.2008) JKS Neksico Kędzierzyn 4 67,51  
11 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 4 62,09  
11 T.GOLD QUIDAME Z Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 4 64,22  
11 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 4 62,12  
11 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 63,90  
11 VOLDEMORT Písková Dominika (JM.2008) JK Čtyřkolák 4 66,66  
11 CARLO M Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 4 64,52  
11 CLYDE "M" Čechová Magdalena (J.2005) JK Mariánovice 4 61,28  
11 GRETA Żmójdzin Stanisław (Mł.2012) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 4 67,34  
11 BABYLOTTE Kultys Marianna (JM.2009) KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata 4 56,90  
26 JUST DO IT Hernas Zuzanna (JM.2009) KJ Koko Brzeźniki 8 73,09  
26 JUST DO IT Hernas Zuzanna (JM.2009) KJ Koko Brzeźniki 8 63,29  
28 GRETA Żmójdzin Stanisław (Mł.2012) Stowarzyszenie Premium Sport Horses 10 75,63  
29 FANTASTIC LADY Bezdičková Natálie (MJ.2002) JK Čtyřkolák 12 61,63  
29 EASTERBOY Mikulášová Nikol (JM.2008) JK Čtyřkolák 12 63,52  
31 CALIDA Suwała Zofia (JM.2008) JKS Neksico Kędzierzyn 15 76,25  
32 VIEDŹMIN Klein Róża (JM.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 21 86,15  
33 CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 24 85,67  
34 DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team 26 83,71  
  NELA Pundzis Marta (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. ELI    
  BABYLOTTE Kultys Marianna (JM.2009) KJ Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata REZ    


 

17 - P - DK dwufazowy 274.1.5.3 (12-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 52,41 0 24,44 n.rz. 250 PLN
2 CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 0 47,52 0 25,86 n.rz. 200 PLN
3 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 50,27 0 27,04 n.rz. 100 PLN
4 ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 0 49,59 0 28,79 n.rz. 50 PLN
5 SARKON Vacková Kristýna (JM.2007) Jezdecký klub Loučeň z.s. 0 50,03 0 28,87  
6 GOLDRISTA Humplíková Anna (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 0 55,75 0 29,13  
7 GI-GI STAR Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 0 54,03 0 29,90  
8 T.GOLD QUIDAME II Z Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 0 53,27 0 30,15  
9 CHANNSETT Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 0 53,51 0 32,23  
10 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 0 47,18 4 24,91  
11 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 0 46,15 4 25,56  
12 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 48,09 4 25,59  
13 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 49,34 4 28,42  
14 CARLO M Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 0 53,23 4 28,61  
15 RUMBA TEREA Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 0 48,86 4 29,30  
16 DREAM Z Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 0 51,30 4 29,82  
17 LEON Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 0 56,49 4 32,04  
18 ZORM Maláková Eva (JM.2007) JK Všetice 4 47,23      
19 KELLY EWITA Jamroz Paulina (JM.2007) JKS w Jaroszówce 4 49,71      
20 COLIBRI Nygrýnová Tereza (MJ.2003) Jk Mariánovice 4 49,79      
21 HOLLY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 49,86      
22 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 51,05      
23 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 51,67      
24 CASIMIR Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK - MAL 4 53,53      
25 LYJANERA Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 4 55,23      
26 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) KJ Trachy Sośnicowice 4 55,46      
27 VOLDEMORT Písková Dominika (JM.2008) JK Čtyřkolák 4 55,88      
28 KYLIAN Mlčochová Karolína (J.2005) JS Vysoká z.s. 4 56,22      
29 APOLLO Mlčochová Karolína (J.2005) JS Vysoká z.s. 4 64,50      
30 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Klub Sportowy Sydow Riding Team 8 48,48      
31 NAGATO Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 8 48,61      
32 CLYDE "M" Čechová Magdalena (J.2005) JK Mariánovice 8 49,41      
33 DIORA 2 Slavíčková Lenka (MJ.2003) JK Opřetice, z.s. 8 50,98      
34 SESILA G Bernaś Klaudia (JM.2009) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 8 55,15      
35 BENEMA Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 8 60,50      
36 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 10 66,35      
37 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) St. Kraju Jumping Team 12 45,78      
38 VIEDŹMIN Klein Róża (JM.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 14 66,41      
39 CARIBOU Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 29 85,63      
  CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów ELI        


