HZO DiM Jaszkowo 4-6 XI 2022

WYNIKI 

 

Zwycięzcy niedzielnych finałów 06/11/22

Gr A0 - 1m. Zofia Cicha   FERRARI  BPK

Gr A1 - 1m. Paweł Goc  BATON Żniński KJ 

Gr A2 - 1m. Gaja Kaźmierczak  LONGLIFE  KJ Janowice 

Gr  C - 1m. Carla Gerard  ROLEX 2 CH Jaszkowo 

Gr D bis - 1m. Pola Sulczyńska RIVER LILLY  CH Jaszkowo 

Finał JM / MŁ - 1m. Jan Kanty Dąbrowski  NIKI 77  KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 

GP Dzieci - 1m. Jan Kanty Dąbrowski KARRYS L  KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo  

Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży + Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie
Jaszkowo, 04-06.11.2022

WYNIKI KOŃCOWE   POBIERZ PDF
 

1 - 50 - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce) (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 57,81  
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 56,25  
3 MAJKA Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 4 60,68  
  LOTA Giżyński Filip (Mł.2013) KJ Giżyńscy ELI    


 

2 - 60 - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce) (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAJKA Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 0 55,71  
1 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 60,95  
1 BOOLEY BLUE MOON Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 0 55,87  
4 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 4 58,69  


 

3 - 70 - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce) (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOOLEY BLUE MOON Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 0 52,56  
1 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 61,50  
1 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 56,70  
1 NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 0 62,35  
1 URWIS Rosa Urszula (Mł.2012) JUKS Abakus Kaczyna 0 54,62  
6 URWIS Rosa Urszula (Mł.2012) JUKS Abakus Kaczyna 4 56,51  


 

4 - 80 - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce) (04-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 0 45,98 0 29,50 bon 150 PLN
2 HEABISCUIT N Stróżyńska Agata (MJ.2003) St. J Baborówko 0 44,69 0 30,05 bon 100 PLN
3 TYPIER Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 0 44,72 0 31,33 bon 50 PLN
4 NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 0 46,31 0 39,09  
5 SAJAN Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 4 40,69      
6 GUMIŚ PONYSPORT Kossowska Aleksandra (Mł.2010) bpk 4 46,53      
7 KAMIRA Kossowska Aleksandra (Mł.2010) bpk 20 63,39      


 

5 - 90 - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce) (04-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 0 41,65 0 28,42 bon 150 PLN
2 MELANIA Michałek Nadia (JM.2008) UKJ Bukowiec Świdwin 0 48,90 0 33,43 bon 100 PLN
3 TAJGER Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 0 46,80 0 39,20 bon 50 PLN
4 BRICKELL HETTY Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 48,75 0 42,92  
5 HEABISCUIT N Stróżyńska Agata (MJ.2003) St. J Baborówko 0 37,32 4 29,77  
6 TYPIER Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 0 44,52 4 43,17  
7 SAJAN Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 4 41,54      
8 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 4 44,11      
9 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 4 44,88      
10 FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 33 72,30      


 

6 - 100 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce) (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 RIVER LILLY Szulczyńska Pola (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 0 51,66 bon 150 PLN
2 GRAIGUECULLEN BENS BOY Szulczyńska Pola (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 0 55,45 bon 100 PLN
3 BRICKELL HETTY Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 4 61,19 bon 50 PLN
4 MELANIA Michałek Nadia (JM.2008) UKJ Bukowiec Świdwin 4 64,02  
5 TAJGER Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo 10 70,47  
  FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI    
  CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek ELI    


 

11 - L - z oceną stylu jeźdźca (duże konie) (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PASA Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 2 59,33  
2 CHASTROVIA SZ Burdzy Marta (Mł.2010) KS Forest Pony Club 5,5 67,40  
3 BOGATTI Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 19 109,11  


 

12 - P - z oceną stylu jeźdźca (duże konie) (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PASA Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 3 61,03  
2 NIKI 77 Dąbrowski Jan Kanty (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 3,5 61,81  
3 KARRYS L Dąbrowski Jan Kanty (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 4,5 59,57  
3 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 4,5 58,68  
5 CHASTROVIA SZ Burdzy Marta (Mł.2010) KS Forest Pony Club 5 65,77  
6 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 6 60,71  
7 BOGATTI Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 13 77,08  


