Finał Pucharu Świata z Jarosławem Skrzyczyńskim !
Dziś w Goeteborgu rozpoczyna się Finał Pucharu Świata, obok Mistrzostw Europy Seniorów bedzie to najważniejsze sportowe wydarzenie w bieżącym roku dla naszych skoków. Polskę reprezentuje Jarosław Skrzyczyński z 10 letnim OLD ogierem Balouzino ( Baloubet de Rouet - Zeus ) będącym własnością Izabeli Dyrek.
WYNIKI tu
LIVE na www.feitv.org ( płatne )
Program Fianłu :
25/04 g.18.30 Rolex FEI World Cup Jumping Final I Tabela C 150 cm FEI Art. 239 & 263
26/04 g.18.00 Rolex FEI World Cup Jumping Final II Tabela A 150/160 z rozgrywaką FEI Art. 238.2.2 & 659.1.1.3 of the FEI World Cup Rules
27/04 przegląd wet.
28/04 g.14.00 Rolex FEI World Cup Jumping Final III Tabela A dwa nawroty 150/160 FEI Art. 659.1.2.5 of the FEI World Cup Rules
W Finale wystartuje 39 zawodników z 18 państw.
AUS Edwina Tops-Alexander FEI RANK 5 Erenice Horta / Ego Van Orti
BEL Ludo Phillipaerts FEI RANK 49 Challenge vd Begijnakker
COL Santiago Medina FEI RANK 828 Monterey EJC
EGY Nayel Nassar FEI RANK 152 Ragging Bull Vangelis S
FRA Roger Yves Bost FEI RANK 17 Castle Forbes Myrtille Paulois
FRA Penelope Leprevost FEI RANK 12 Nayana, Nice Stephanie
FRA Kevin Staut FEI RANK 6 Silvana HDC
HKG Raena Leung FEI RANK 765 Orphe du Granit
IRL Denis Lynch FEI RANK 16 All Star 5
IRL Shane Sweetnam FEI RANK 39 Amaretto d'Arco
LAT Kristaps Neretnieks FEI RANK 111 Conte Bellini / Continue
NED Marc Houtzager FEI RANK 9 Sterehof's Tamoni / Sterehof's Upitty
POL Jaroslaw Skrzyczynski FEI RANK 188 Balouzino
POR Luciana Diniz FEI RANK 21 Lennox / Lacontino
QAT Sheik Ali bin Khaled al Thani FEI RANK 98 Eurocommerce California / Sieshof's Abraksas
QAT Bassem Hassan Mohammed FEI RANK 177 Continero / Rosalia La Silla
RUS Anna Gromzina FEI RANK 212 Pimlico
SUI Steve Guerdat FEI RANK 3 Nasa / Nico des Buissonnets
SUI Pius Schwizer FEI RANK 4 Verdi III / Picsou du Chene
ESP Segio Alvarez Moya FEI RANK 19 Carlo 273
SWE Malin Baryard-Johnsson FEI RANK 112 H&M Tornesch 1042
SWE Rolf-Göran Bengtsson FEI RANK 13 Casall La Silla / Quintero La Silla
SWE Henrik von Eckermann FEI RANK 38 Gotha FRH
SWE Jens Fredricson FEI RANK 65 Lunatic
GER Christian Ahlmann FEI RANK 1 Taloubet Z / Little Lady Z
GER Hans-Dieter Dreher FEI RANK 18 Embasy II / Magnus Romeo
GER Marcus Ehning FEI RANK 7 Plot Blue / Copin van de Broy
GER Meredith Michaels Beerbaum FEI RANK 47 Bella Donna / Checkmate 7
USA: Ashlee Bond FEI RANK 162 Wistful
USA Karl Cook FEI RANK 257 Jonkheer Z
USA Lucy Davis FEI RANK 203 Nemo 119
USA Katherine Dinan FEI RANK 97 Nougat du Vallet
USA Kent Farrington FEI RANK 11 Uceko
USA Rich Fellers FEI RANK 36 Flexible
USA Charlie Jayne FEI RANK 99 Chill R Z
USA Reed Kessler FEI RANK 41 Cylana / Ligist
USA Beezie Madden FEI RANK 10 Simon / Cortes
USA Christine McCrea FEI RANK 59 Take One / Wannick WH
USA McLain Ward FEI RANK 24 Antares F / Super Trooper de Ness
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |