CSN Leszno 10-13 marca 2022

Hubert Polowczyk fot. Paula Bartkowiak Fotografia

 

Podium  konkursu Grand Prix CSN Leszno 13/03/22

 

1m. Hubert Polowczyk ALO-VARO P KS Cortina Kaczenice 0/0 29.80s

2m. Andre Stude LANDSKRON GER 0/0 32,47s

3m. Wojciech Dahlke A QUITE KJ Sokół Damasławek 0/4 pkt

WYNIKI GRAND PRIX     WYNIKI TURNIEJU

HZO-B1*
Leszno, 11-13 marzec 2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - P - Mała Runda 1 - zwykły art. 238.2.1 (2022-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 0 54,11 250 PLN
2 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 0 56,41 200 PLN
3 UCCELLA Z Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków 0 57,02 160 PLN
4 URACA II Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 0 58,99 130 PLN
5 AWANGARDA Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 59,40 100 PLN
6 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 59,67 80 PLN
7 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 60,94 40 PLN
8 CAMBIALE Z Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 61,51 40 PLN
9 COLORADO SUNRISE Komorowska Marcelina (J.2005) KJ Bonin 0 62,32 10 PLN
10 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 0 63,88 10 PLN
11 IMPALA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 64,13 10 PLN
12 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 0 64,55 10 PLN
13 A - KUWEJT Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 64,56 10 PLN
14 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 65,15 10 PLN
15 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 0 65,63 10 PLN
16 CASH AND FLY Przybyła Natalia (JM.2009) KS SYDOW Riding Team 0 66,40  
17 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 67,35  
18 IRMA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 0 68,87  
19 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 71,62  
20 MEDAN V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 73,17  
21 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 74,91  
22 KENNZO Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 75,13  
23 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 75,33  
24 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 75,37  
25 DEKA G Fritsch Michael GER 0 75,62  
26 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 1 77,16  
27 CAPSIZE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 2 78,40  
28 TENYA Fritsch Michael GER 4 58,72  
29 FALENTINO Jachimowicz Gniewko (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 4 59,03  
30 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 60,24  
31 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 4 61,08  
32 GRENADIERKA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 61,67  
33 A LA MODE MS Schober Philipp GER 4 63,88  
34 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 4 64,56  
35 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 70,93  
36 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 4 70,98  
37 AUGUST Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 4 71,05  
38 K' ERMITAGE PREMICES Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 4 72,59  
39 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 74,36  
40 V-ADAM Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 75,90  
41 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 76,76  
42 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 76,92  
43 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 77,00  
44 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 6 82,89  
45 CONNORO Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 7 79,20  
46 QUINTERA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 8 66,47  
47 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 8 66,88  
48 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 8 70,98  
49 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 8 71,85  
50 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 8 72,10  
51 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 9 77,20  
52 PERLA VAN TER MOUDE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 9 77,87  
53 CORAZON NW Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 10 78,01  
54 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 12 73,99  
55 MOVIE STAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 12 84,47  
56 CATE S Espenhain Marcel GER 19 83,59  
57 KANZONE Stude Andre RFV Moritzburg 70 126,76  
  ORDENIA Hempel Raik GER ELI    


 

2 - N - Mała Runda 2 - zwykły art. 238.2.1 (2022-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 0 56,75 250 PLN
2 UCCELLA Z Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków 0 58,03 200 PLN
3 COLORADO SUNRISE Komorowska Marcelina (J.2005) KJ Bonin 0 58,12 160 PLN
4 CAMBIALE Z Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 60,25 130 PLN
5 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 61,26 100 PLN
6 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 0 63,57 80 PLN
7 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 0 65,70 40 PLN
8 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 65,79 40 PLN
9 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 65,92 10 PLN
10 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 66,59 10 PLN
11 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 66,69 10 PLN
12 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 0 67,48 10 PLN
13 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 67,62 10 PLN
14 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 68,00 10 PLN
15 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 0 68,04 10 PLN
16 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 68,39 10 PLN
17 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 68,42 10 PLN
18 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 68,98 10 PLN
19 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 69,95 10 PLN
20 KEY TO FORTUNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 70,54 10 PLN
21 ILORD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 70,86 10 PLN
22 HIGH BOOTS D'IVE Z Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 71,70 10 PLN
23 BONNEUR DU DOMAINE Z Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 72,24  
24 EAGAN BLUE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 72,33  
25 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 0 72,76  
26 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 73,12  
27 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 0 73,25  
28 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 73,62  
29 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 73,68  
30 SAN KRYSTIANO Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 74,59  
31 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 76,22  
32 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 4 55,99  
33 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 59,67  
34 AWANGARDA Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 4 60,19  
35 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 60,65  
36 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 62,40  
37 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 4 62,69  
38 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 62,71  
39 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 4 63,41  
40 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 64,15  
41 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 4 65,12  
42 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 65,32  
43 GOLDEN RAIN G II Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 66,12  
44 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 4 66,41  
45 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 67,34  
46 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 4 68,81  
47 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 69,05  
48 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 4 70,21  
49 CONNORO Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 4 70,92  
50 URACA II Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 4 71,31  
51 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 73,02  
52 IRMA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 4 73,32  
53 QUIDAM’S DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 4 76,50  
54 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 76,69  
55 CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 4 76,83  
56 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 6 78,18  
57 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 8 63,74  
58 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 67,74  
59 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 8 69,42  
60 CAPSIZE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 69,71  
61 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 8 69,79  
62 IMPALA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 71,58  
62 DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin 8 71,58  
64 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 8 72,25  
65 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 8 72,32  
66 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 8 72,79  
67 CASH AND FLY Przybyła Natalia (JM.2009) KS SYDOW Riding Team 8 74,16  
68 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 74,56  
69 VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 8 80,04  
70 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 11 79,61  
71 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 11 83,67  
72 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 12 73,08  
73 QUINTERA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 12 74,70  
74 CORAZON NW Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 15 79,68  
75 LIMBACH Nüßner Dominik RFV Moritzburg 15 83,51  
76 KYNAN S Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 15 83,77  
77 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 16 59,06  
78 DELILAH Endraszka Paulina FS Succin 20 80,58  
79 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 22 82,49  
80 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 23 87,94  
81 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 28 96,51  
82 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 34 98,92  
  ORDENIA Hempel Raik GER ELI    
  K' ERMITAGE PREMICES Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice REZ    
  A LA MODE MS Schober Philipp GER REZ    
  BALISTO Fritsch Michael GER REZ    
  CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice REZ    
  KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice REZ    


 

3 - C - Średnia Runda - zwykły art. 238.2.1 (2022-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JAMES B Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 58,03 375 PLN
2 ULYSSE DE GRANDERIE Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 0 58,79 300 PLN
3 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 58,98 240 PLN
4 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 59,51 195 PLN
5 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 60,38 150 PLN
6 BRANDY Frąckiewicz Emma (J.2005) FS Succin 0 61,29 120 PLN
7 LANDSKRON Stude Andre RFV Moritzburg 0 62,14 60 PLN
8 LAHNSTEIN Müller Felix RFV Moritzburg 0 63,54 60 PLN
9 GUESSINA Schober Philipp GER 0 63,92 15 PLN
10 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 64,65 15 PLN
11 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 0 66,32 15 PLN
12 KING OF QUEENS Schober Philipp GER 0 66,36 15 PLN
13 CASCADEUCE Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 66,77 15 PLN
14 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 68,26 15 PLN
15 CHOCO LADY Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 69,36 15 PLN
16 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 0 69,73 15 PLN
17 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 70,69 15 PLN
18 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 70,77  
19 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 71,75  
20 VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 72,73  
21 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 73,01  
22 KYNAN S Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 74,06  
23 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 74,34  
24 QUIDAM’S DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 74,90  
25 SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem 0 74,97  
26 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 1 76,32  
27 CHACCO OLYMPIC Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 1 79,20  
28 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 2 80,70  
29 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 4 61,50  
30 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 63,21  
31 SKARBIEC Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 63,67  
32 KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 65,28  
33 QUIZ Stude Andre RFV Moritzburg 4 65,49  
34 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 66,79  
35 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 67,02  
36 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 67,10  
37 HIGH BOOTS D'IVE Z Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 4 67,58  
38 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 67,99  
39 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP 4 70,21  
40 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 4 70,70  
41 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 71,34  
42 BONNEUR DU DOMAINE Z Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 72,66  
43 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 73,24  
44 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 73,33  
45 ANATEWKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 73,34  
46 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 73,50  
47 CANWERO Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 4 73,76  
48 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 73,93  
49 SAN KRYSTIANO Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 5 76,07  
50 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 5 77,27  
51 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 8 60,78  
52 MAVANDA Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 8 67,65  
53 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 68,08  
54 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 70,38  
55 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 8 71,48  
56 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 8 73,58  
57 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 8 74,34  
58 ILORD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 8 90,08  
59 JACK DANIELS Schober Philipp GER 9 76,17  
60 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 9 76,48  
61 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 12 68,58  
62 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 12 70,40  
63 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 16 75,27  
64 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 17 77,91  
65 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 20 88,93  
  KEY TO FORTUNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice REZ    
  KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice REZ    


