HZO DiM Jaszkowo 04-06 lutego 2022  

WYNIKI 

Halowe Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży i Hlowe Zawody Regionalne
Jaszkowo, 04-06.02.2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - 50 - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce) (04-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 0 55,45  
1 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 0 51,10  
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 66,80  
1 MIDAS Wolniewicz Karmela (Mł.2010) Wrocławski Klub Jeździecki 0 57,05  
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 67,37  
6 KARMELEK Krol Mia (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak 20 83,52  
7 KARMELEK Krol Mia (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak 37 92,65  


 

2 - 60 - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce) (04-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SARA Kamińska Martyna (Mł.2010) KJ Ranczo Kołata 0 64,87  
1 PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej WIE 0 64,09  
1 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 70,93  
1 CENNA Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 0 62,06  
5 ROZBÓJNIK Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 4 68,65  
5 MIDAS Wolniewicz Karmela (Mł.2010) Wrocławski Klub Jeździecki 4 62,46  
5 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 4 65,72  
8 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 8 66,15  


 

3 - 70 - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce) (04-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CENNA Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 0 64,43  
1 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 64,90  
1 PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej WIE 0 60,01  
1 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 60,85  
1 MUZKA Szyszka Hanna (JM.2009) Wrocławski Klub Jeździecki 0 62,87  
1 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 69,20  
1 PENTAGON-K Dąbrowska Bianka (JM.2008) Wrocławski Klub Jeździecki 0 68,05  
1 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 60,82  
9 ROZBÓJNIK Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 4 67,60  
10 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 9 76,80  
11 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 22 81,70  
12 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 57 111,87  
  SARA Kamińska Martyna (Mł.2010) KJ Ranczo Kołata ELI    
  FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI    
  FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI    


 

4 - 80 - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce) (04-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 39,95 0 24,89 bon 150 PLN
2 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 0 42,64 0 27,85 bon 100 PLN
3 MUZKA Szyszka Hanna (JM.2009) Wrocławski Klub Jeździecki 0 46,86 0 29,21 bon 50 PLN
4 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 47,41 4 32,44  
5 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 47,54 6 42,59  
6 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 46,86 ELI    
7 FINISZ Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 4 44,57      
8 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 4 46,78      
9 PENTAGON-K Dąbrowska Bianka (JM.2008) Wrocławski Klub Jeździecki 8 51,55      
10 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 23 66,70      


 

5 - 90 - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce) (04-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 NEW STAR Kicińska Sara (JM.2007) Klub Jeździecki Kalumet 0 44,23 0 30,57 bon 150 PLN
2 FINISZ Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 47,16 0 30,71 bon 100 PLN
3 COELENHAGE'S CRISTHA Kunaj Marta (JM.2007) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 4 41,94     bon 50 PLN
4 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 4 45,52      
5 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 47,31      
6 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 4 49,91      
  PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata ELI        


 

6 - 100 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce) (04-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 60,18 bon 150 PLN
2 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 4 62,26 bon 100 PLN
3 NEW STAR Kicińska Sara (JM.2007) Klub Jeździecki Kalumet 8 57,85 bon 50 PLN
4 COELENHAGE'S CRISTHA Kunaj Marta (JM.2007) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 12 66,06  
  PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata ELI    


 

11 - L - z oceną stylu jeźdźca (duże konie) (04-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Dicaprio Ziała Aleksandra (J.2006) KJ CH Jaszkowo 3,5 63,97  
2 LEONARDO Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 5,5 73,45  
3 LEONARDO Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 12,5 83,28  
3 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 12,5 93,66  
5 Dicaprio Ziała Aleksandra (J.2006) KJ CH Jaszkowo 17,5 108,69  


 

12 - P - z oceną stylu jeźdźca (duże konie) (04-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ERA L Drobny Maja (JM.2007) Ciechociński KJ Bonanza 4 64,32  
2 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 5,5 74,63  
3 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 7 78,041  
4 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 16 97,57  


 

13 - N - z oceną stylu jeźdźca (duże konie) (04-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 EASY ZONE Grzegorek Adrianna (J.2006) bpk 2,0 64,90  
2 EASY ZONE Grzegorek Adrianna (J.2006) bpk 3,0 66,23  
2 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 3,0 66,27  
4 ERA L Drobny Maja (JM.2007) Ciechociński KJ Bonanza 5,0 64,16  