 

13 - N - z oceną stylu jeźdźca (duże konie) (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KARRYS L Dąbrowski Jan Kanty (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 3 60,50  
2 NIKI 77 Dąbrowski Jan Kanty (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 3,5 57,62  
3 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 4 63,17  
4 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 4,5 59,08  
5 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 12 67,88  


 

14 - C - z oceną stylu jeźdźca (duże konie) (04-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
  HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina ELI    


 

17 - L - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LUMINAT Formela Martyna (JM.2009) Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów 0 65,51  
1 PASA Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 0 57,24  
3 BOGATTI Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 4 61,77  


 

18 - P - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 NIKI 77 Dąbrowski Jan Kanty (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 0 49,12 bon 200 PLN
2 PASA Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 4 51,58 bon 150 PLN
3 LUMINAT Formela Martyna (JM.2009) Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów 4 63,85 bon 100 PLN
4 BOGATTI Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 8 58,77  
5 CHASTROVIA SZ Burdzy Marta (Mł.2010) KS Forest Pony Club 12 52,25  
6 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 12 57,15  


 

19 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 8 57,02 bon 200 PLN
2 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 16 56,75 bon 150 PLN
3 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 19 77,47 bon 100 PLN
4 KARRYS L Dąbrowski Jan Kanty (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 20 56,62  


 

20 - C - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 52,30 bon 200 PLN


 

22 - 50 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 1,5 62,69  
2 WINCENTY Michalak Helena (Mł.2014) Klub Jeździecki Jolly Jumper 2 68,38  
3 WINCENTY Michalak Helena (Mł.2014) Klub Jeździecki Jolly Jumper 3 67,44  
4 LOTA Giżyński Filip (Mł.2013) KJ Giżyńscy 6 59,42  


 

23 - 60 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CENNA Włodarczyk Idalia (Mł.2013) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 2,5 59,04  
1 BATON Goc Paweł (Mł.2011) Żniński Klub Jeździecki 2,5 62,64  
3 MAJKA Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 3,5 63,86  


 

24 - 70 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 2 61,97  
1 GUMIŚ PONYSPORT Kossowska Aleksandra (Mł.2010) bpk 2 62,18  
3 CALINECZKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 2,5 50,28  
4 CENNA Włodarczyk Idalia (Mł.2013) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 3 60,18  
4 URWIS Rosa Urszula (Mł.2012) JUKS Abakus Kaczyna 3 57,74  
6 URWIS Rosa Urszula (Mł.2012) JUKS Abakus Kaczyna 3,5 62,15  
7 NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 5,5 65,53  
7 BOOLEY BLUE MOON Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 5,5 59,36  
9 KAMIRA Kossowska Aleksandra (Mł.2010) bpk 11,5 87,03  
10 MAJKA Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 18 110,51  
  BATON Goc Paweł (Mł.2011) Żniński Klub Jeździecki ELI    
  CALINECZKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała ELI    
  BOOLEY BLUE MOON Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO ELI    


 

25 - 80 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GUMIŚ PONYSPORT Kossowska Aleksandra (Mł.2010) bpk 2 64,62  
2 TYPIER Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 2,5 60,38  
3 KAMIRA Kossowska Aleksandra (Mł.2010) bpk 3 62,18  
4 SAJAN Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 4 53,43  
5 SAJAN Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 5,5 55,12  
6 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 6,5 68,26  
7 ROZBÓJNIK Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 8,5 65,33  
8 FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 12,5 84,08  
9 NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 15 85,58  
9 ROZBÓJNIK Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 15 94,13  
  LEEMCULEHOEVE'S LUCAS Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna ELI    
  LEEMCULEHOEVE'S LUCAS Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna REZ    


 

26 - 90 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LONGLIFE Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 2 58,12  
2 FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 2,5 60,13  
2 THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 2,5 56,74  
2 BRICKELL HETTY Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 2,5 62,89  
5 BRICKELL HETTY Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 3 59,54  
5 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 3 54,63  
7 BRAWO Krol Mia (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak 4,5 62,42  
7 HEABISCUIT N Stróżyńska Agata (MJ.2003) St. J Baborówko 4,5 54,02  
9 TYPIER Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 5 61,37  
9 LONGLIFE Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 5 59,74  
11 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 5,5 56,51  
12 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 6 60,10  


 

27 - 100 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GRAIGUECULLEN BENS BOY Szulczyńska Pola (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 3 57,62  
2 MELANIA Michałek Nadia (JM.2008) UKJ Bukowiec Świdwin 5,5 60,66  
3 BRAWO Krol Mia (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak 6 56,92  
4 HEABISCUIT N Stróżyńska Agata (MJ.2003) St. J Baborówko 6,5 70,65  


 

A1/S - 30 - -zwykły "Towarzyski" - Tabela A, Art.238.2.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AFAN WILD LILY Fechner Liliana (JM.2009) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 46,86  
2 WIRAŻ Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 49,00  
3 MISTY Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 53,31  
  ARKA Fechner Liliana (JM.2009) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński ELI    
  FIONA Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK ELI    
T ARKA Fechner Liliana (JM.2009) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 4 66,49  


 

T1 - 50 - -zwykły "Towarzyski" - Tabela A, Art.238.2.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 WIRAŻ Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 48,04  
2 KYARA Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo 0 49,00  
3 AFAN WILD LILY Fechner Liliana (JM.2009) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 49,40  
4 MISTY Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 52,45  
5 QUIZIU Burzyńska Matylda (Mł.2014) Bpk 0 68,49  
6 FIONA Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 4 56,49  
7 FIONA Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 24 81,10  


 

T2 - 60 - -zwykły "Towarzyski" - Tabela A, Art.238.2.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 40,74  
2 KYARA Ossowska Urszula KJ CH Jaszkowo 0 47,64  
3 MEGAN II Tyrzyk Wiktor (J.2005) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 51,30  
4 AMBICJA Woźniak Kalina (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 0 54,20  
5 QUIZIU Burzyńska Matylda (Mł.2014) Bpk 0 64,58  
6 FIONA Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 8 74,03  
7 PALMA Stróżyński Jerzy (JM.2007) Stajnia Siemowo 14 71,85  
  WERSSI Gerard Carla (Mł.2010) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo REZ    


 

T3 - 70 - -dwufazowy "Towarzyski" - Tabela A, Art. 274.5.3 (05-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 45,21 0 15,62  
2 IDA D Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 50,54 0 16,93  
3 MONSUN Gawrońska Aleksandra (J.2006) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 50,59 0 18,37  
4 MEGAN II Tyrzyk Wiktor (J.2005) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 48,12 0 20,71  
5 AMBICJA Woźniak Kalina (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 0 51,23 0 29,81  
6 PALMA Stróżyński Jerzy (JM.2007) Stajnia Siemowo 4 49,82      
7 PASJA Ignaszewska Maria (J.2005) Stajnia Siemowo 4 50,55      
8 MORGAN Tyrzyk Wiktor (J.2005) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 4 51,07      
9 CARLA ROSSI Dąbrowski Antoni (Mł.2012) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 51,52      
10 WERSSI Gerard Carla (Mł.2010) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 71 119,98      


 

T4 - 80 - -dwufazowy "Towarzyski" - Tabela A, Art. 274.5.3 (05-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HESTER Antkowiak Szymon (JM.2008) Stajnia Siemowo 0 44,07 0 16,34  
2 DANDELION 36 Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 51,08 0 17,73  
3 MONSUN Gawrońska Aleksandra (J.2006) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 51,88 0 19,70  
4 HAJDANA Bartosiewicz Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 0 50,28 0 20,75  
5 BOSS Styka Antonina (JM.2009) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 0 58,83 0 31,66  
6 CARLA ROSSI Dąbrowski Antoni (Mł.2012) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 46,50 4 34,97  
7 LELA Abramchuk Afina (JM.2007) Koń prywatny 0 48,79 ELI    
8 MONA LISSA Czarnota Dominik Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 2 62,54      
9 IDA D Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 50,71      
10 PASJA Ignaszewska Maria (J.2005) Stajnia Siemowo 4 50,73      
11 PENELLOPA Fabisiak Michalina (J.2005) BPK 4 52,64      
12 STAR BUTTERFLY Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 5 61,45      
13 ANGORA-W Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 8 53,89      
14 MORGAN Tyrzyk Wiktor (J.2005) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 28 76,29      
15 TWIST Przybylska Marcelina (J.2006) LKJ przy SK Mieczownica 41 85,19      
T TWIST Przybylska Marcelina (J.2006) LKJ przy SK Mieczownica 4 50,82      
T STAR BUTTERFLY Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 56,22      
T ANGORA-W Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 8 56,71      