 

4 - CC - Duża Runda - dwufazowy art. 274.1.5.3 (2022-03-11)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JACK DANIELS Schober Philipp GER 0 49,96 0 20,37 625 PLN
2 KING OF QUEENS Schober Philipp GER 0 51,96 0 20,49 500 PLN
3 COLINERO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 51,82 0 21,67 400 PLN
4 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 0 49,85 0 21,92 325 PLN
5 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 51,84 0 22,44 250 PLN
6 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 51,99 0 24,57 200 PLN
7 SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem 0 49,96 0 26,33 100 PLN
8 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 47,72 4 21,58 100 PLN
9 CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 49,07 4 22,66  
10 CHOCO LADY Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 50,46 4 23,33  
11 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 49,80 4 24,27  
12 JAMES B Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 49,78 4 24,52  
13 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 51,27 5 28,84  
14 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 1 52,95      
15 CHARTERFLY G Fritsch Michael GER 4 47,77      
16 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 48,63      
17 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 4 49,50      
18 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 49,52      
19 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 50,62      
20 ULYSSE DE GRANDERIE Jończyk Łukasz KJ Sielanka Warka 4 50,74      
21 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 4 51,05      
22 DIARADO’S DREAM Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 51,24      
23 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 4 51,50      
24 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 55,64      
25 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 5 52,18      
26 CASCADEUCE Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 7 54,32      
27 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 46,54      
28 GUESSINA Schober Philipp GER 8 50,57      
29 LANDSKRON Stude Andre RFV Moritzburg 10 57,06      
30 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 13 56,88      
31 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP 15 54,66      
  HIGHFORCE ONE Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team REZ        


 

5 - P - Mała Runda 1 - zwykły 238.2.1 (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 0 44,79 250 PLN
2 UCCELLA Z Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków 0 46,63 200 PLN
3 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 49,04 160 PLN
4 A LA MODE MS Schober Philipp GER 0 51,27 130 PLN
5 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 53,53 100 PLN
6 GRENADIERKA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 53,93 80 PLN
7 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 0 54,09 40 PLN
8 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 54,25 40 PLN
9 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 0 54,50 10 PLN
10 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 54,93 10 PLN
11 CAPSIZE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 55,36  
12 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 55,41  
13 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 55,75  
14 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 55,81  
15 V-ADAM Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 56,19  
16 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 0 57,18  
17 K' ERMITAGE PREMICES Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 57,62  
18 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 57,73  
19 MOVIE STAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 58,69  
20 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 58,94  
21 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 0 60,62  
22 MEDAN V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 60,70  
23 UTASZA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 60,90  
24 KENNZO Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 60,96  
25 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 4 51,38  
26 IRMA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 4 53,12  
27 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 4 54,47  
28 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 55,26  
29 URACA II Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 4 59,31  
30 QUINTERA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 4 59,39  
31 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 8 55,32  
32 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 8 55,34  
33 DEKA G Fritsch Michael GER 8 57,99  
34 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 9 62,70  
35 AWANGARDA Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 9 66,69  
36 CASH AND FLY Przybyła Natalia (JM.2009) KS SYDOW Riding Team 17 70,30  
37 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 24 85,07  
38 ORDENIA Hempel Raik GER 36 85,45  
  KANZONE Stude Andre RFV Moritzburg ELI    
  CATE S Espenhain Marcel GER REZ    


 

6 - N - Mała Runda 2 - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-03-12)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 43,06 0 28,00 250 PLN
2 GOLDEN RAIN G II Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 44,73 0 29,56 200 PLN
3 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 43,41 0 29,71 160 PLN
4 COLORADO SUNRISE Komorowska Marcelina (J.2005) KJ Bonin 0 38,63 0 30,68 130 PLN
5 SAN KRYSTIANO Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 44,12 0 30,87 100 PLN
6 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 43,04 0 31,54 80 PLN
7 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 43,62 0 31,70 40 PLN
8 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 45,14 0 32,15 40 PLN
9 CASH AND FLY Przybyła Natalia (JM.2009) KS SYDOW Riding Team 0 40,25 0 32,56 10 PLN
10 QUIDAM’S DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 0 44,10 0 32,65 10 PLN
11 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 0 41,85 0 33,35 10 PLN
12 BALISTO Fritsch Michael GER 0 45,08 0 33,55 10 PLN
13 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 0 42,02 0 34,11 10 PLN
14 KEY TO FORTUNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 45,48 0 34,75 10 PLN
15 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 44,45 0 35,09 10 PLN
16 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 43,04 0 35,56 10 PLN
17 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 0 46,90 0 36,15 10 PLN
18 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 42,40 0 36,95 10 PLN
19 CORAZON NW Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 48,10 0 39,29  
20 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 0 38,57 4 27,93  
21 CAPSIZE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 42,42 4 30,91  
22 KYNAN S Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 43,63 4 31,22  
23 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 0 42,21 4 32,25  
24 IRMA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 0 41,95 4 33,39  
25 EAGAN BLUE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 43,97 4 34,17  
26 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 46,30 4 34,37  
27 IMPALA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 44,92 4 35,28  
28 AWANGARDA Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 0 37,34 4 39,57  
29 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 44,29 8 34,34  
30 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 0 43,91 8 35,43  
31 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 43,86 9 46,09  
32 UCCELLA Z Bukowska Zuzanna Stow. Kraju Jumping Team Sieraków 0 37,19 REZ    
33 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 4 39,35      
34 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 4 40,03      
35 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 4 40,06      
36 DELILAH Endraszka Paulina FS Succin 4 40,17      
37 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 40,41      
38 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 4 41,47      
39 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 4 41,70      
40 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 4 41,79      
41 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 41,83      
42 BONNEUR DU DOMAINE Z Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 41,89      
43 EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus 4 42,72      
44 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 4 42,81      
45 CAMBIALE Z Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 42,88      
46 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 4 43,40      
47 LIMBACH Nüßner Dominik RFV Moritzburg 4 43,77      
48 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 44,94      
49 FALENTINO Jachimowicz Gniewko (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 4 46,53      
50 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 47,86      
51 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 7 52,76      
52 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 8 38,98      
53 QUINTERA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 8 41,28      
54 DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin 8 43,64      
55 A - KUWEJT Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 43,86      
56 COLDWATER Gaworczak Laura (MJ.2003) KJ Maximus Kowary 8 44,12      
57 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 8 44,89      
58 CONNORO Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 8 45,30      
59 PERLA VAN TER MOUDE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 8 45,37      
60 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 8 47,03      
61 A LA MODE MS Schober Philipp GER 11 52,50      
62 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 11 56,94      
63 TENYA Fritsch Michael GER 15 60,94      
64 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 16 43,33      
65 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 16 61,91      
66 URACA II Kuczerawy Zuzanna (Mł.2010) KJ Platan 29 66,92      
  ORDENIA Hempel Raik GER ELI        
  TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice ELI        
  LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław REZ        