 

14 - C - z oceną stylu jeźdźca (duże konie) (04-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 2,0 65,83  


 

17 - L - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 0 59,77  
1 Dicaprio Ziała Aleksandra (J.2006) KJ CH Jaszkowo 0 68,77  
3 Dicaprio Ziała Aleksandra (J.2006) KJ CH Jaszkowo 17 90,24  
4 LEONARDO Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 35 96,84  


 

18 - P - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 0 69,08 bon 200 PLN
2 LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek 4 61,19 bon 150 PLN
3 ERA L Drobny Maja (JM.2007) Ciechociński KJ Bonanza 8 70,49 bon 100 PLN
4 LEONARDO Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 8 73,71  


 

19 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 4 69,81 bon 200 PLN
2 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 4 70,03 bon 150 PLN
  ERA L Drobny Maja (JM.2007) Ciechociński KJ Bonanza REZ    


 

20 - C - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 67,20 bon 200 PLN


 

22 - 50 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MIDAS Wolniewicz Karmela (Mł.2010) Wrocławski Klub Jeździecki 2,5 61,22  
2 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 6 52,03  
3 KARMELEK Krol Mia (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak 13 84,86  
4 KARMELEK Krol Mia (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak 13,5 88,56  


 

23 - 60 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MIDAS Wolniewicz Karmela (Mł.2010) Wrocławski Klub Jeździecki 2,5 65,72  
1 CENNA Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 2,5 61,15  
3 ROZBÓJNIK Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 3,0 71,34  
3 DUKAT Kulińska Martyna (Mł.2011) KJ Liljówka Stęszewko 3,0 57,09  
5 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 4,0 59,63  
6 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 14,0 98,23  


 

24 - 70 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MUZKA Szyszka Hanna (JM.2009) Wrocławski Klub Jeździecki 2,0 68,62  
1 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 2,0 60,04  
1 ROZBÓJNIK Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 2,0 70,91  
4 PENTAGON-K Dąbrowska Bianka (JM.2008) Wrocławski Klub Jeździecki 2,5 73,62  
4 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 2,5 64,69  
6 CENNA Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 3,0 61,75  
6 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 3,0 62,80  
8 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 3,5 60,37  
8 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 3,5 60,29  
10 PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej WIE 5,5 60,69  
11 DUKAT Kulińska Martyna (Mł.2011) KJ Liljówka Stęszewko 6,0 58,85  
12 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 6,5 66,57  
  FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI    
  FUNNY BOY Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI    
  SARA Kamińska Martyna (Mł.2010) KJ Ranczo Kołata ELI    
  SARA Kamińska Martyna (Mł.2010) KJ Ranczo Kołata ELI    


 

25 - 80 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 4,0 58,24  
1 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 4,0 72,15  
1 FINISZ Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 4,0 64,64  
4 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 4,5 67,17  
5 FINISZ Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 5,0 68,19  
6 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 5,5 74,50  
7 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 6,0 79,34  
7 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 6,0 59,86  
9 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 7,0 80,54  
10 MUZKA Szyszka Hanna (JM.2009) Wrocławski Klub Jeździecki 7,5 81,87  
11 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 14,5 90,09  
  PENTAGON-K Dąbrowska Bianka (JM.2008) Wrocławski Klub Jeździecki ELI    
  PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej WIE ELI    
  CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek ELI    


 

26 - 90 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 TRENDY Kultys Marianna (JM.2009) Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata 3,5 61,72  
1 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 3,5 62,06  
3 COELENHAGE'S CRISTHA Kunaj Marta (JM.2007) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 6,0 58,18  


 

27 - 100 - Na styl jeźdźca (kuce) (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 3,0 59,68  
2 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 3,5 59,55  
3 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 5,0 58,56  
4 COELENHAGE'S CRISTHA Kunaj Marta (JM.2007) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 5,5 55,00  
5 NEW STAR Kicińska Sara (JM.2007) Klub Jeździecki Kalumet 9,0 78,91  
6 PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata 12,0 83,24  
  TRENDY Kultys Marianna (JM.2009) Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata ELI    
  PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata ELI    


