Mistrzostwa Europy Juniorów, MJ i Dzieci Vejer de la Frontera, Hiszpania 2013

W dniach 16-21 lipca br. młodzież z Polski rywalizować będzie w hiszpańskim kurorcie Vejer de la Frontera w Mistrzostwach Europy.  W trzech kategoriach wiekowych rywalizować będzie ze sobą 258 zawodników z 28 państw. Polskę reprezentować będą :

MŁODZI JEŹDŹCY

Weronika Wilska - Ares

Maksymilian Wechta - London 32

JUNIORZY

Zuzanna Gowin - Emperio vant Roosakker

Joanna Marciniak - Chelsea Blue

Andrzej Opłatek - Light My Fire 7

Adrianna Ostrowska - Imequyl

DZIECI

Magdalena Matuszewska - Pascavelli J

Dominika Reszuta - Arkadia

Martyna Rynkiewicz - Nela

Olimpia Wołodkowicz - Granit

Szef Ekipy - Rudolf Mrugała

Lek. Wet Ekipy - dr Maciej Przewoźny

 

ZGŁOSZENIA - ZAWODNICY ME 2013

DZIECI tu

JUNIORZY  tu

MJ tu

Na zdjęciu: Zuzanna Gowin z ME 2012

 

PODRĘCZNE LINKI

WYNIKI / LISTY tu

LIVE tu

 

WYNIKI FINAŁY

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19