 

7 - C - Średnia Runda - zwykły 238.2.1 (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 61,02 375 PLN
2 ILORD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 64,98 300 PLN
3 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 65,49 240 PLN
4 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 0 65,68 195 PLN
5 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 66,33 150 PLN
6 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 67,05 120 PLN
7 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 67,13 60 PLN
8 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 67,18 60 PLN
9 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 0 67,67 15 PLN
10 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 68,09 15 PLN
11 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 68,13 15 PLN
12 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 68,19 15 PLN
13 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 68,20 15 PLN
14 V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 68,78 15 PLN
15 KYNAN S Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 68,90 15 PLN
16 CASCADEUCE Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 68,94  
17 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 69,39  
18 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 70,33  
19 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 0 70,98  
20 ANATEWKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 72,74  
21 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 73,00  
22 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 60,92  
23 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 4 62,72  
24 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 4 64,43  
25 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 4 66,10  
26 BRANDY Frąckiewicz Emma (J.2005) FS Succin 4 66,34  
27 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 4 68,13  
28 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 69,13  
29 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 4 69,96  
30 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 71,17  
31 IMPALA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 71,32  
32 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 73,08  
33 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 73,21  
34 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 4 73,92  
35 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 4 74,24  
36 QUIDAM’S DUKE Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 4 75,93  
37 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 8 61,86  
38 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 8 67,55  
39 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 8 67,61  
40 COTTON BOY Stasiulewicz Wiktoria (MJ.2001) JKS Lauden 8 68,98  
41 KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 8 69,92  
42 SAN KRYSTIANO Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 71,85  
43 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 74,69  
44 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 74,99  
45 HIGH BOOTS D'IVE Z Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 12 67,34  
46 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 12 70,37  
47 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 12 76,01  
48 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 14 79,04  
49 OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team 16 68,20  
50 MAVANDA Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 16 68,26  
51 CONNORO Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 16 74,34  
52 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 16 81,34  
53 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 16 85,14  
  JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice ELI    
  DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek ELI    
  DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin REZ    
  COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice REZ    
  STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik REZ    


 

8 - CC - Duża Runda - zwykły art. 238.2.1 (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 JASON VDL Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 59,14 625 PLN
2 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 0 61,03 500 PLN
3 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 0 61,04 400 PLN
4 KING OF QUEENS Schober Philipp GER 0 62,39 325 PLN
5 GUESSINA Schober Philipp GER 0 62,46 250 PLN
6 JAMES B Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 0 64,34 200 PLN
7 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 65,97 100 PLN
8 LANDSKRON Stude Andre RFV Moritzburg 0 67,23 100 PLN
9 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 67,72 25 PLN
10 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 68,35 25 PLN
11 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 0 69,99 25 PLN
12 COLINERO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 64,30  
13 DIARADO’S DREAM Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 67,00  
14 EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 67,87  
15 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 68,26  
16 QUIZ Stude Andre RFV Moritzburg 4 68,45  
17 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 4 70,28  
18 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 72,22  
19 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 8 63,20  
20 CHARTERFLY G Fritsch Michael GER 8 63,65  
21 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 8 64,75  
22 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 8 67,01  
23 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 8 67,29  
24 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 8 67,40  
25 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 8 68,84  
26 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 69,95  
27 LAHNSTEIN Müller Felix RFV Moritzburg 8 73,66  
28 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 12 65,34  
29 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 12 66,35  
30 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 12 67,60  
31 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 12 68,84  
32 MAVANDA Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 12 70,84  
33 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 12 73,59  
34 CHOCO LADY Rozynek Martin KJ Profil Piła 12 82,53  
35 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 15 89,70  
36 SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem 16 67,42  
37 CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 18 84,48  
  VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice ELI    
  GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team REZ    
  GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP REZ    
  JACK DANIELS Schober Philipp GER REZ    


 

9 - P - Finał Małej Rundy 1 - zwykły 238.2.1 (2022-03-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 FALENTINO Jachimowicz Gniewko (MJ.2002) KJ Liljówka Stęszewko 0 58,62 375 PLN
2 K' ERMITAGE PREMICES Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice 0 60,57 300 PLN
3 GRENADIERKA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 60,69 240 PLN
4 V-ADAM Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 63,36 195 PLN
5 AUGUST Szuba Maria (JM.2007) KJ Facimiech 0 64,42 150 PLN
6 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 0 64,53 120 PLN
7 BENARESA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 66,35 60 PLN
8 MEDAN V/D HUNTERS Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 68,27 60 PLN
9 CORFU Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 0 69,83  
10 NERRADO Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 0 71,07  
11 COSTA RICA Z Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 73,53  
12 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 73,96  
13 DEKA G Fritsch Michael GER 0 75,26  
14 CORAZON NW Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 2 77,83  
15 LEGROS Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 4 62,31  
16 DAVINCI Majchrzak Maria (J.2005) Stow. Warszawski KJ 4 63,99  
17 RUZIZI L Chwałczyńska Maria (JM.2007) KJ Liljówka Stęszewko 4 66,39  
18 CORNETS PLEASURE DREE BOEKEN Müller Felix RFV Moritzburg 4 70,09  
19 VERDI ALTUS Z RZ Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 72,93  
20 KENNZO Z Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 74,53  
21 MOVIE STAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 4 75,03  
22 UTASZA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 6 77,04  
23 CLEVER CHAP Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin 8 67,40  
  AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg ELI    


 

10 - N - Finał Małej Rundy 2 - zwykły 238.2.1 (2022-03-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 EAGAN BLUE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 57,19 375 PLN
2 ANARION D’OZ Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 58,61 300 PLN
3 KALOMA-N Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 59,22 240 PLN
4 MAVANDA Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 0 60,01 195 PLN
5 CAMBIALE Z Skrzyczyński Filip (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 0 61,49 150 PLN
6 TENYA Fritsch Michael GER 0 62,15 120 PLN
7 FARAMEE M Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 63,14 60 PLN
8 GOLDEN RAIN G II Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 63,15 60 PLN
9 JOANNE Oleszkiewicz Nina (MJ.2003) Stow. Warszawski KJ 0 63,25 15 PLN
10 HIGH BOOTS D'IVE Z Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 63,60 15 PLN
11 Q 7 Ambroziak Nadia (J.2005) SKJ Beckersport Laszczki 0 64,17 15 PLN
12 NICO GOLD Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 64,48 15 PLN
13 CAPSIZE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 64,58 15 PLN
14 Q7 (Q SIEBEN) Burzyński Tomasz (J.2004) KJ Trachy 0 65,95  
15 BITRALME VAN HET SCHAARBROEK Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 66,00  
16 KALISTO P Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 0 66,30  
17 VOODOO Frey Lea (MJ.2002) JKS Melloni Horses 0 67,84  
18 BALISTO Fritsch Michael GER 0 67,92  
19 ETNA Kosicka Lena (J.2006) KS Centaurus 0 68,00  
20 L.A. STYLE K Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 0 69,02  
21 KADI Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 70,25  
22 PERLA VAN TER MOUDE Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 70,85  
23 CASELLO R Rozynek Martin KJ Profil Piła 3 78,15  
24 GIJSBERTHA Kolińska Amanda (J.2006) KJ VENA ROGOŻNIK 4 58,18  
25 RUBIN Jodłowska Elżbieta (MJ.2002) Kj Facimiech 4 58,75  
26 COLORADO SUNRISE Komorowska Marcelina (J.2005) KJ Bonin 4 61,49  
27 FAVORI DE RIVERLAND Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice 4 61,61  
28 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 4 64,05  
29 LIMBACH Nüßner Dominik RFV Moritzburg 4 64,92  
30 TSINGTAO L Kruś Martyna (JM.2007) JKS Fer Więckowice 4 65,66  
31 CALERIME VAN’T HULGENRODE Budzyńska Oliwia (JM.2008) JUKS Abakus Kaczyna 4 69,19  
32 LOVE PICOBELLO Z Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 69,33  
33 LOLITA RED WINE Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 4 70,87  
34 EDITT-P Jankowiak Laura (MJ.2002) KJ Sokół Damasławek 4 73,65  
35 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 62,22  
36 DELILAH Endraszka Paulina FS Succin 8 62,48  
37 DAME PROVA Z Henzel Dominika (J.2004) KJ Sokół Damasławek 8 65,72  
38 CONNORO Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 8 67,23  
39 AWANGARDA Bromboszcz Maja (J.2004) KJ Trachy Sośnicowice 8 68,65  
40 WERONA Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 8 68,88  
41 DAME LA VIDA Endraszka Paulina FS Succin 8 71,18  
42 COLDWATER Gaworczak Laura (MJ.2003) KJ Maximus Kowary 8 72,79  
43 A LA MODE MS Schober Philipp GER 8 74,23  
44 STARCORNET Wielgórska-Zdebel Paulina KJ Vena Rogoźnik 9 80,07  
45 DIANDRO RED WINE Cieślińska Nina (JM.2008) JKS Fer Więckowice 12 60,31  
46 JEDI G Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 12 83,69  
47 LUNA KG Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 14 81,13  
48 ANDRONIK Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 17 76,63  
49 CARTAGO M Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 19 78,82  
50 CASH AND FLY Przybyła Natalia (JM.2009) KS SYDOW Riding Team 28 91,85  
  A - KUWEJT Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty ELI    
  EVITA Gwara Julia (J.2004) KS Centaurus ELI    


