LAKE ARENA Wr Neustadt 2014 Kalendarz imprez 

Przedstawiamy poniżej kalendarz międzynarodowych imprez w austriackim Wr Neustadt w ośrodku Lake Arena. W marcu b.r. zaplanowano dwa turnieje CSI, w przerwie między nimi organizator zapewnia wszystkim uczestnikom turnieju narciarskie atrakcje. Obiekt posiada własne stajnie na 500 koni. Zgłoszenia do 19.02.14 Propozycje znajdziecie w dziale KALENDARZ

 

 

28.02. – 02.03.2014:

CSIPo-A CSICh-A CSIJr-A CSIU25-A CSN-P
The Sixth Sense Festival I
Youth Nations Trophy
Rookie of the Year: Scooter for best rider (each age class – Po/ Ch/ Jr/ YR) of the Grand Prix (combination) “Sixth Sense Festival” I + II

14.03. – 16.03.2014: CSI**/CSI YH
Equestrian Winter Circuit

21.03. – 23.03.2014CSI**/CSI YH
Equestrian Winter Circuit

11.06. – 15.06.2014CSI**/CSI YH
Lake Arena Spring Festival

15.07. – 20.07.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

22.07. – 27.07.2014: CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

05.08. – 10.08.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

12.08. – 17.08.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/CSI YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

14.10. – 19.10.2014CSI**/CSI YH

Equestrian October Festival 2014

21. – 26.10.2014CSI**/CSI YH
Equestrian October Festival 2014

20.11. – 23.11.2014CSI**/CSI YH
Zauberberg Winter Classics

28.11. – 30.11.2014: CSI A PO/Ch/Jr/U25; CSN P A
The Sixth Sense Festival II
Youth Nations Trophy
Rookie of the Year: Scooter for best rider (each age class – Po/ Ch/ Jr/ YR) of the Grand Prix (combination) “Sixth Sense Festival” I + II

więcej na stronie http://www.lake-arena.at/en/area

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1956
2. Dajana Pawlicka   409
3. Szmytka Michalina 358
4. Grundkowska Monika  319
5. Milczarek Nina 240
6. Najdzionek Szymon 226
7. Klein Olaf 184
8. Seroka Anna 179
9. Pisarska Zuzanna  127
10.  Rynkiewicz Martyna 109

31/03/19

1. Kierznowska Aleksandra  503
2. Lewicki Filip   475
3. Lehmann Dalia 315
4. Suska Juliana 252
5. Barański Mikołaj  212
6. Bedyńska Wiktoria 206
7. Kawa Aleksandra 192
8. Bado Gabriela  136
9. Dobkowska Milena 135
10. Baehr Maria 109

31/03/19

1. Jabłońska Julia  1192
2. Kucharska Zuzanna  978
3. Marchwicka Maja 752
4. Pietrzak Daria 705
5. Biegalska Iga 700
6. Zawadzka Eliza  630
7. Jannasz Wiktoria 567
8. Brańka Borja Maria 514
9. Wypiór Marta 379
10.  Smura Kornelia  327

09/04/19

1. Pliem Perka Martyna  276
2. Pellowska Paulina 171
3. Skotarczak Nel  164
4. Pieta Julia  149
5. Ryciak Wiktoria 145
6. Janiszewska Lena  139
7  Sówka Nell  128
8. Piontek Barbara 125
9. Ganowska Julia  124
10. Pawłowska Kornelia  115

09/04/19

1. Szeszuła Zuzanna 222
2. Piontek Helena 200
3. Bednarczyk Julia  190
4. Żuk Kaja   129
5. Bar Karolina 101
6. Padalak Maria 82
7. Naumiuk Roksana  71
8. Mycio Oliwia  63
9.  Jarecka Lena 42
9. Panarowicz Nikola 42

09/04/19

1. Henzel Dominika 470
2. Płatek Oliwia 392
3. Derda Agata  369
4. Heydel Karolina  348
5. Kamińska Agata  326
6. Osuch Aleksandra  292
7. Konarska Marta  194
8. Zawadka Joanna  187
9.   Tuliszkiewicz Olga  185
10.  Piontek Helena  173

09/04/19

1. Friedman Maja Bella 347
2. Jurzak Franciszek 220
3. Leszek Karwańska Wiktoria 129
4. Iwaszczuk Alicja  76
5. Jędrychowska Aleksandra  35
6. Dubiniak Matylda  15
6.  Okupny Wiktoria  15
6.  Pieta Julia  15
9.  Klota Amelia  10
9  Bar Karolina  10

09/04/19