 

18 - N - DK dwufazowy 274.1.5.3 (12-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 49,12 0 24,88 n.rz. 250 PLN
2 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 0 48,27 0 25,16 n.rz. 200 PLN
3 KINSHASA DE GEODEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 0 52,61 0 25,41 n.rz. 100 PLN
4 LAMPO Kosińska Weronika (J.2005) St. KJ Tradycja Siedlnica 0 53,73 0 26,27 n.rz. 50 PLN
5 CALANTINO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 0 49,95 0 26,32  
6 ELLIOT 133 Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 0 52,27 0 27,39  
7 GOLDRISTA Humplíková Anna (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 0 53,00 0 27,53  
8 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 0 46,48 0 27,58  
9 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 0 49,19 0 28,07  
10 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 0 53,77 0 28,23  
11 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 49,42 0 28,31  
12 URACA II Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 0 49,06 0 28,63  
13 ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 0 50,98 0 29,58  
14 LEON Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 0 52,11 0 32,13  
15 CHANNSETT Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 0 56,08 0 32,23  
16 CARIBOU Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 0 51,35 0 32,66  
17 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 0 52,96 0 33,35  
18 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 49,93 4 26,32  
19 CODROIPO Štechová Kateřina (MJ.2002) JK Farma Ptýrov 0 50,15 4 29,30  
20 GI-GI STAR Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 0 51,06 4 29,90  
21 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 52,27 4 30,61  
22 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Klub Sportowy Sydow Riding Team 0 46,72 4 31,67  
23 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 0 51,94 4 31,68  
24 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 52,08 4 32,72  
25 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 0 52,29 22 47,40  
26 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ Koko Brzeźniki 4 45,79      
27 COLIBRI Nygrýnová Tereza (MJ.2003) Jk Mariánovice 4 48,27      
28 RUMBA TEREA Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 4 48,89      
29 OUTLANDER Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 4 49,15      
30 CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 4 50,96      
31 FERRALINE Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 4 52,27      
32 TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 4 52,36      
33 HARVEY 66 Housa Radek (J.2004) stáj Housa 4 53,89      
34 LYJANERA Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 4 56,08      
35 LE PASS Horáková Tereza (J.2004) JK Čtyřkolák 4 56,33      
36 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) KJ Trachy Sośnicowice 4 58,59      
37 DIORA 2 Slavíčková Lenka (MJ.2003) JK Opřetice, z.s. 5 65,37      
38 ZORM Maláková Eva (JM.2007) JK Všetice 8 48,68      
39 BRITANICA 2 Adamová Eva (J.2005) JK Team Noskov 8 50,96      
40 SARKON Vacková Kristýna (JM.2007) Jezdecký klub Loučeň z.s. 8 51,04      
41 DURGA Pleśnierowicz Oliwia (J.2005) LKS Cwał Poznań 8 51,42      
42 BENEMA Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 9 65,90      
43 NAGATO Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 11 67,18      
44 CENTUS Štechová Markéta (J.2005) JK Farma Ptýrov 16 51,30      
45 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 18 74,23      
46 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 24 46,97      
  DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) Rio Grande Krosinko ELI        


 

19 - C - DK dwufazowy 274.1.5.3 (12-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GILLENIA Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 0 57,48 0 27,61 n.rz. 250 PLN
2 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 0 51,19 0 27,76 n.rz. 200 PLN
3 URACA II Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 0 48,84 0 30,10 n.rz. 100 PLN
4 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 0 52,26 0 32,39 n.rz. 50 PLN
5 KINSHASA DE GEODEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 0 51,16 4 26,03  
6 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Contendros Barlinek 0 50,69 4 27,69  
7 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 4 48,95      
8 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 4 49,35      
9 YPÄJÄ JEREMY Housa Radek (J.2004) stáj Housa 4 50,60      
10 CAYMAN 33 Mlčochová Karolína (J.2005) JS Vysoká z.s. 4 51,15      
11 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 4 52,94      
12 ZAWRAT Hana Zuzanna (JM.2007) KJ Koko Brzeźniki 4 54,15      
13 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 54,36      
14 OUTLANDER Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 47,87      
15 BRITANICA 2 Adamová Eva (J.2005) JK Team Noskov 16 48,97      
16 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI 20 49,19      
17 HARVEY 66 Housa Radek (J.2004) stáj Housa 25 81,48      