 

11 - C - Finał Średniej Rundy - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-03-13)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 JACK DANIELS Schober Philipp GER 0 47,64 0 20,50 500 PLN
2 QUIZ Stude Andre RFV Moritzburg 0 46,02 0 21,58 400 PLN
3 HEVANTOS Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 49,68 0 22,57 320 PLN
4 DININA Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 47,94 0 22,75 260 PLN
5 ILONA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 44,11 0 23,31 200 PLN
6 NIGIRI Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 0 46,28 0 23,78 160 PLN
7 KANE Urbańska Malwina KJ Strzała Krubiczew 0 45,66 0 24,16 80 PLN
8 BRANDY Frąckiewicz Emma (J.2005) FS Succin 0 41,97 0 24,25 80 PLN
9 CHEROKEE Masny Eliza KJ Trachy Sośnicowice 0 47,41 0 24,38 20 PLN
10 PRINCESSA I G Michalak Zofia (J.2005) KS Garo Zaborów 0 47,04 0 24,60 20 PLN
11 CALESSA Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 47,37 0 24,66 20 PLN
12 OLIMPIC LADY Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 49,69 0 25,08 20 PLN
13 VIVALDI R Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 51,46 0 25,33 20 PLN
14 CORNELLO Rozynek Martin KJ Profil Piła 0 50,34 0 26,52  
15 SAN KRYSTIANO Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 48,25 0 27,00  
16 GOOD FELLOW Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole 0 49,08 0 27,30  
17 ULYSSE DE GRANDERIE Dziuba Anna (J.2006) KJ Sielanka Warka 0 49,28 0 28,03  
18 IRONMAN Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 49,74 0 28,77  
19 CHAGANO Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 51,41 0 29,13  
20 NAVARRA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 0 52,87 0 30,29  
21 ESKOBAR Przedpełski Stanisław St. Warszawski KJ 0 47,46 4 21,03  
22 CHARIVARI FEBRO Z Osuch Aleksandra (J.2004) Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 0 49,17 4 26,00  
23 KYNAN S Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 45,83 4 27,18  
24 GENTELMAN Kuc Zuzanna (J.2005) BP 0 50,06 4 27,99  
25 MEADOW Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 46,25 8 24,74  
26 ILORD Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 49,21 14 45,45  
27 SKARBIEC Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 46,12      
28 CATALAYA Kubik Natalia (MJ.2002) KJ Trachy Sośnicowice 4 46,97      
29 GVERDI Skrzyczyński Patryk (JM.2007) Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy 4 47,10      
30 CHARDONNAY SZUMAWA Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 47,90      
31 CHEBBY Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice 4 48,07      
32 FAMEUS-OLT Leszek-Karwańska Wiktoria (MJ.2001) SKJ Hawajka Majdan 4 48,12      
33 CELESTE Rutkowska Katarzyna JKS FER Więckowice 4 48,25      
34 DIGISPORT CALLISTA Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 49,19      
35 CASTELLO Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 4 49,61      
36 GIPSY KING - A Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 49,97      
37 BONNEUR DU DOMAINE Z Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 49,99      
38 KEY TO FORTUNA Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 53,43      
39 DASSILIO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 8 42,48      
40 IROS Paluch Martyna (J.2005) JKS Melloni Horses 8 46,34      
41 NITROX Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 8 46,43      
42 VIVIANO Skrzypiec Agata (MJ.2001) WLKS Krakus Swoszowice 8 48,20      
43 ANATEWKA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 51,82      
44 DŻENTELMEN Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 8 52,18      
45 IMPALA Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 9 54,09      
46 NELSON V/D HUNTERS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 12 47,69      
47 SUMIRA Koza Wiktoria (MJ.2003) KJK pod Żubrem 17 66,44      
  V-STAR D'IVE Z Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice REZ        
  OSCAR H D'20 Palacz Oliwia (J.2004) KS SYDOW Riding Team REZ        


 

12 - CC - Grand Prix - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (2022-03-13)
            Rozgrywka Rozgrywka  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 ALO-VARO P Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 70,25 0 29,80 2000 PLN
2 LANDSKRON Stude Andre RFV Moritzburg 0 72,55 0 32,47 1600 PLN
3 A QUITE Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek 0 67,99 4 28,31 1280 PLN
4 CORCON Błaszczak Julia (MJ.2001) SKJ Red Team 0 67,13 4 31,22 1040 PLN
5 LAHNSTEIN Müller Felix RFV Moritzburg 0 69,21 8 30,76 800 PLN
6 GUESSINA Schober Philipp GER 4 64,51     640 PLN
7 JAZZMIR VAN HET HALDERTHOF Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 4 66,07     320 PLN
8 INNOCENCE Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 66,61     320 PLN
9 COURTNEY 11 Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 66,78      
10 JAMES B Biskup Julia (MJ.2003) KJ Liljówka Stęszewko 4 68,22      
11 CASCADEUCE Suska Juliana (MJ.2003) KS Euro Holding 4 68,48      
12 KAMIR RED WINE Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 69,10      
13 JUST AN HERO Cecuga Agnieszka KJ Metpol Grodziec 4 69,34      
14 LEROY P Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team 4 69,45      
15 CORDOBA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 4 72,81      
15 KING OF QUEENS Schober Philipp GER 4 72,81      
17 DIARADO’S DREAM Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 73,71      
18 CHOCO LADY Rozynek Martin KJ Profil Piła 4 75,51      
19 BLACK & WHITE 3 Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 64,49      
20 D CAMDEN OF HERITAGE Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica 8 68,22      
21 WENECJA Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica 8 71,47      
22 COLINERO Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 8 76,04      
23 GELESTA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 8 77,59      
24 INTELIGO Tuliszkiewicz Olga (J.2006) Klub Jeździecki Sokół Damasławek 12 69,55      
25 CLAUDIA Troszczyński Łukasz KS Nad Wigrami Mikołajewo 12 69,84      
26 CASLLAR DELA PIERRE 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 13 83,32      
27 HIGHFORCE ONE Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 16 76,06      
28 QUALILAS Oleszkiewicz Lena (J.2005) Stow. Warszawski KJ 18 84,36      
  EVIVA Wysocka Aneta KJ Fer Więckowice ELI        
  CHARTERFLY G Fritsch Michael GER REZ        



