Po pierwszym dniu zmagań w Hiszpanii
ME Juniorów / MJ / Dzieci - pierwsza kwalifikacja indywidualna
Vejer de la Frontera środa 17 lipca 2013
GALERIA 1 dzień autor Magdalena Gut
DZIECI
1. COOLMAN H, Catharina Nane GER 0,00 74,91
2 .TIMPEX ABRAND Kucerova, Katerina CZE 0,00 76,03 3. DUTCHCICOLLE Z Martinez Torres, Lourdes ESP 0,00 76,43
......
18. GRANIT Olimipa Wołodkowicz POL 0,00 / 80,76
38. ARKADIA Dominka Reszuta POL 0.00 / 83,41
72 NELA Martyna Rynkiewicz POL / 5,00 / 91,79
W pierwszym konkursie startowało 94 pary , ukończyło 89. 54 pary pokonały parkur bez błędów.
WYNIKI DZIECI 1 dzień TU
Na zdjęciu Olimpia Wołodkowicz i Granit
JUNIORZY
1 CRACKER JACK 5 Koch, Philip GER 0,00 / 81,61 2 URLANMORE ALDI Ulven, Per NOR 0,00/81,84
3 SPIRIT T 2001 Mendoza, Jessica GBR 0,00/82,08
..........
28. EMPERIO vt R. Zuzanna Gowin POL 1,00 / 88,01
40. LIGHT MY FIRE 7 Andrzej Opłatek POL 4,00 / 84,58
69. IMEQUYL Adrianna Ostrowska POL 10,00 / 90,97
el. CHELSEA BLUE Joanna Marciniak POL
W pierwszym juniorskim konkursie startowało 97 par, ukończyło 86 a 22 pokonały parkur bez błędów.
WYNIKI JUNIORZY 1 dzień tu
Na zdjęciach : Zuzanna Gowin ( 2 ) , Andrzej Opłatek (3)
MŁODZI JEŹDŹCY
1 ZYQUITA Garofalo, Giampiero ITA 83,04
2 WINCHESTER HS Schuttert, Frank NED 86,16
3 QUARELA DE TOSCANE Nuñez Riva, Santiago ESP 88,09
....
10. LONDON 32 Maksymilian Wechta POL 93,01
27. ARES Weronika Wilska POL 98,65
W pierwszym konkursie dla MJ startowało 66 par, ukończyło 63.
WYNIKI konkursu tu
KLASYFIKACJA MJ PO PIERWSZYM DNIU tu
Na zdjęciu : Maksymilian Wechta ( 4) i Weronika Wilska ( 5 )
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |