Grand Prix Nadziei Olimpijskich dla Andrzeja Głoskowskiego

foto Katarzyna Primel foto@primel.pl

20-22.06.2014

 

 KJ Agro Handel Śrem co roku organizuje turniej Grand Prix Nadziei Olimpijskich, tegoroczna edycję zdominowali reprezentanci gospodarzy. Konkurs  wygrał Andrzej Głoskowski na 9 letnim holsztyńskim ogierze Canoso ( Contact Me - Caletto I ) będącym własnością Pana Andrzeja Gołasia. Drugie miejsce zajął Jarosław Skrzyczyński na 7 letnim holsztyńskim ogierze Cassini Van Hamond ( Cassini I - Corrado I ) będącym własnością Pani Anny Tomaszewskiej.  Trzecie miejsce wywalczył Mściwoj Kiecoń na 9 letniej klaczy rasy ZANG Celana Z ( Chellano Z - Hugo ) będącej własnością Tamar Prince.

 

 

WYNIKI GPNO 2014

 

 

 

 

 

Andrzej Głoskowski i Canoso

 

 

 

 

 

 

 

Jarosław Skrzyczyński i Cassini Van Hamond

 

 

Mściwoj Kiecoń i  Celana Z

 

GRAND PRIX Wielkopolski 2014

 

Grand Prix Wielkopolski wygrał podopieczny Andrzeja Głoskowskiego - 16 letni Adam Grzegorzewski na Fenicjance z TKJ Garbówek. Drugie miejsce zajął Wojciech Dahlke na Copperville , trzecia była Angelika Ojczenasz na na Himmalajus a czwarty Patryk Badowski na Hektorze.

 

WYNIKI GP WLKP 2014

 

Adam Grzegorzewski i Fenicjanka

 

 

 

Wojciech Dahlke                                                                                             Angelika Ojczenasz

 

 

GRAND PRIX POLSKICH PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI 2014

WYNIKI komplet

 

Andrzej Głoskowski - zwycięzca Grand Prix Polskich Producentów Zywności 2014

 Mściwoj Kiecoń 2m GP TPPŻ 2014                                                         Dawid Rakoczy 3m GP TPPŻ 2014

 

 

WYNIKI TURNIEJU 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1734
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  432
4. Minkiewicz Weronika  361
5. Grundkowska Monika  349
6. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  221
9. Rynkiewicz Martyna  209
10. Bogolecka Julia  103

30/11/18

1.  Milczarek Nina  371
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 133
10. Głowacka Wiktoria  131

30/11/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Stefańska Natalia 2103
3. Jannasz Wiktoria 2052
4. Jabłońska Julia  2036
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

13/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Karnabal Maria  387
4. Skotarczak Nel  370
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. W. Von Mauberg  264

13/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

13/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Walorek Julia  198
7. Padalak Maria  182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Zwierzyńska Żaneta  109
10. Sobiecka Nadia  107

13/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3Osuch Aleksandra 816
4. Henzel Dominika 801
5. Płatek Oliwia 715
6. Heydel Karolina 498
7. Kołacka Marianna  471
8. Tralewicz-Pielak Laura 443
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

13/12/18

1. Friedman Maja Bella 687
2. Jurzak Franciszek  545
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 145
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

13/12/18