 

20 - 50 cm - na styl jeźdźca (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 2,5 62,22  
2 VERDUNKA Fois Luca (Mł.2013) JS Efis Chotěšice 3 59,09  
3 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 3,5 66,49  
4 VERDUNKA Fois Luca (Mł.2013) JS Efis Chotěšice 4,5 59,99  
5 ZARGA Hrabalová Anna (Mł.2010) JK Čtyřkolák 5,5 76,96  
6 ANGELO TRINKET BLACKMORE Karásková Zuzana (Mł.2014) JK Mariánovice 8,5 81,11  


 

21 - 60 cm - na styl jeźdźca (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PANDORA Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 3 60,26  
2 IRIS Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 3,5 52,90  
3 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 4,5 62,99  
4 ZARGA Hrabalová Anna (Mł.2010) JK Čtyřkolák 5 71,51  
4 SAFIETJE Karásková Zuzana (Mł.2014) JK Mariánovice 5 57,75  
4 SAFIETJE Karásková Zuzana (Mł.2014) JK Mariánovice 5 57,87  
7 NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 8 75,16  
  ANGELO TRINKET BLACKMORE Karásková Zuzana (Mł.2014) JK Mariánovice ELI    
  NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK ELI    


 

22 - 70 cm - na styl jeźdźca (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PANDORA Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 1 59,17  
1 ROXANNE Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 1 59,53  
3 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 1,5 65,43  
4 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 2 59,56  
4 DOLLOM CASSINO Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 2 59,73  
4 JAKUCJA Nejedlá Sára (Mł.2011) JK Mariánovice 2 58,97  
4 SUN SHAIN Orzechová Nikola (Mł.2011) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 2 57,93  
4 KASHMIR VAN ORCHID'S Flenerová Lucie (Mł.2010) Jk Mariánovice 2 61,85  
9 SWEET HEART Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 2,5 60,28  
9 MANCHESTER 0012 Gruszczyńska Barbara (Mł.2011) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria 2,5 53,52  
9 LARCHY Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 2,5 59,42  
12 SNĚHURKA Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 3 56,93  
12 VISTA PONYSPORT Pach Julia Barbara (Mł.2012) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria 3 57,12  
12 LOTOS Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 3 55,83  
15 SNĚHURKA Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 3,5 57,42  
15 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 3,5 60,85  
15 MORIS Ślusarczyk Iga (Mł.2012) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 3,5 56,57  
18 IRIS Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 4 51,96  
18 PASJONATA PARYS Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 4 52,04  
18 MAJANS JESSY Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 4 66,07  
18 MISS ELLIE Mikulášová Kristýna (Mł.2013) JK Čtyřkolák 4 50,27  
22 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 5 56,46  
23 SHADOW Černá Anna (Mł.2013) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 5,5 55,26  
23 PASJONATA PARYS Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 5,5 60,76  
25 SHADOW Černá Anna (Mł.2013) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 11 88,83  


 

23 - 80 cm - na styl jeźdźca (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ROXANNE Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 1 66,29  
2 BRUMMERHOEVE'S LEVI H Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino 1,5 66,45  
2 LILU CHUDO Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 1,5 63,45  
2 ASTARTA BORDERI Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 1,5 64,02  
5 VISTA PONYSPORT Pach Julia Barbara (Mł.2012) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria 2 61,61  
5 POSEJDON Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 2 63,52  
5 NIGHT FEVER Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 2 66,97  
5 FRODO Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 2 70,31  
9 SUN SHAIN Orzechová Nikola (Mł.2011) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 2,5 60,98  
9 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 2,5 68,02  
11 VYSNIA Szczepek Stefania (Mł.2013) KJK Romico Żywiec 3 66,14  
11 DARK STAR Maláková Anna (JM.2009) JK Všetice 3 68,83  
11 BRUMMERHOEVE'S LEVI H Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino 3 65,53  
11 SD HONEYBEE Mikulášová Viktorie (Mł.2010) JK Čtyřkolák 3 62,40  
15 SWEET HEART Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 3,5 66,84  
15 ALPINHORSE PERSEA Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 3,5 64,76  
15 MANCHESTER 0012 Gruszczyńska Barbara (Mł.2011) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria 3,5 58,75  
15 MAJANS JESSY Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 3,5 68,75  
19 DOLLOM CASSINO Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 4 65,36  
20 MISS ELLIE Mikulášová Kristýna (Mł.2013) JK Čtyřkolák 4,5 69,12  
20 VYSNIA Szczepek Stefania (Mł.2013) KJK Romico Żywiec 4,5 63,21  
20 POSEJDON Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 4,5 64,04  
23 LARCHY Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 5 60,10  
23 EVANA Z Karásková Kateřina (Mł.2011) JK Mariánovice 5 65,64  
25 LOTOS Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 5,5 63,18  
25 JAKUCJA Nejedlá Sára (Mł.2011) JK Mariánovice 5,5 74,35  
27 MORIS Ślusarczyk Iga (Mł.2012) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 6 62,87  
27 FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka 6 63,77  
27 URIELA MELODY Kobrlová Nela (JM.2008) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 6 58,24  
30 FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka 8,5 78,38  
31 KASHMIR VAN ORCHID'S Flenerová Lucie (Mł.2010) Jk Mariánovice 9 75,89  
32 EVANA Z Karásková Kateřina (Mł.2011) JK Mariánovice 10,5 64,33  


 

24 - 90 cm - na styl jeźdźca (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LILU CHUDO Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 1,5 64,56  
2 ASTARTA BORDERI Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 2 63,65  
2 FRODO Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 2 69,67  
2 MISTER MERLIN 5 Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 2 64,04  
2 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 2 67,39  
6 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 2,5 59,50  
6 GOLDI LOCKS Haniszewski Bruno (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 2,5 62,90  
6 ALPINHORSE PERSEA Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 2,5 67,25  
6 PATTY Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 2,5 69,56  
10 G’MEDYK Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin 3 65,74  
10 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 3 67,15  
12 DARK STAR Maláková Anna (JM.2009) JK Všetice 3,5 65,62  
12 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 3,5 64,04  
12 GHUINEVRE Aksman Iga (JM.2009) JKS W Siodle 3,5 60,80  
15 NIGHT FEVER Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 4 66,71  
15 SD HONEYBEE Mikulášová Viktorie (Mł.2010) JK Čtyřkolák 4 64,22  
15 SARA Szymanowska Maja (JM.2007) KJ Folwark Wenus Suszki 4 70,98  
15 GOLDI LOCKS Haniszewski Bruno (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 4 63,30  
19 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 4,5 62,65  
20 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 5 62,13  
20 SARA Szymanowska Maja (JM.2007) KJ Folwark Wenus Suszki 5 68,60  
22 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 5,5 65,40  
22 URIELA MELODY Kobrlová Nela (JM.2008) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 5,5 57,76  
24 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) BPK 10,5 83,65  
24 TAJGER Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 10,5 86,57  
26 KAFFE Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 11 55,61  
  TAJGER Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo ELI    


 

25 - 100 cm - na styl jeźdźca (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 2 64,44  
1 BRAVOUR PP Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 2 69,94  
3 ILUZJA Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 4 65,45  
3 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 4 63,17  
5 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 4,5 68,51  
6 BRAVOUR PP Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 5 69,06  
6 IKE Pundzis Marta (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 5 58,37  
8 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 6 63,34  
9 GHUINEVRE Aksman Iga (JM.2009) JKS W Siodle 7,5 85,80  
10 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) BPK 12,5 82,68  
  FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) JKS AMICO Mołdawin REZ    
  FALCO Kuczkowiak Hanna (JM.2007) JKS AMICO Mołdawin REZ    
  BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow REZ    


 

26 - 110 cm - na styl jeźdźca (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 1,5 58,80  
2 ILUZJA Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 9 71,61  
3 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 11 63,69  


 

27 - 120 cm - na styl jeźdźca (12-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 1 60,89  


 