 

T5 - 90 - -dwufazowy "Towarzyski" - Tabela A, Art. 274.5.3 (05-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 DANDELION 36 Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 50,43 0 19,72  
2 MONA LISSA Czarnota Dominik Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 0 54,52 0 22,18  
3 CONCORDE Świerczek Zofia KJ CH Jaszkowo 4 45,50      
4 LELA Abramchuk Afina (JM.2007) Koń prywatny 4 48,75      
5 GIPSY LEVEL KG Śruba Aleksandra KJ CH Jaszkowo 4 51,56      
6 HESTER Antkowiak Szymon (JM.2008) Stajnia Siemowo 4 51,81      
7 HAJDANA Bartosiewicz Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 4 52,49      
8 DESERT STORM Arendt Amelia (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 4 53,76      
9 GLENFARCLAS Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina 12 56,76      
10 PENELLOPA Fabisiak Michalina (J.2005) BPK 18 74,70      
11 CADEAU B Śruba Aleksandra KJ CH Jaszkowo 27 75,38      
  BOSS Styka Antonina (JM.2009) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica ELI        
T GLENFARCLAS Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina 8 56,31      


 

R1 - LL - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (05-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 TSUNAMI Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 41,74 0 29,69  
2 IN TIME Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej 0 52,96 0 40,81  
3 CAROLUS Cichorek Zuzanna (JM.2007) KJ Stajnia Nowina 0 47,92 4 39,86  
4 RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 0 49,83 10 48,96  
5 Dicaprio Gerard Rene-Xavier KJ CH Jaszkowo 0 48,13 32 62,05  
6 SUPRISE Banaszak Weronika (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 40,51 ELI    
7 KYARA BEAU-ODETTE B Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej 4 53,51      
8 DESERT STORM Arendt Amelia (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 8 57,87      
9 ZIDAN Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków 9 62,65      
  KONTURIO Michalak Inga (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem ELI        
  AMERICAN PIE Jagiełowicz Amelia (JM.2007) LUKS Nysa Gubin ELI        
T RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 4 48,63      
T KYARA BEAU-ODETTE B Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej 4 54,39      
T KONTURIO Michalak Inga (J.2005) KJ Agro-Handel Śrem ELI        


 

R2 - L - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (05-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 SUPRISE Banaszak Weronika (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 40,21 0 32,84  
2 MAGIC DOLLAR Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 0 47,07 0 34,77  
3 ZIDAN Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków 0 46,05 0 39,35  
4 EMIRO Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 0 48,18 14 52,03  
5 LLANIDAN CRAFTSMAN Heintze Aleksandra (JM.2008) Klub Sportowy Centaurus 0 43,48 14 52,11  
6 CONAYERO NF Burzyńska Marta CH Jaszkowo 0 49,49 27 65,52  
7 TSUNAMI Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 4 38,77      
8 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 49,93      
9 HAMERR Tomaszewska Wiktoria (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 52,01      
10 AMERICAN PIE Jagiełowicz Amelia (JM.2007) LUKS Nysa Gubin 8 45,86      
11 DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 8 46,24      
12 IN TIME Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej 8 51,04      
  CAROLUS Cichorek Zuzanna (JM.2007) KJ Stajnia Nowina ELI        
  KRONOS Pietrowski Hubert KJ Agro-Handel Śrem ELI        
T DORO-S Polaszek Robert JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 43,51 0 38,86  
T KRONOS Pietrowski Hubert KJ Agro-Handel Śrem ELI        


 