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

HZR
Leszno, 11-13 marzec 2022

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2022-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ODYSEJA Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 61,99  
1 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 0 56,91  
1 DJANGO S Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA 0 51,49  
1 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 0 58,40  
1 KORA Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 0 55,93  
6 ODYSEJA Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 51,82  
6 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 4 73,26  
8 SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ Brzeziński Igor (Mł.2011) JKS Melloni Horses 6 81,93  
9 HENSAL Szuster Kamila (J.2006) JKS Melloni Horses 8 83,52  
10 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 14 85,95  
  SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ Brzeziński Igor (Mł.2011) JKS Melloni Horses ELI    
  HENSAL Szuster Kamila (J.2006) JKS Melloni Horses ELI    


 

2 - LL - dokładności bez rozgrywki (2022-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 BLITZ AL Z Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 64,93  
1 KORA Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 0 54,09  
1 BLITZ AL Z Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 60,67  
1 BENGRAF Bertoldi Maja (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 0 55,89  
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 52,64  
1 BENGRAF Bertoldi Maja (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 0 58,61  
1 WARTA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 69,32  
1 REBELLE VAN DE LAAK Rosin Natasza (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 65,55  
1 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 0 64,76  
1 VIA CALIDA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 64,00  
1 AFTER GIRL Kuhn Kristin GER 0 61,35  
1 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 65,32  
1 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 0 79,67  
1 HANGA Kudłaszyk Mia (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 56,14  
1 DEPUTY 8 Bogusz Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Bonin 0 67,76  
1 SANCHO VIGO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 62,75  
1 SANCHO VIGO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 59,80  
1 Cornet's Bambino MZ Z Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 63,69  
19 DJANGO S Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA 4 54,36  
19 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 4 64,21  
19 WARTA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 4 69,02  
19 CARLSON Werner Nadine Mittelsächsicher Reit und Fahrverein Mochau 4 58,31  
19 CARLSON Werner Nadine Mittelsächsicher Reit und Fahrverein Mochau 4 67,05  
19 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 4 68,07  
19 AFTER GIRL Kuhn Kristin GER 4 63,40  
19 VIA CALIDA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 4 67,33  
19 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 63,15  
19 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 4 64,10  
19 HELLIA TG Wąsowska Weronika (JM.2007) JKS Melloni Horses 4 63,43  
19 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 4 70,35  
19 CATALAYA Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 4 79,81  
32 RANTARGO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 6 85,45  
33 REBELLE VAN DE LAAK Rosin Natasza (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 39 106,05  
  CATALAYA Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych ELI    


 

3 - L - dokładności bez rozgrywki (2022-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 65,99  
1 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 65,07  
1 HANGA Kudłaszyk Mia (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 57,28  
1 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 56,60  
1 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 50,98  
1 CARRICA IV G Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 65,02  
1 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 71,06  
1 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 64,76  
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 55,86  
1 PALMYRA V/D PIKKERIE Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 64,96  
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 59,12  
1 PALMYRA V/D PIKKERIE Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 63,82  
1 INWENCJA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 63,57  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 44,97  
1 INWENCJA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 58,21  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 72,07  
1 HEYE-FIVE VDP Bugaj Roksana (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 0 53,74  
1 POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 68,06  
1 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 0 67,31  
1 TORO Maksalion Lena (JM.2007) KJ VOLTA 0 57,97  
1 LETON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 65,73  
1 DUBAJ Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 69,00  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 55,04  
1 VALKIRIA Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 56,81  
1 GRANTURA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 0 64,72  
26 RANTARGO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 1 81,00  
27 Cornet's Bambino MZ Z Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 74,28  
27 UCIECHA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 4 69,90  
27 MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 70,65  
27 UCIECHA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 4 69,51  
27 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 64,21  
27 DEPUTY 8 Bogusz Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Bonin 4 66,21  
27 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 64,98  
27 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 4 59,12  
27 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 4 56,99  
27 MADISON VDL Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 70,15  
27 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 4 62,72  
27 MADISON VDL Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 68,10  
27 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 4 58,60  
27 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 4 61,17  
27 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 70,13  
27 CARRICA IV G Bembenik Olimpia St. Interhorse 4 57,87  
27 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 68,02  
27 MONBESI Wiza Maria (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 4 67,08  
27 POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech 4 71,72  
27 HEYE-FIVE VDP Bugaj Roksana (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 4 78,73  
27 SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 4 57,40  
27 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 55,60  
27 GRANTURA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 4 62,32  
50 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 5 80,31  
51 HELLIA TG Wąsowska Weronika (JM.2007) JKS Melloni Horses 8 64,19  
51 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 8 64,25  
51 SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 8 61,38  
51 DUBAJ Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 8 68,00  
55 MONBESI Wiza Maria (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 51 126,74  
  MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice ELI    
  MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan ELI    


 

4 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2022-03-11)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 PENICYLINA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 58,01  
1 PENICYLINA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 57,65  
1 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 69,63  
1 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 66,20  
1 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 73,21  
1 TORO Maksalion Lena (JM.2007) KJ VOLTA 0 55,47  
1 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 0 67,07  
1 LINTELLO Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 70,14  
1 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 68,68  
1 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 58,28  
1 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 59,81  
1 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 63,71  
1 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 67,68  
1 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 78,74  
1 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 63,62  
16 CASSIS Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 67,03  
16 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 4 62,92  
16 LINTELLO Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 69,30  
16 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 4 66,71  
16 SHANTAL Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 78,90  
16 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 4 65,85  
16 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 63,35  
16 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 71,10  
16 ŁOBEZ Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 62,80  
25 VALKIRIA Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8 57,81  
25 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 8 59,21  
25 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 8 59,49  
25 SHANTAL Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 8 69,14  
25 MAGANIX Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 57,31  
30 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 12 54,54  


 

5 - P - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-03-11)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 UBI MAJOR XXX Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 49,22 0 26,09 200 PLN
2 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 45,48 0 26,13 150 PLN
3 ADEBAYOR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 0 47,12 0 26,14 100 PLN
4 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 47,66 0 27,04 50 PLN
5 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 48,14 0 28,09 50 PLN
6 CASSIS Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 0 47,26 0 28,17  
7 MAGANIX Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 50,52 0 28,39  
8 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 50,10 0 30,03  
9 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 52,74 0 30,28  
10 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 0 48,37 0 30,94  
11 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 49,30 0 31,59  
12 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 51,15 0 35,29  
13 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 49,13 4 28,03  
14 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 4 42,68      
15 ŁOBEZ Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 44,93      
16 DONATELLA V Endraszka Paulina FS Succin 4 46,82      
17 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 4 46,86      
18 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 50,64      
19 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 4 52,09      
20 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 4 52,21      
21 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 57,09      
22 LETON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 5 58,19      
23 BIELIK Walkiewicz Anna (MJ.2003) KJ Platan 8 49,04      
24 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 8 49,67      
25 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 8 53,99      
26 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan 17 62,04      


 

6 - N - dwufazowy 274.1.5.3 (2022-03-11)
        I Faza I Faza II Faza II Faza  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Punkty Czas Nagroda
1 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 44,93 0 28,97 300 PLN
2 DREAM Z Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 47,65 0 33,99 200 PLN
3 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 52,80 4 36,63 150 PLN
4 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 0 39,69 4   100 PLN
5 UBI MAJOR XXX Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 46,84     50 PLN
6 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 4 48,58      
7 ADEBAYOR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 50,33      
8 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 50,70      


 

7 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HENSAL Szuster Kamila (J.2006) JKS Melloni Horses 0 49,12  
1 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 0 49,06  
3 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 4 49,34  
3 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 4 51,65  
5 SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 8 52,97  
  SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ Brzeziński Igor (Mł.2011) JKS Melloni Horses ELI    


 