38 - 50/60/70 cm - dokładności art.238.1.1 (13-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VERDUNKA Fois Luca (Mł.2013) JS Efis Chotěšice 0 55,70  
1 NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 0 48,52  
1 SAFIETJE Karásková Zuzana (Mł.2014) JK Mariánovice 0 47,16  
1 DARK STAR Maláková Anna (JM.2009) JK Všetice 0 49,63  
1 PANDORA Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 0 46,83  
1 IRIS Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 0 41,57  
7 ANGELO TRINKET BLACKMORE Karásková Kateřina (Mł.2011) JK Mariánovice 4 49,43  
8 SHADOW Černá Anna (Mł.2013) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 8 50,98  
9 ZARGA Hrabalová Anna (Mł.2010) JK Čtyřkolák 25 80,50  


 

39 - 80/90/100/110/120 cm - wzrast. st. trud. art. 269.1.5 zwykły dla kuców i dużych koni (13-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NELA Pundzis Marta (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 44 35,12 n.rz. 200 PLN
2 DIORA 2 Slavíčková Lenka (MJ.2003) JK Opřetice, z.s. 44 38,31 n.rz. 150 PLN
3 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 44 38,50 n.rz. 100 PLN
4 LAYLA Anarowicz Julia (JM.2007) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 44 38,81 n.rz. 100 PLN
5 LE PASS Horáková Tereza (J.2004) JK Čtyřkolák 44 38,94 n.rz. 50 PLN
6 BENEMA Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 44 39,45 n.rz. 50 PLN
7 GHUINEVRE Aksman Iga (JM.2009) JKS W Siodle 44 39,50 n.rz. 50 PLN
8 HOLLY Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 44 40,37 n.rz. 50 PLN
9 CASPIEN SK Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka 44 40,56  
10 CLYDE "M" Čechová Magdalena (J.2005) JK Mariánovice 44 41,55  
11 ILUZJA Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 44 42,86  
12 URIELA MELODY Kobrlová Nela (JM.2008) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 44 43,56  
13 CODROIPO Štechová Kateřina (MJ.2002) JK Farma Ptýrov 44 44,35  
14 CHICA CARETINA HZ Heba Luiza (JM.2009) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 44 44,36  
15 FANTASTIC LADY Bezdičková Natálie (MJ.2002) JK Čtyřkolák 44 44,61  
16 JLB CELEBRITA Vrhelová Barbora (MJ.2003) JK Čtyřkolák 44 44,65  
17 GAJA Hejna Paulina (Mł.2010) Klub Jazdy Konnej Romico 44 45,09  
18 KYLIAN Mlčochová Karolína (J.2005) JS Vysoká z.s. 44 46,94  
19 VOLDEMORT Písková Dominika (JM.2008) JK Čtyřkolák 43 45,22  
20 EASTERBOY Mikulášová Nikol (JM.2008) JK Čtyřkolák 41 41,73  
21 CONTECAS Chvátalová Amelie (JM.2009) JK Čtyřkolák 39 41,50  
22 FRIARSTOWN MICHÉAL Samborska Nikola (JM.2009) BPK 39 52,70  
23 COMMON SENSE Gibowska Vivien (JM.2007) JKS Melloni Horses 38 43,17  
24 ALPINHORSE PERSEA Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 36 42,98  
25 LOLLA TRENCH Dymáčková Eva (JM.2009) JK Čtyřkolák 36 55,02  
26 CALIDA Suwała Zofia (JM.2008) JKS Neksico Kędzierzyn 34 57,16  
27 ASTARTA BORDERI Černá Eliška (JM.2007) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 33 47,88  
28 NORD Nejedlá Eliška (JM.2008) JK Mariánovice 32 49,08  
29 JUST DO IT Hernas Zuzanna (JM.2009) KJ Koko Brzeźniki 29 39,06  
30 CENTUS Štechová Markéta (J.2005) JK Farma Ptýrov 29 49,82  
31 UNA SAPHIRA Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 26 46,37  
32 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 24 42,24  
33 NAGATO Tousty Emilia (J.2006) KJ KOKO Brzeźniki 19 38,85  
34 CARLO M Sikora Martin (JM.2009) JK Čtyřkolák 12 38,40  
35 VIEDŹMIN Klein Róża (JM.2009) Klub Jeździecki Koko Brzeźniki 5 37,71  
36 HALLOUMI Mycio Julia (J.2004) KJ KOKO BRZEŹNIKI -02 36,64  
37 BRITANICA 2 Adamová Eva (J.2005) JK Team Noskov -08 73,83  
  CAROLINA Piątkowska Aleksandra (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów ELI    
  COLIBRI Nygrýnová Tereza (MJ.2003) Jk Mariánovice ELI    
  CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  FOREST Betlejewska Kinga (JM.2009) JKS Jaroszówka REZ    
  DAGLEZJA-L Szuman Antonina (J.2006) KS Sydow Riding Team REZ    


 

29 - 50 cm - Finał gr. A-0 50 cm dwufazowy 274.2.5 (13-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 37,41 0 24,19 0 n.rz. 200 PLN
2 MISTY Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 43,55 0 29,48 0 n.rz. 150 PLN


 

30 - 70 cm - Finał gr. A-1 70cm dwufazowy 274.2.5 (13-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 SNĚHURKA Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 0 34,95 0 21,08 0 n.rz. 200 PLN
2 PASJONATA PARYS Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 0 32,31 0 21,55 0 n.rz. 150 PLN
3 DOLLOM CASSINO Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 0 37,75 0 21,68 0 n.rz. 100 PLN
4 MORIS Ślusarczyk Iga (Mł.2012) Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki 0 35,72 0 23,37 0 n.rz. 100 PLN
5 SAMBOR Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 0 38,69 0 23,39 0 n.rz. 50 PLN
6 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 0 38,06 0 23,69 0 n.rz. 50 PLN
7 MISS ELLIE Mikulášová Kristýna (Mł.2013) JK Čtyřkolák 0 35,29 0 24,10 0 n.rz. 50 PLN
8 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 37,30 0 26,33 0 n.rz. 50 PLN


 

31 - 85 cm - Finał gr. A-2 85cm dwufazowy 274.2.5 (13-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 POSEJDON Maláková Marie (Mł.2011) JK Všetice 0 35,30 0 21,30 0 n.rz. 200 PLN
2 NIGHT FEVER Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 0 40,63 0 22,32 0 n.rz. 150 PLN
3 SD HONEYBEE Mikulášová Viktorie (Mł.2010) JK Čtyřkolák 0 36,36 0 22,88 0 n.rz. 100 PLN
4 BRUMMERHOEVE'S LEVI H Rodziak Olga (Mł.2011) KJ Cavallino 0 38,87 0 22,89 0 n.rz. 100 PLN
5 PATTY Opatrný Patrik (Mł.2012) JS Opatrný Hořovice 0 40,88 0 23,55 0 n.rz. 50 PLN
6 MANCHESTER 0012 Gruszczyńska Barbara (Mł.2011) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria 0 35,83 0 25,21 0 n.rz. 50 PLN
7 SUN SHAIN Orzechová Nikola (Mł.2011) Jezdecký oddíl Kněžmost, z.s. 0 36,95 0 25,93 0 n.rz. 50 PLN
8 VISTA PONYSPORT Pach Julia Barbara (Mł.2012) Królewski Klub Jeździecki Wiktoria 0 41,44 0 26,25 0 n.rz. 50 PLN
9 LARCHY Sušilová Ella (Mł.2010) Wrbna Racing a.s. 0 35,19 0 26,73 0  
10 KAFFE Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 4 32,08 0 22,82 4  
11 ROXANNE Šafratová Sofie (Mł.2011) JK Team Noskov 0 37,48 4 23,51 4  
12 MAJANS JESSY Szieklíková Natalie (Mł.2010) JK Team Noskov 4 36,67 0 23,71 4  
13 EVANA Z Karásková Kateřina (Mł.2011) JK Mariánovice 4 38,60 0 28,20 4  
14 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 8 38,51 0 24,33 8  
15 VYSNIA Szczepek Stefania (Mł.2013) KJK Romico Żywiec 8 45,42 0 26,07 8  
16 KASHMIR VAN ORCHID'S Flenerová Lucie (Mł.2010) Jk Mariánovice 4 41,88 4 27,21 8  
17 LOTOS Bigaj Alicja (Mł.2012) KS Faruk 4 36,47 4 34,14 8  
18 LIZA FOREST Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów 4 36,98 8 39,03 12  
  E-FIFKA Morsztyn Maja (Mł.2011) KJ Kietlów ELI          
  JAKUCJA Nejedlá Sára (Mł.2011) JK Mariánovice ELI          