R3 - P - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (05-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 GROSS MONTANO STAR Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 40,67 0 31,97 150 PLN
2 MAGIC DOLLAR Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 0 47,82 0 34,57 100 PLN
3 VICTOR Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 46,06 0 35,25 50 PLN
4 CHACCO- RED Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo 0 45,29 0 37,16  
5 GINGERBREAD RED WINE Z Antczak Maja (J.2004) St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 0 45,74 0 37,40  
6 CO BOY Adamiak Maja (MJ.2001) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 44,33 2 44,34  
7 FRESCA Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 47,52 6 44,14  
8 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 49,51 22 60,90  
9 LLANIDAN CRAFTSMAN Heintze Aleksandra (JM.2008) Klub Sportowy Centaurus 4 44,98      
10 EMIRO Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 4 49,17      
11 KARNAVAL HDH Polaszek Zuzanna JKS Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 4 51,00      
12 G-CALLOTA Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 4 54,16      
13 HAMERR Tomaszewska Wiktoria (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 8 46,14      


 

R4 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 0 50,58 200 PLN
2 CHACCO- RED Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo 0 52,87 150 PLN
3 BASTION II Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 0 54,54 100 PLN
4 VICTOR Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 59,40  
5 SEMINO 5 Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo 4 51,57  
6 GROSS MONTANO STAR Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 4 52,66  
7 GINGERBREAD RED WINE Z Antczak Maja (J.2004) St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 4 56,04  
8 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 59,36  
9 CO BOY Adamiak Maja (MJ.2001) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 8 50,60  
10 CALDERON Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 8 56,61  
11 FRESCA Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 8 59,88  


 

R5 - C - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (05-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CALDERON Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 0 57,42 250 PLN
2 BASTION II Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 2 61,32 200 PLN
3 SEMINO 5 Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo 4 51,91 150 PLN
4 K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 8 51,58  


 

31 - A0 - Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5 (06-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 42,95 0 25,14 0 bon 200 PLN
2 WINCENTY Michalak Helena (Mł.2014) Klub Jeździecki Jolly Jumper 0 44,74 0 28,30 0 bon 150 PLN
  LOTA Giżyński Filip (Mł.2013) KJ Giżyńscy ELI          


 

32 - A1 - Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5 (06-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 BATON Goc Paweł (Mł.2011) Żniński Klub Jeździecki 0 39,99 0 26,74 0 bon 200 PLN
2 URWIS Rosa Urszula (Mł.2012) JUKS Abakus Kaczyna 0 43,32 0 31,43 0 bon 150 PLN
3 CALINECZKA Topa Zuzanna (Mł.2012) JKS u Robsonów Dąbrówka Mała 4 35,49 0 27,64 4 bon 100 PLN
4 CENNA Włodarczyk Idalia (Mł.2013) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 4 51,03 0 29,59 4 bon 100 PLN
5 APASJONATA CON AMOR Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 45,56 4 31,08 4 bon 50 PLN
6 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 7 54,81 0 28,72 7 bon 50 PLN
7 MAJKA Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 0 43,18 8 30,28 8 bon 50 PLN


 

33 - A2 - Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5 (06-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 LONGLIFE Kazimierczak Gaja (Mł.2011) KJ Janowice 0 41,83 0 28,21 0 bon 200 PLN
2 SAJAN Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 4 40,15 0 28,46 4 bon 150 PLN
3 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 4 41,85 0 28,60 4 bon 100 PLN
4 BRICKELL HETTY Kostkowska Liliana (Mł.2012) SKJ Ponylandia Wojciechowice 0 44,59 8 29,91 8 bon 100 PLN
5 ROZBÓJNIK Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 8 51,20 13 45,12 21 bon 50 PLN
  KAMIRA Kossowska Aleksandra (Mł.2010) bpk 37 69,00 ELI      
  GUMIŚ PONYSPORT Kossowska Aleksandra (Mł.2010) bpk ELI          
  LEEMCULEHOEVE'S LUCAS Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna ELI          


 

34 - C - Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2 (06-11-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 20 100,98     bon 300 PLN
  THREE-B-TWEET Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina ELI        


 

35 - D bis - Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2 (06-11-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 RIVER LILLY Szulczyńska Pola (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 4 66,16     bon 250 PLN
1 GRAIGUECULLEN BENS BOY Szulczyńska Pola (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 4 69,46     bon 250 PLN
3 BRAWO Krol Mia (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak 26 86,33     bon 150 PLN
4 MELANIA Michałek Nadia (JM.2008) UKJ Bukowiec Świdwin 27 87,39     bon 100 PLN
  TAJGER Nowak Liwia (Mł.2010) JKS Przybyszewo ELI        
  FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI        
  FINISZ Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata ELI        