 

R1 - LL - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GALILEO Marcinkowska Maja (J.2005) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 58,09  
1 SUPRISE Banaszak Weronika (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 0 49,51  
1 BELLA CORIANO Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 72,35  
1 RODRIGO CASSIN Cieślak Weronika (J.2005) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 72,66  
1 BELLA CORIANO Nagła Maja (Mł.2010) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 72,45  
1 RODRIGO CASSIN Cieślak Weronika (J.2005) St. KJ Stajnia Adamus Rogusko 0 67,44  
1 DARK CHERRY Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus 0 74,55  
1 DARK CHERRY Hybiak Adam St. KJ Stajnia Adamus 0 73,58  
9 GALILEO Marcinkowska Maja (J.2005) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 4 57,60  


 

R2 - L - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (05-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CADEAU B Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo 0 46,34 0 26,01  
2 SUPRISE Banaszak Weronika (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 46,89      
3 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 54,04      


 

R3 - P - -dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (05-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CADEAU B Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo 0 44,16 0 23,22 150 PLN
2 GROSS MONTANO-STAR Krych Amelia KJ CH Jaszkowo 0 48,16 0 24,51 100 PLN
3 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 50,81 4 39,73 50 PLN
4 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 52,73      


 

R4 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 0 64,61 200 PLN
2 Le Matino Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo 4 65,55 150 PLN
3 GROSS MONTANO-STAR Krych Amelia KJ CH Jaszkowo 12 61,14 100 PLN


 

R5 - C - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (05-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Le Matino Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo 4 63,30 250 PLN


 

31 - A0 - Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5 (06-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 FERRARI Cicha Zofia (Mł.2013) BPK 0 36,56 0 32,43 0 bon 200 PLN
2 AJSZA Janaszczyk Lena (Mł.2012) KJ Ranczo Kołata 4 41,50 0 34,17 4 bon 150 PLN


 

32 - A1 - Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5 (06-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 PASJONATA PARYS Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 33,46 0 31,19 0 bon 200 PLN
2 GARBONOS Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 35,76 0 33,88 0 bon 150 PLN
3 DUKAT Kulińska Martyna (Mł.2011) KJ Liljówka Stęszewko 0 32,78 0 36,06 0 bon 100 PLN
4 ROZBÓJNIK Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 0 37,22 0 44,78 0 bon 100 PLN
5 RONDO'S BLACK BOY Rodziak Nadia (Mł.2013) KJ Cavallino 4 37,08 0 46,13 4 bon 50 PLN
6 CENNA Radowicz Lena (Mł.2011) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna 16 55,27 24 63,20 40 bon 50 PLN


 

33 - A2 - Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5 (06-02-2022)
        I Faza I Faza II Faza II Faza Razem  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Punkty Nagroda
1 FIGARO Stróżyńska Zuzanna (Mł.2011) KJ CH Jaszkowo 0 37,80 0 40,03 0 bon 200 PLN
2 FINISZ Kamińska Zofia (Mł.2011) KJ Ranczo Kołata 0 33,76 0 41,10 0 bon 150 PLN
3 PASJONATA NADIA Pszkit Hanna (Mł.2011) Bez Przynależności Klubowej WIE 0 33,71 0 43,17 0 bon 100 PLN
4 TAMARYSZEK Białkowska Oliwia (Mł.2010) KJ Cavallino 0 37,32 0 45,74 0 bon 100 PLN
5 CYNIUSZ Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 33,01 0 46,00 0 bon 50 PLN
6 ROLEX 2 Gerard Carla (Mł.2010) KJ CH Jaszkowo 0 31,16 4 45,90 4 bon 50 PLN
7 MAGIA Mrotek Zofia (Mł.2010) OKJ Oxer Wtórek 0 33,48 4 46,96 4 bon 50 PLN


 

35 - D bis - Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2 (06-02-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 BUSZKA Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 0 63,03     bon 300 PLN
2 TRENDY Kultys Marianna (JM.2009) Klub Jeździecki Fundacji Zawsze Razem Ranczo Kołata 4 67,14     bon 200 PLN
3 NEW STAR Kicińska Sara (JM.2007) Klub Jeździecki Kalumet 8 68,37     bon 150 PLN
4 BIOTOP BOJTORIAN Kępka Aleksandra (JM.2009) KJ Ranczo Kołata 8 79,63     bon 100 PLN
  PORTOS Reszelska Matylda (JM.2008) KJ Fundacja Zawsze Razem Ranczo Kołata ELI        
  COELENHAGE'S CRISTHA Kunaj Marta (JM.2007) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna ELI        