 

32 - 95 cm - Finał gr. C 95cm dwufazowy 274.2.5 (13-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 DEMON DEL Mucha Weronika (JM.2008) JKS Hanna 0 33,66 0 21,05 0 n.rz. 300 PLN
2 FRODO Sziekliková Marketa (Mł.2011) JK Team Noskov 0 40,02 0 22,97 0 n.rz. 200 PLN
3 PASJONATA AMIGO Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 35,99 0 23,23 0 n.rz. 150 PLN
4 GOLDI LOCKS Haniszewski Bruno (Mł.2010) KJ Folwark Wenus Suszki 0 36,72 0 23,50 0 n.rz. 100 PLN
5 SISSI ZAGORKA Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 4 36,72 0 21,83 4 n.rz. 50 PLN
6 G’MEDYK Gryciak Nikodem (Mł.2010) Jks AMICO Mołdawin 4 39,48 4 27,55 8  
7 SARA Szymanowska Maja (JM.2007) KJ Folwark Wenus Suszki 18 56,07 0 26,48 18  


 

33 - 105 cm - Finał grupy D bis 105cm dwufazowy 274.2.5 (13-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 TAJGER Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 0 34,51 0 25,01 0 n.rz. 300 PLN
2 BENTLEY J Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 0 37,44 0 26,80 0 n.rz. 200 PLN
3 KATH’S LASS Kosmalewicz Michalina (JM.2009) St. Kraju Jumping Team 4 38,71 4 23,88 8 n.rz. 150 PLN
4 IKE Pundzis Marta (Mł.2010) Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o. 12 33,82 0 24,27 12 n.rz. 100 PLN
5 BRAVOUR PP Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 4 41,73 10 42,37 14 n.rz. 50 PLN
6 ORCHID'S AZALEA Pospíšilová Viktorie (Mł.2010) Stáj Derby 18 60,50 0 26,82 18  
  BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata ELI          
  NUTKA EWITA Martyniuk Amelia (JM.2008) JKS Jaroszówka REZ          


 

34 - 110/115 cm - Finał Rundy Młodzik na DK i Rundy Junior Młodszy 110/115 cm dwufazowy 274.2.5 (13-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem    
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Uwagi Nagroda
1 ZORM Maláková Eva (JM.2007) JK Všetice 0 37,79 0 21,40 0 115 cm n.rz. 300 PLN
2 ORIANA Poniatowska Alicja (JM.2007) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 37,60 0 21,85 0 115 cm n.rz. 200 PLN
3 SESILA G Bernaś Klaudia (JM.2009) Królewski KJ Wiktoria Chrzanów 0 36,67 0 22,30 0 115 cm n.rz. 150 PLN
4 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 36,09 0 22,32 0 115 cm n.rz. 100 PLN
5 IXELLE DE FREMIS Pypłacz Adrianna (JM.2008) KJ Laredo 0 38,31 0 22,85 0 115 cm n.rz. 50 PLN
6 CASIMIR Fedorczak Vincent (Mł.2010) BPK - MAL 0 39,79 0 23,56 0 110 cm  
7 GI-GI STAR Chojowska Iga (Mł.2010) BPK (SLA) 0 36,77 0 23,63 0 115 cm  
8 T.GOLD QUIDAME II Z Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 0 42,89 0 24,31 0 115 cm  
9 T.GOLD QUIDAME Z Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 0 39,98 0 24,70 0 115 cm  
10 DARCO LAZAR Skotarczak Nel (JM.2009) KJ Podkowa Gruszczyn 0 39,73 0 25,24 0 115 cm  
11 CHANNSETT Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 0 38,85 0 25,95 0 115 cm  
12 LYJANERA Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 0 39,03 4 21,11 4 115 cm  
13 AGADIR VAN DE PIKKERIE Z Tokarz Lena Anna (JM.2007) KJ Cavallino Brzoza 0 39,99 4 24,30 4 115 cm  
14 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 0 38,78 4 28,41 4 115 cm  
15 RUMBA TEREA Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 0 36,82 8 24,79 8 115 cm  
16 GOLDRISTA Humplíková Anna (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 4 37,35 8 24,61 12 115 cm  
17 KELLY EWITA Jamroz Paulina (JM.2007) JKS w Jaroszówce 0 37,72 22 50,53 22 115 cm  
18 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) Rio Grande Krosinko 8 36,81 14 50,56 22 115 cm  
19 ISIS Dzienia Weronika (JM.2008) St. Kraju Jumping Team 12 36,42 25 45,15 37 115 cm  
  DREAM Z Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 4 37,35 ELI     115 cm  
  NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina ELI         115 cm  


