Polska już na 5 miejscu w rankingu Division 2 po Budapeszcie !

Reprezentacja Polski na czwartym miejscu z wynikiem 36 pkt.  ukończyła rywalizację w Pucharze Narodów w Budapeszcie ex aequo z drużynami Włoch i Bułgarii. W Polskiej ekipie najlepiej spisał się Igor Kawiak na wspaniałym siwym ogierze Centino du Ry / 1999/ BAD-WU / Cento - Caretino /  ( zdjęcie nr 2 )

Puchar Narodów wygrała  reprezentacja Belgii ( 8 pkt ) wyprzedzając ekipę Niemiec ( 12 pkt ) i Austrii ( 29 pkt ).

W Budapeszcie startowało 14 ekip. Jedyna parą, która pokonała oba nawroty bez błędów był Dirk Demeersman na Bufero van het Panishof / 2001 / BWP / Parco - Polidiktus /.

 

WYNIKI PUCHARU tu

 

 

 

Ranking DIVISON 2 tu

1. Belgia 421 pkt

2. Szwecja 320 pkt

3. Norwegia 273 pkt

4. Dania 212,5 pkt

5. Polska 201,5 pkt

Do końca rozgrywek Polska Kadra wystartuje jeszcze w Bratysławie i Kijowie .

 

WYNIKI CSIO BUDAPESZT 2012 tu

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1180
2. Grundkowska Monika   499
3. Seroka Anna  179
4.  Pawlicka Dajana 177
5.  Żołądkiewicz Maciej  155
6.  Milczarek Nina  153
7. Kałdonek Martyna  139
8. Szmytka Michalina 126
9. Klein Olaf 120
10. Januszewska Z/ Najdzionek Sz 114

 31/12/19

1. Kierznowska Aleksandra 768
2. Lewicki Filip    575
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana  415
5. Lewandowski Aleksander  319
6. Babiak Filip  189
6. Błaszczak Julia  189
8. Skrobacz Olga 187
9. Bado Gabriela 175
10 Kawa Aleksandra 173

31/12/19

1.Pietrzak Daria 3080
2  Biegalska Iga 2659
3. Jabłońska Julia  2567
4. Zawadzka Eliza 2565
5. Kucharska Zuzanna 2383
6. Marchwicka Maja 2142
7. Jannasz Wiktoria  2132
8. Kozioł Klara 2055
9. Kłapińska Laura 1760
10. Wypchło Aleksandra  1716

31/12/19

1. Pliem Perka Martyna  817
2. Sówka Nell 804
3. Śliwiński Antoni 694
4. Ganowska Julia 670
5. Skotarczak Nel  634
6. Pellowska Paulina 513
7  Piontek Barbara  421
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 401
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

31/12/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  339
3. Bednarczyk Julia  296
4. Sondej Zofia  290
5. Bar Karolina   223
6  Mycio Oliwia  215
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  141
10. Grabowska Jagna  138

31/12/19

1. Henzel Dominika  1090
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 836
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 507
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 475
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

 31/12/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

 31/12/19