 

37 - Mł DK i JM - -Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2 (06-11-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NIKI 77 Dąbrowski Jan Kanty (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 8 70,04 0 43,07 bon 300 PLN
2 PASA Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 8 79,75 8 44,85 bon 200 PLN
3 BOGATTI Kordus Gabriela (JM.2009) Klub Sportowy Bolo Team 12 74,12     bon 150 PLN
4 NANOUCK E Stobińska Cécille (Mł.2010) KS Kawalkada Murowana Goślina 43 95,11     bon 100 PLN
  CHASTROVIA SZ Burdzy Marta (Mł.2010) KS Forest Pony Club ELI        
  LUMINAT Formela Martyna (JM.2009) Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów ELI        
  LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI        


 

38 - Dz - -Grand Prix Dzieci - zwykły z rozgrywką 125/125 cm - Art.238.2.2 (06-11-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 KARRYS L Dąbrowski Jan Kanty (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy Smogorzewo 28 73,44     bon 350 PLN


 

39 - RJ i M - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką 130/135 cm - Art.238.2.2 (06-11-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
  HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina ELI        


 

40 - 50,60,70 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOOLEY BLUE MOON Żak Hanna (Mł.2011) KJ CH JASZKOWO 0 52,93 bon 120 PLN


 

41 - 80,90,100,110 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TYPIER Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 0 45,49 bon 120 PLN
2 HEABISCUIT N Stróżyńska Agata (MJ.2003) St. J Baborówko 56 99,52 bon 80 PLN
  NANDA DEWI Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK ELI    


 

A1/N - 30 - -dwufazowy "Towarzyski" - Tabela A, Art. 274.5.3 (06-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 AFAN WILD LILY Fechner Liliana (JM.2009) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 41,88 0 26,62  
2 WIRAŻ Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 47,81 0 28,69  
3 WISTAR Ciesielska Julia KJ Giżyńscy 0 49,15 0 35,39  
4 ARKA Fechner Liliana (JM.2009) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 50,51 0 36,98  
5 MISTY Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 50,96 4 25,52  
T ARKA Fechner Liliana (JM.2009) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 4 49,31      


 

T6 - 50 - -dwufazowy "Towarzyski" - Tabela A, Art. 274.5.3 (06-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WIRAŻ Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 46,28 0 27,59  
2 LAGUNA Czajkowska Amelia (JM.2009) Klub Jeździecki Wiecanowo 0 40,06 0 29,38  
3 FIONA Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 0 48,84 0 29,97  
4 FIONA Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 0 51,03 0 32,13  
5 Dragon Burzyńska Matylda (Mł.2014) Bpk 0 49,59 0 33,52  
6 AFAN WILD LILY Fechner Liliana (JM.2009) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 41,79 4 36,91  
7 MISTY Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 1 52,56      
  BEZA Nowaczyk Lilianna NF ChampionStud ELI        
T Dragon Burzyńska Matylda (Mł.2014) Bpk 0 51,67 4 34,68  


 

T7 - 60 - -dwufazowy "Towarzyski" - Tabela A, Art. 274.5.3 (06-11-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 40,94 0 21,53  
2 LAGUNA Czajkowska Amelia (JM.2009) Klub Jeździecki Wiecanowo 0 47,75 0 27,63  
3 WENDELIN Kozłowska Aleksandra KJ Giżyńscy 0 44,81 0 31,79  
4 MEGAN II Tyrzyk Wiktor (J.2005) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 42,50 0 34,45  
5 PALMA Stróżyński Jerzy (JM.2007) Stajnia Siemowo 4 39,97      
6 FIONA Ćwiklińska Iga (Mł.2011) BPK 4 45,40      
7 FIONA Kuchta Pola (Mł.2010) Zielonogórski KS Drzonków 4 48,16      
8 AMBICJA Woźniak Kalina (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 4 48,53      
9 DAISY Nowak Kinga (Mł.2010) KJ Wiecanowo 5 56,22      
10 DIAMENTINO Radzikowska Anna (Mł.2010) KJ Wiecanowo 17 64,56      


 