 

35 - 120 cm - Grand Prix D i E 120 cm zwykły z rozgrywką Art.:238.2.2 (13-11-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ISTI Biela Berenika (JM.2008) KS Sydow Riding Team 8 76,59     n.rz. 350 PLN


 

36 - 125 cm - Grand Prix Dzieci 125 cm zwykły z rozgr. Art.238.2.2 (13-11-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CONNY 391 Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 0 62,61 0 31,89 n.rz. 350 PLN
2 ROTARIANIN Gendera Zofia (JM.2008) Klub Jeździecki Podkowa Gruszczyn 0 64,79 0 33,48 n.rz. 300 PLN
3 KINSHASA DE GEODEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 0 64,23 0 33,87 n.rz. 200 PLN
4 PYTHAGORAS DE GOEDEREEDE Humplík Václav (JM.2009) JK Opava-Kateřinky 0 66,74 0 34,68 n.rz. 150 PLN
5 BEL DE JOUR Kliś Maja (JM.2009) St. KJ Profit Orzesze 0 61,26 ELI   n.rz. 100 PLN
6 URACA II Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 4 60,30      
7 ELLIOT 133 Ciompová Zuzana (JM.2008) Stáj Mešnice z.s. 4 62,08      
8 LEON Šafratová Barbora (JM.2008) JK Team Noskov 4 65,11      
9 CARIBOU Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE 4 66,55      
10 CALANTINO Sućko Nina (JM.2008) KS Jumping Events Poznań 8 58,24      
11 RENE DE SEMILLY Lehmann Nina (JM.2008) Klub Sportowy Sydow Riding Team 8 60,20      
12 LA CORUNA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK 8 73,28      
  TIK TAK Surówka Alicja (JM.2008) KJ TRACHY SOŚNICOWICE ELI        
  CHARYZMA Bigaj Irena (JM.2009) KS FARUK ELI        


 

37 - 130/135 cm - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżwej 130/135 cm zwykły Art.238.2.1 (13-11-2022)
               
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Uwagi Nagroda
1 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Contendros Barlinek 0 62,23 135 cm n.rz. 300 PLN
2 GILLENIA Łącka Michalina (JM.2009) BPK (MAZ) 0 63,80 130 cm n.rz. 200 PLN
3 JEWEL Pietraszko Kaja (J.2005) KJK Romico Żywiec 0 64,09 135 cm n.rz. 150 PLN
4 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 64,12 135 cm n.rz. 100 PLN
5 BARBÓRKA Hana Zuzanna (JM.2007) KJ Koko Brzeźniki 4 64,48 130 cm n.rz. 50 PLN
6 CAYMAN 33 Mlčochová Karolína (J.2005) JS Vysoká z.s. 4 64,83 130 cm  
7 HARVEY 66 Housa Radek (J.2004) stáj Housa 4 67,86 130 cm  
8 YPÄJÄ JEREMY Housa Radek (J.2004) stáj Housa 4 70,97 130 cm  
9 OUTLANDER Hudzik Jakub (J.2006) KJ Atena Ostrzeszow 8 59,44 130 cm  
10 ZAWRAT Hana Zuzanna (JM.2007) KJ Koko Brzeźniki 12 64,79 135 cm  
  DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice ELI   130 cm  



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Wyższa Szkoła Marketingu i Zarządzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22