8 - LL - dokładności bez rozgrywki (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VIA CALIDA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 57,75  
1 DJANGO S Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA 0 45,91  
1 VIA CALIDA Tyszko Michał Tuszyński KJ Garbówek 0 56,89  
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 52,03  
1 ODYSEJA Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 51,91  
1 E-Seco Kasperek Maciej Racocki KJ 0 53,34  
1 REBELLE VAN DE LAAK Rosin Natasza (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 0 51,73  
1 AFTER GIRL Kuhn Kristin GER 0 57,47  
1 KORA Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 0 54,20  
10 CATALAYA Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 4 60,26  
10 HENSAL Szuster Kamila (J.2006) JKS Melloni Horses 4 51,06  
10 CARLSON Werner Nadine Mittelsächsicher Reit und Fahrverein Mochau 4 70,66  
10 CARLSON Werner Nadine Mittelsächsicher Reit und Fahrverein Mochau 4 50,82  
10 DJANGO S Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA 4 50,13  
10 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 4 55,71  
10 ODYSEJA Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 4 49,18  
10 E-Seco Kasperek Maciej Racocki KJ 4 55,94  
10 CATE S Espenhain Marcel GER 4 65,05  
10 KORA Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 4 51,40  
20 CATALAYA Kicińska Weronika Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych 8 51,80  
20 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 8 51,31  
20 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 8 55,44  
23 KANZONE Stude Andre RFV Moritzburg 10 76,10  
24 AFTER GIRL Kuhn Kristin GER 12 74,94  
25 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 25 87,31  


 

9 - L - dokładności bez rozgrywki (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 HELLIA TG Wąsowska Weronika (JM.2007) JKS Melloni Horses 0 47,84  
1 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 0 50,94  
1 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 56,17  
1 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 0 52,97  
1 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 55,82  
1 HANGA Kudłaszyk Mia (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 0 52,78  
1 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 51,78  
1 CARRICA IV G Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 55,62  
1 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 53,29  
1 INWENCJA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 53,91  
1 INWENCJA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 58,34  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 57,85  
1 POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech 0 49,23  
1 GRANTURA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 0 49,87  
1 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 0 55,75  
1 C-DOVER Kasperek Maciej Racocki KJ 0 50,04  
1 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 0 50,39  
1 BENGRAF Bertoldi Maja (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 0 54,93  
1 WARTA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 53,82  
1 SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 0 48,46  
1 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 55,31  
1 DEPUTY 8 Bogusz Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Bonin 0 50,08  
1 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 0 49,92  
1 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 0 56,78  
1 INEZA W Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 0 53,38  
1 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 0 56,92  
27 HELLIA TG Wąsowska Weronika (JM.2007) JKS Melloni Horses 4 48,91  
27 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 57,33  
27 HAENDEL 6 Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 4 53,92  
27 HAENDEL 6 Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 4 54,35  
27 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 4 50,74  
27 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 4 54,40  
27 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 58,03  
27 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 4 56,17  
27 MONBESI Wiza Maria (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 4 54,35  
27 C-DOVER Kasperek Maciej Racocki KJ 4 56,79  
27 Cornet's Bambino MZ Z Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 60,40  
27 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 4 53,82  
27 Cornet's Bambino MZ Z Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 4 60,54  
27 BENGRAF Bertoldi Maja (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 4 54,97  
27 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 4 61,03  
27 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 55,28  
43 HANGA Kudłaszyk Mia (J.2006) RIO GRANDE Krosinko 8 51,80  
43 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 8 50,63  
43 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 8 55,96  
43 WARTA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 8 56,98  
43 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 8 56,47  
43 HB FIDELIO Lisik Julia (J.2005) KJ RE-CO 8 56,44  
49 HEYE-FIVE VDP Bugaj Roksana (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 11 73,92  
50 GRANTURA Kopania Joanna KJ Rancho Poznań 12 59,51  
51 TORO Maksalion Lena (JM.2007) KJ VOLTA 16 78,87  
52 MONBESI Wiza Maria (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 34 88,47  
53 REBELLE VAN DE LAAK Rosin Natasza (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 51 105,93  
  MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team ELI    
  HEYE-FIVE VDP Bugaj Roksana (J.2004) RC Riding Center Sosnowice REZ    


 

10 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 VALKIRIA Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 48,61  
1 TORO Maksalion Lena (JM.2007) KJ VOLTA 0 54,93  
1 IMPERIUM Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 55,44  
1 MADISON VDL Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 52,81  
1 UCIECHA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 55,42  
1 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 55,92  
1 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 55,92  
1 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 0 51,80  
1 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 55,86  
1 MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 54,73  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 50,71  
1 ATOMIC BOY Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada 0 54,58  
1 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 0 54,11  
1 ATOMIC BOY Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada 0 55,84  
1 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 54,55  
1 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 0 50,86  
1 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 53,92  
1 SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław 0 54,48  
1 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 53,31  
1 PIROMAN Stachowiak Ines (J.2004) KJ Kalumet Boszkowo 0 47,78  
1 LAVADINUS PP Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 0 57,02  
1 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 0 55,35  
1 RANTARGO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 0 59,01  
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 52,82  
1 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 0 45,82  
1 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 58,23  
1 LINTELLO Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 0 57,20  
1 DUBAJ Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 53,27  
1 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 57,79  
1 PENICYLINA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 52,16  
1 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 53,75  
1 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 45,56  
1 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 58,18  
1 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 0 56,04  
35 SHANTAL Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 68,51  
35 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 51,34  
35 MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 57,67  
35 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 4 53,74  
35 DESPASITO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 4 51,36  
35 CASILON B Kaszuba Alicja (J.2005) KJ Kalumet Boszkowo 4 46,21  
35 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 54,08  
35 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 56,57  
35 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 57,63  
35 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 47,02  
45 IMPERIUM Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 8 54,09  
45 MADISON VDL Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 8 55,19  
45 UCIECHA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 8 57,25  
45 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 8 55,19  
45 INEZA W Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 8 53,51  
45 PALMYRA V/D PIKKERIE Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 8 56,95  
45 DUBAJ Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 8 52,06  
52 SHANTAL Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 12 56,87  
52 HB FIDELIO Lisik Julia (J.2005) KJ RE-CO 12 56,59  
  DEPUTY 8 Bogusz Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Bonin ELI    


 

11 - P - zwykły 238.2.1 (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 60,24 200 PLN
2 AMERIGO Marszałek Karolina KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg 0 61,54 150 PLN
3 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 61,63 100 PLN
4 CORBELLA Panarowicz Nikola (J.2006) KJ Podkowa Gruszczyn 0 61,74 50 PLN
5 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 63,05 50 PLN
6 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 65,43  
7 UTASZA Derda Agata (J.2005) KJ Michałówka 0 67,02  
8 PENICYLINA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 67,06  
9 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 68,39  
10 BIELIK Walkiewicz Anna (MJ.2003) KJ Platan 0 68,85  
11 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 68,91  
12 CRISTAL BLUE D'IVE Z Lewandowski Aleksander (MJ.2003) KS Verso La Natura 0 69,96  
13 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 71,39  
14 LAVADINUS PP Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 0 71,94  
15 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 73,60  
16 ISTAMBUŁ Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 0 76,43  
17 GERANIA Smoczyk Łukasz Racocki KJ 0 76,47  
18 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 0 76,67  
19 VALKIRIA Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 55,71  
20 PIROMAN Stachowiak Ines (J.2004) KJ Kalumet Boszkowo 4 58,95  
21 DONATELLA V Endraszka Paulina FS Succin 4 65,92  
22 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 66,55  
23 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 66,69  
24 ŁOBEZ Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 66,80  
25 DAYLIGHT WHITNEY V Uryga Lena (JM.2007) KJ Jumping Team Brynica 4 68,20  
26 MAGANIX Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 68,47  
27 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 68,69  
28 CASSIS Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 68,84  
29 RANTARGO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 4 69,08  
30 PALMYRA V/D PIKKERIE Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 4 69,39  
31 LINTELLO Idkowiak Nikola (MJ.2003) KS Idmar Krajkowo 4 70,77  
32 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 72,83  
33 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 73,73  
34 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 73,89  
35 LETON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 76,49  
36 ADEBAYOR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 8 57,35  
37 POLYDETTO Gardulska Joanna KJ Facimiech 8 68,70  
38 DESPASITO Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica 8 73,79  
39 DIAMENT Stein Hanna (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 12 60,32  
40 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 12 61,58  
41 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 20 95,36  
  LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary REZ    