 

37 - Mł DK i JM - -Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2 (06-02-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 CASALI Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 0 68,69     bon 300 PLN
2 LEONARDO Lewandowska Zofia (JM.2009) KJ Stajnia Jarużyn 9 74,11     bon 200 PLN
3 ERA L Drobny Maja (JM.2007) Ciechociński KJ Bonanza 12 65,39     bon 150 PLN
  LANDCASTER Soforek Marcel (Mł.2010) KJ Sokół Damasławek ELI        


 

39 - RJ i M - Finał Rundy Juniorskiej i Młodzieżowej - zwykły z rozgrywką 130/135 cm - Art.238.2.2 (06-02-2022)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 HETMAŃSKA KREW Skrzeczkowska Emilia (J.2006) KJ Stajnia Nowina 0 67,87     135 cm/bon 300 PLN


 

40 - 50,60,70 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 KRAKERS Dąbrowska Maja (JM.2008) KJ Cavallino Brzoza 4 70,54 70 cm/bon 120 PLN
2 KARMELEK Krol Mia (JM.2009) Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak 4 74,31 50 cm/bon 80 PLN
3 MIDAS Wolniewicz Karmela (Mł.2010) Wrocławski Klub Jeździecki 12 74,54 60 cm/bon 50 PLN


 

41 - 80,90,100,110 - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PENTAGON-K Dąbrowska Bianka (JM.2008) Wrocławski Klub Jeździecki 0 57,09 80 cm/bon 120 PLN
  MUZKA Szyszka Hanna (JM.2009) Wrocławski Klub Jeździecki ELI    


 

R6 - LL - Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (06-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GALILEO Marcinkowska Maja (J.2005) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 0 60,79  
1 Carpaccio - Star Gerard Rene KJ CH Jaszkowo 0 62,96  
3 CZURMEN Naplocha Agata (MJ.2003) Bpk 8 67,58  
3 CZURMEN Naplocha Agata (MJ.2003) Bpk 8 66,44  
5 ZŁOTY RUBIN Geremek Dominika (JM.2008) KJ Stajnia Nowina 12 73,55  
6 GALILEO Marcinkowska Maja (J.2005) Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo 23 88,98  
7 ZŁOTY RUBIN Geremek Dominika (JM.2008) KJ Stajnia Nowina 25 78,18  


 

R7 - L - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BOLTER Piętka Amelia (JM.2007) .WLKS KRAKUS 0 68,37  
2 SUPRISE Banaszak Weronika (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 63,90  
3 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 69,29  
4 Carpaccio - Star Gerard Rene KJ CH Jaszkowo 12 63,80  
T BOLTER Piętka Amelia (JM.2007) .WLKS KRAKUS REZ    


 

R8 - P - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GROSS MONTANO-STAR Krych Amelia KJ CH Jaszkowo 0 55,57 150 PLN
2 SUPRISE Banaszak Weronika (J.2004) KJ Stajnia Dąbrowscy 4 61,85 100 PLN
3 ORLANDO W Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 4 68,09 50 PLN


 

R9 - N - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Le Matino Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo 0 56,96 200 PLN
2 HOKO LADY Czajkowska Katarzyna (MJ.2003) Posadowskie TJ 4 56,69 150 PLN
3 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 8 62,68 100 PLN
4 GROSS MONTANO-STAR Krych Amelia KJ CH Jaszkowo 8 64,28  


 

R10 - C - -zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (06-02-2022)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 Le Matino Majewska Antonina KJ CH Jaszkowo 8 62,16 250 PLN
2 HOKO LADY Czajkowska Katarzyna (MJ.2003) Posadowskie TJ 12 60,60 200 PLN
3 CASALL AZZURRO Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice 27 79,52 150 PLN



 

HUBERTUS 2.5.3.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Centrum Hipiki Jaszkowo, operator: Bożena Młotek, H11-012004-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22