T8 - 70 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 39,97  
2 IDA D Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 45,14  
3 CARLA ROSSI Dąbrowski Antoni (Mł.2012) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 49,87  
4 WENDELIN Kozłowska Aleksandra KJ Giżyńscy 0 52,63  
5 WERSSI Gerard Carla (Mł.2010) KJ Centrum Hipiki Jaszkowo 0 52,83  
6 POKORA Mańczak Natalia (J.2005) Stajnia Siemowo 0 54,54  
7 Liveta Pawłowska Anastazja (JM.2009) KJ CH JASZKOWO 0 55,93  
8 PASJA Ignaszewska Maria (J.2005) Stajnia Siemowo 4 53,29  
9 MORGAN Tyrzyk Wiktor (J.2005) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 4 58,01  
10 DAISY Nowak Kinga (Mł.2010) KJ Wiecanowo 4 61,30  
11 AMBICJA Woźniak Kalina (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 8 57,09  
12 PALMA Stróżyński Jerzy (JM.2007) Stajnia Siemowo 8 59,92  
13 MEGAN II Tyrzyk Wiktor (J.2005) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 8 62,18  
  DIAMENTINO Radzikowska Anna (Mł.2010) KJ Wiecanowo ELI    
T Liveta Pawłowska Anastazja (JM.2009) KJ CH JASZKOWO 0 54,82  


 

T9 - 80 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HESTER Antkowiak Szymon (JM.2008) Stajnia Siemowo 0 42,66  
2 IDA D Dąbrowski Jan (Mł.2010) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 44,76  
3 LEKSYKON Tietz Oliwia (MJ.2003) Bez Przynależności Klubowej 0 45,41  
4 CARLA ROSSI Dąbrowski Antoni (Mł.2012) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 48,59  
5 MORGAN Tyrzyk Wiktor (J.2005) Klub Jeździecki Merkury Daleszyn przy Stadninie Koni Stróżyński 0 55,49  
6 PASJA Ignaszewska Maria (J.2005) Stajnia Siemowo 4 47,22  
7 HAJDANA Bartosiewicz Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 4 51,01  
8 DANDELION 36 Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 4 52,41  
9 POKORA Mańczak Natalia (J.2005) Stajnia Siemowo 4 56,31  
10 RUBY MAJOR LADY Burzyńska Marta CH Jaszkowo 9 61,64  
11 KILLINA ROISIN Burzyńska Marta CH Jaszkowo 13 69,54  
12 FLORYDA Vencken Mika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 30 78,67  
  TWIST Przybylska Marcelina (J.2006) LKJ przy SK Mieczownica ELI    
  BOSS Styka Antonina (JM.2009) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica ELI    
T KILLINA ROISIN Burzyńska Marta CH Jaszkowo 0 56,93  
T RUBY MAJOR LADY Burzyńska Marta CH Jaszkowo 0 58,86  
T TWIST Przybylska Marcelina (J.2006) LKJ przy SK Mieczownica 10 66,34  
T BOSS Styka Antonina (JM.2009) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 32 80,09  


 

T10 - 90 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kopia) (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DANDELION 36 Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 46,10  
2 ANIMO Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem 0 49,86  
3 GIPSY LEVEL KG Śruba Aleksandra KJ CH Jaszkowo 0 50,18  
4 LEKSYKON Tietz Oliwia (MJ.2003) Bez Przynależności Klubowej 4 42,20  
5 HESTER Antkowiak Szymon (JM.2008) Stajnia Siemowo 4 44,69  
6 HAJDANA Bartosiewicz Dominika Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni Mieczownica 8 53,66  
7 ATOS Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel 12 47,97  
8 GLENFARCLAS Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina 17 61,29  
9 DESERT STORM Arendt Amelia (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 20 72,76  
10 FLORYDA Vencken Mika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 37 81,28  
  CADEAU B Śruba Aleksandra KJ CH Jaszkowo REZ    
T GLENFARCLAS Celmerowska Alina KJ Stajnia Nowina REZ    


 