 

12 - N - zwykły 238.2.1 (2022-03-12)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 UBI MAJOR XXX Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 60,85 300 PLN
2 DREAM Z Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 63,85 200 PLN
3 COLDWATER Gaworczak Laura (MJ.2003) KJ Maximus Kowary 0 68,68 150 PLN
4 LETON Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 73,09 100 PLN
5 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 63,40 50 PLN
6 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 64,54  
7 ADEBAYOR Sydow Natalia (J.2005) KS SYDOW Riding Team 4 64,71  
8 DONATELLA V Endraszka Paulina FS Succin 4 64,92  
9 SR CLAIRIS Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 76,62  
10 CANSIN Hałoń Klaudia KJ Picador 8 60,82  
11 SWEET STAR Szebysty Wiktoria (J.2004) KJ Ślęża Wrocław 8 64,64  
12 ŁOBEZ Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 8 66,70  
13 DIAMOND W Olszewska Agnieszka KJ Osadkowski Jakubowice 8 70,27  
14 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 8 72,73  
  CASSIS Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. REZ    


 

13 - mini LL - dokładności bez rozgrywki (2022-03-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ Miechowicz Alan (J.2004) JKS Melloni Horses 0 58,88  
1 HENSAL Szuster Kamila (J.2006) JKS Melloni Horses 0 54,15  
1 PORTA BELLA Młynarz Nicole (MJ.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 0 70,87  
4 SAPHIRA VAN DE MAALDERIJ Brzeziński Igor (Mł.2011) JKS Melloni Horses 4 49,56  
5 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 8 53,72  


 

14 - LL - dokładności bez rozgrywki (2022-03-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 CARLSON Werner Nadine Mittelsächsicher Reit und Fahrverein Mochau 0 55,28  
1 DJANGO S Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA 0 51,12  
1 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 0 57,49  
1 QUITANCIERA Fritsch Sylvia GER 0 56,94  
1 CATE S Espenhain Marcel GER 0 53,81  
1 CATE S Espenhain Marcel GER 0 59,21  
1 AFTER GIRL Kuhn Kristin GER 0 55,00  
1 MARCOS Jarząbek Anna (Mł.2011) JUKS Abakus Kaczyna 0 49,88  
1 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 0 55,49  
10 ELEAR Jasikowska Sandra (JM.2007) JKS Melloni Horses 4 51,58  
10 PORTA BELLA Młynarz Nicole (MJ.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 4 65,84  
10 CARLSON Werner Nadine Mittelsächsicher Reit und Fahrverein Mochau 4 63,35  
10 NEWSFLASH Frąckowiak Miłosz KJ BOTOP JUMPING TEAM 4 59,47  
10 CARDIF Z Zielonka Maja (MJ.2001) brak 4 53,21  
10 HEYE-FIVE VDP Bugaj Roksana (J.2004) RC Riding Center Sosnowice 4 49,11  
16 HENSAL Szuster Kamila (J.2006) JKS Melloni Horses 8 71,88  
16 DJANGO S Tomków-Bąk Anna KJ VOLTA 8 51,07  
16 AFTER GIRL Kuhn Kristin GER 8 59,98  
  NEWSFLASH Frąckowiak Miłosz KJ BOTOP JUMPING TEAM ELI    


 

15 - L - dokładności bez rozgrywki (2022-03-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 0 50,30  
1 BOSS Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki 0 57,60  
1 HELLIA TG Wąsowska Weronika (JM.2007) JKS Melloni Horses 0 53,95  
1 JULIEN Wolko Matylda (J.2005) Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian 0 59,65  
1 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 56,02  
1 MONBESI Wiza Maria (JM.2007) JUKS Abakus Kaczyna 0 71,15  
1 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 58,65  
1 ASARI Kubera Marika (JM.2008) RIO GRANDE Krosinko 0 61,97  
1 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 0 58,94  
1 SHOKOLAITIQUE ROYALE Z Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 0 53,25  
1 SHOKOLAITIQUE ROYALE Z Przybylska Zuzanna (JM.2009) BPK (WIE) 0 54,14  
1 BENGRAF Bertoldi Maja (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 0 59,07  
1 E-Seco Kasperek Maciej Racocki KJ 0 59,37  
1 E-Seco Kasperek Maciej Racocki KJ 0 56,65  
1 Cornet's Bambino MZ Z Leśniak Krzysztof WLKS Krakus Swoszowice 0 67,89  
1 INKANA MELLONI Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 60,62  
1 HAENDEL 6 Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 0 50,97  
1 CZANOS Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki 0 55,48  
19 MACIERZANKA Michalska Zofia (JM.2007) Pony Jumping Team 4 64,30  
19 HARLEY Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice 4 62,41  
19 MONOPOLY Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 59,54  
19 CASILLERO DEL DIABLO 13 Jendrośka Adrianna KJ Partynice 4 58,83  
19 REBELLE VAN DE LAAK Rosin Natasza (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 4 68,54  
19 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 4 61,38  
19 BENGRAF Bertoldi Maja (J.2006) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 4 58,88  
19 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 4 52,08  
19 SCYTIA Szwarc Barbara (JM.2007) LKJ OCHABY 4 53,30  
28 WARTA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 8 58,51  
28 FRITS Bulanda Nikola (J.2004) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 8 57,22  
30 TORO Maksalion Lena (JM.2007) KJ VOLTA 12 67,81  
  SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice ELI    
  SFERA S Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice REZ    


 

16 - L1 - dokładności bez rozgrywki (2022-03-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 0 55,21  
1 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 0 58,26  
1 CASILON B Kaszuba Alicja (J.2005) KJ Kalumet Boszkowo 0 52,35  
1 CARRICA IV G Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 53,33  
1 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 58,50  
1 HELLIA TG Wąsowska Weronika (JM.2007) JKS Melloni Horses 0 51,52  
1 DONATELLA V Endraszka Paulina FS Succin 0 56,85  
1 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 46,68  
1 ATOMIC BOY Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada 0 56,85  
1 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 0 50,14  
1 LA CAROTTE Heydel Karolina (MJ.2003) RIO GRANDE Krosinko 0 60,49  
1 MISTER KANNAN Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 57,91  
1 C-DOVER Kasperek Maciej Racocki KJ 0 62,28  
1 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 0 54,05  
1 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 0 57,07  
1 OLIWKA Jarosz Karol (J.2005) Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 0 49,77  
1 DUBAJ Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 0 59,11  
1 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 62,37  
1 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 0 57,42  
1 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 61,91  
1 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 0 59,07  
1 ZAPATERO Sołtysiak Jaśmina (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo 0 55,83  
23 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo 4 64,20  
23 C-BREST Kasperek Maciej Racocki KJ 4 54,68  
23 BALOTELLI Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty 4 57,48  
23 HAENDEL 6 Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 4 61,17  
23 UCIECHA Wierzbicki Krzysztof KS Idmar Krajkowo 4 63,31  
23 TORO Maksalion Lena (JM.2007) KJ VOLTA 4 50,72  
23 DEPUTY 8 Bogusz Oliwia (JM.2007) Klub Jeździecki Bonin 4 59,90  
23 NOCTURNO Wowk Zuzanna (MJ.2002) JKS Melloni Horses 4 58,22  
23 ILUZJA Danielewska Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 4 53,86  
23 PATAGONIA Maksymiuk Sara (JM.2008) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 50,48  
23 ATOMIC BOY Olszowy Ryszard (J.2005) Klub Jeździecki Lansada 4 58,56  
23 UNIQUE FIRE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 55,48  
23 C-DOVER Kasperek Maciej Racocki KJ 4 60,23  
23 MILTON H Frąckowiak Miłosz KJ BOTOP JUMPING TEAM 4 54,63  
23 LAVADINUS PP Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 4 56,74  
23 BOSS Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki 4 56,34  
23 G-SOLLER Kasperek Maciej Racocki KJ 4 58,78  
40 CZANOS Mikołajczak Weronika Racocki Klub Jeździecki 8 77,65  
40 ILUZJA Danielewska Jagoda Jeździecki Klub Sportowy Fer Więckowice 8 54,08  
40 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 8 55,47  
40 INEZA W Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 8 56,94  
44 PIROMAN Stachowiak Ines (J.2004) KJ Kalumet Boszkowo 12 73,56  
45 RANTARGO Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team 22 79,61  
  SAMIRA Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław REZ    


 

17 - P - zwykły 238.2.1 (2022-03-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 ALLEGRA S Pięta Julia (J.2004) KJ Kapada Wiry 0 60,98 200 PLN
2 CARRICA IV G Bembenik Olimpia St. Interhorse 0 62,70 150 PLN
3 CELANA Z Nowaczyk Vanessa (MJ.2002) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo przy WSMiZ w Lesznie 0 64,32 100 PLN
4 GAMBIT-O Jankowska Joanna JKS Melloni Horses 0 70,47 50 PLN
5 MY DARLING DL Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 0 71,87 50 PLN
6 ROMEO KMS Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 0 74,41  
7 OLIWKA Jarosz Karol (J.2005) Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie 4 56,83  
8 LOZANNA Gaworczak Natalia (JM.2008) KJ Maximus Kowary 4 64,04  
9 MYRRHA Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 65,18  
10 KERA Skaba Alicja (MJ.2002) KS Jumping Events Poznań 4 66,53  
11 ZAPATERO Sołtysiak Jaśmina (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo 4 67,37  
12 QILIAN-VAN-T-KATTENHEYE Kuczerawy Tomasz KJ Platan 4 68,30  
13 ARKON L Walorek Julia (J.2005) KS Jumping Events Poznań 4 68,39  
14 CASSIS Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 4 70,50  
15 MUSTANG Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 4 71,86  
16 CINDERELLA Bembenik Olimpia St. Interhorse 4 73,79  
17 VALKIRIA Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8 64,65  
18 INEZA W Sergiel Hanna (J.2006) Klub Jeździecki Lansada 8 65,53  
19 MAGANIX Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 8 71,95  
20 COINTREAU FIZZ Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice 8 71,99  
21 PALMYRA V/D PIKKERIE Pietrzak Piotr (J.2006) JUKS Abakus Kaczyna 12 65,71  
22 BIELIK Walkiewicz Anna (MJ.2003) KJ Platan 12 66,80  
23 SILESIA Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice 12 68,56  
24 MILTON H Frąckowiak Miłosz KJ BOTOP JUMPING TEAM 12 69,61  
25 ZALAMERO Sołtysiak Jaśmina (J.2005) Jeździecki Klub Sportowy Przybyszewo 15 82,56  
26 BUENO CHICO Miśkiewicz Anna KJ VOLTA 15 90,32  
27 LAVADINUS PP Krawczyk Dominik KJ Kalumet Boszkowo 16 73,72  
28 FRANK'S PLEASURE VD EIJKOF Z Chrzanowski Karol (MJ.2003) KJ Ślęża Wrocław 25 92,17  
29 CBR FIREBLADE Sodel Maciej (JM.2007) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 30 93,25  
  PIROMAN Stachowiak Ines (J.2004) KJ Kalumet Boszkowo ELI    


 

18 - N - zwykły 238.2.1 (2022-03-13)
             
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Punkty Czas Nagroda
1 MAXIMUS Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 64,64 300 PLN
2 CON CASALLTAGHO Burzyńska Ewa (J.2006) Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 0 72,03 200 PLN
3 WIKI Szynkolewska Agnieszka Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice 4 66,17 150 PLN
4 UBI MAJOR XXX Z Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice 4 69,74 100 PLN
5 DREAM Z Kuczerawy Tomasz KJ Platan 8 65,63 50 PLN
6 ŁOBEZ Luty Dominika Stadnina Koni Kruszyńscy Sp. z o.o. 8 69,08  



 

HUBERTUS 2.6.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (WyĹĽsza SzkoĹ‚a Marketingu i ZarzÄ…dzania w Lesznie, H16-201002-1)

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Kierznowska Aleksandra  1289
2. Lewandowski Aleksander 764
3Barański Mikołaj   312
4. Piksa Magdalena    290
5. Suska Juliana    287
6. Błaszczak Julia     274
7. Parkitny Maximilian 248
8. Bule Oliwier    198
9.  Yeroshova Anastasia    147
10. Maruszak Lena  146

31/12/22

1. Stefańska Natalia  499
2. Pietrzak Daria   301
3. Biegalska Iga  296
4. Kozioł Klara         288
5. Szczupakowska Amelia   226
6. Oleszkiewicz Lena 181
7. Zawadzka Eliza     173
8. Jannasz Wiktoria   161
9. Osuch Aleksandra  145
10. Niziołek Zuzanna  116

31/12/22

1  Babczyńska Małgorzata  3145
2  Ganowska Julia   2654
3. Nawrocka Roksana       2605
4. Przybylska Zuzanna      2355
5. Kosmol Alicja  2290
6. Kucharska Antonina 2015
7  Goszczński Adam   1944
8. Słoniec Paulina  1940
9. Sówka Nell     1895
10. Pellowska Paulina     1750

31/12/22

1. Cicha Zofia 408
2. Layer Blanka  312
3Rąbca Milena 290
4. Gudan Natalia 252
5. Głoskowska Maja    248
6  Michalak Helena 246
7. Wierucka Maria       222
8. Walczak Natasza    192
9  Cytarska Hanna   150
10. Szmyt Maria  146

31/12/22

1  Lewandowska Gabriela   697
2. Goszczyński Tomasz   520
2. Koperska Pacyńska Maria 486
4. Reimann Zofia  464
5. Wnuczko Sara  452
6. Luboński Ignacy   446
7  Wiśniewska Zofia  306
8. Nazarewicz Julia  290
9  Rąbca Milena   268
10. Sławińska Zuzanna   260

31/12/22

1.  Wierucka Zofia  579
2.  Kulesza Lila   496
3.  Lewandowska Michalina  468
4.  Drozd Michalina     446
5.  Brzykcy Lilianna 422
6   Moczkowska Mia 410
7.  Kamińska Zofia   387
8.  Krzeszewska Zofia 384
9.  Prasek Hubert  361
9.  Mroczek Jakub  381

31/12/22

1. Tymieniecka Wiktoria   547    
2. Pasternak Julia      508
3. Grobelny Martyna     501
4. Buczek Agata    478
5. Cwalina Wiktoria    459
6. Szostawicka Karolina   448
7. Fediow Daria    433
8. Stasiak Agata   397
9. Czeszejko Sochacki Filip    367
10. Laskowski Julian  316

31/12/22

1.  Kierznowska Jagoda   1720
2.  Aniołek Hubert 1130
3.  Patecka Olga   950
4.  Ganowska Julia     410
5.  Sówka Nell  135
6.  Pellowska Paulina 115
7.  Biel Zofia  70
8.  Sućko Nina  30
9.     0
10.      0

31/12/22

1.  Hart Dyke Zofia        1312
2.  Cwalina Wiktoria  872
3.  Pakur Zofia    705
4.  Moczkowska Carla  664
5.  Kępka Aleksandra     663
6.  Wiśniewski Marcel   539
7. Ciszek Maria    470
8. Sałapatek Maja            455
8. Obrocka Martyną   360 
10. Frączkowska Roksana      347

31/12/22

1. Ponurski Gabriela   255
2. Biela Berenika   230
3. Biskup Julia   210
4  Skotarczak Nel     80
4  Kaczmarek Mikołaj      80
6. Sawicka Paulina  70
7. Banach Marta  65
8. Kozakiewicz Paulina         60
8. Pietrzak Emilia   60
10  Leszek Karwańska  Wiktoria 40

31/12/22