R6 - LL - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TSUNAMI Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 49,19  
2 KARAT - S Studniewski Lech BPK (WIE) 0 52,07  
3 HELOIZA ZK Kostyra Julia (J.2006) KJ Wiecanowo 0 53,81  
4 ŁAŃCUT Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy 0 54,87  
5 MONA LISSA Czarnota Dominik Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 0 55,58  
6 ARMAND Antkowiak Bartosz (MJ.2003) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 60,84  
7 Dicaprio Gerard Rene-Xavier KJ CH Jaszkowo 0 62,10  
8 IN TIME Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej 0 62,21  
9 KYARA BEAU-ODETTE B Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej 0 67,10  
10 CAROLUS Cichorek Zuzanna (JM.2007) KJ Stajnia Nowina 4 59,85  
11 ANIMO Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem 4 65,12  
12 ATOS Jakubiak Marcin Klub Jeździecki Agro-Handel 12 63,31  
13 DESERT STORM Arendt Amelia (Mł.2011) Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo 22 79,00  
14 RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 36 93,00  
T KYARA BEAU-ODETTE B Murawska Magdalena Bez Przynależności Klubowej 4 72,57  
T RAVELLO Wicenty Joanna KJ STAJNIA NOWINA 8 61,85  


 

R7 - L - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOLERO DUE Janku Julia KJ Ranczo Kołata 0 52,76  
2 ARMAND Antkowiak Bartosz (MJ.2003) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 59,91  
3 CAROLUS Cichorek Zuzanna (JM.2007) KJ Stajnia Nowina 0 60,69  
4 CHANTORIA B Janku Julia KJ Ranczo Kołata 0 62,02  
5 HELOIZA ZK Kostyra Julia (J.2006) KJ Wiecanowo 0 65,17  
6 KARAT - S Studniewski Lech BPK (WIE) 4 54,16  
7 HAMERR Tomaszewska Wiktoria (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 56,67  
8 SUPRISE Banaszak Weronika (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 66,32  
9 TSUNAMI Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 8 51,50  
10 MONA LISSA Czarnota Dominik Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy 8 67,80  
11 ŁAŃCUT Baran Marta KJ Stajnia Dąbrowscy 12 62,58  
12 DALIA Kozłowska Vanessa (JM.2009) KJ Wiecanowo 12 64,06  
  ZIDAN Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków ELI    
T ZIDAN Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków 43 99,56  


 

R8 - P - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GROSS MONTANO STAR Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 52,18 150 PLN
2 MAGIC DOLLAR Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 0 56,61 100 PLN
3 CHACCO- RED Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo 0 58,80 50 PLN
4 VICTOR Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 0 59,93  
5 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 63,60  
6 FRESCA Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 65,10  
7 G-CALLOTA Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 0 66,27  
8 CHANTORIA B Janku Julia KJ Ranczo Kołata 0 66,58  
9 CO BOY Adamiak Maja (MJ.2001) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 4 57,26  
10 SUPRISE Banaszak Weronika (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 58,21  
11 BOLERO DUE Janku Julia KJ Ranczo Kołata 4 63,91  
12 HAMERR Tomaszewska Wiktoria (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 12 61,04  
13 EMIRO Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 16 76,74  
14 DALIA Kozłowska Vanessa (JM.2009) KJ Wiecanowo 24 76,22  


 

R9 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CO BOY Adamiak Maja (MJ.2001) LKS Nadwiślanin Kwidzyn 0 59,81 200 PLN
2 CALDERON Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 0 60,60 150 PLN
3 K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 0 61,75 100 PLN
4 MAGIC DOLLAR Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 0 62,00  
5 GROSS MONTANO STAR Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 4 55,18  
6 VICTOR Stróżyński Jakub (MJ.2003) KJ CH Jaszkowo 4 64,31  
7 GINGERBREAD RED WINE Z Antczak Maja (J.2004) St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 4 66,67  
8 SEMINO 5 Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo 4 68,52  
9 BASTION II Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 8 65,18  
10 AMIRA Frankiewicz Alicja (MJ.2002) KJ Stajnia Dąbrowscy 9 69,25  
11 EMIRO Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 9 73,70  
12 FRESCA Wierzbowska Oliwia Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy 10 70,80  


 

R10 - C - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-11-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BASTION II Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 0 65,43 250 PLN
2 CALDERON Tarasek Krzysztof LKS Chersoń Bielin 4 63,24 200 PLN
3 GINGERBREAD RED WINE Z Antczak Maja (J.2004) St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 4 68,61 150 PLN
4 K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo 9 73,10  
5 CHACCO- RED Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo 23 83,10  
  SEMINO 5 Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo ELI    



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek, H11-012004-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22