LAKE ARENA Wr Neustadt 2014 Kalendarz imprez 

Przedstawiamy poniżej kalendarz międzynarodowych imprez w austriackim Wr Neustadt w ośrodku Lake Arena. W marcu b.r. zaplanowano dwa turnieje CSI, w przerwie między nimi organizator zapewnia wszystkim uczestnikom turnieju narciarskie atrakcje. Obiekt posiada własne stajnie na 500 koni. Zgłoszenia do 19.02.14 Propozycje znajdziecie w dziale KALENDARZ

 

 

28.02. – 02.03.2014:

CSIPo-A CSICh-A CSIJr-A CSIU25-A CSN-P
The Sixth Sense Festival I
Youth Nations Trophy
Rookie of the Year: Scooter for best rider (each age class – Po/ Ch/ Jr/ YR) of the Grand Prix (combination) “Sixth Sense Festival” I + II

14.03. – 16.03.2014: CSI**/CSI YH
Equestrian Winter Circuit

21.03. – 23.03.2014CSI**/CSI YH
Equestrian Winter Circuit

11.06. – 15.06.2014CSI**/CSI YH
Lake Arena Spring Festival

15.07. – 20.07.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

22.07. – 27.07.2014: CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

05.08. – 10.08.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

12.08. – 17.08.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/CSI YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

14.10. – 19.10.2014CSI**/CSI YH

Equestrian October Festival 2014

21. – 26.10.2014CSI**/CSI YH
Equestrian October Festival 2014

20.11. – 23.11.2014CSI**/CSI YH
Zauberberg Winter Classics

28.11. – 30.11.2014: CSI A PO/Ch/Jr/U25; CSN P A
The Sixth Sense Festival II
Youth Nations Trophy
Rookie of the Year: Scooter for best rider (each age class – Po/ Ch/ Jr/ YR) of the Grand Prix (combination) “Sixth Sense Festival” I + II

więcej na stronie http://www.lake-arena.at/en/area

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1575
2. Opłatek Andrzej  1199
3. Pawlicka Dajana 439
4. Szmytka Michalina  377
5. Minkiewicz Weronika  363
6. Grundkowska Monika  283
7. Matuszewska Magdalena 275
8 .Klein Olaf 254
9. Rynkiewicz Martyna  214
10. Bogolecka Julia  147

30/09/18

1. Kierznowska Aleksandra 369
2. Milczarek Nina   358
3. Suska Juliana  249
4. Bolko Aleksandra 234
5. Lehmann Dalia 230
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  180
8. Lewicki Filip  176
9. Głowacka Wiktoria  143
10. Bado Gabriela   135

30/09/18

1. Marchwicka Maja  2577
2. Jabłońska Julia 1786
3. Jannasz Wiktoria  1732
4. Kłapińska Laura 1590
5. Stefańska Natalia 1428
6. Zawadzka Eliza  1364
7. Kucharska Zuzanna  1025
8. Wawrzyniak Pola 969
8  Gola Katarzyna 915
10. Barańska Laura  890

11/10/18

1Jackowiak Marcelina  393
2. Śliwiński Antoni 361
3. Karnabal Maria  277
4. Ganowska Julia  270
5. Piontek Barbara  262
6. Skotarczak Nel  256
7  Ryciak Wiktoria  247
8. Von Mauberg  217
9. Ufnal Martyna  211
10. Michalska Maria  203

18/09/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
6. Tuliszkiewicz Olga 82
7. Grabowska Jagna  79
8Padalak Maria  68
9. Ratajska Gabriela  56
10. Machniewicz Ewa 52

18/09/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta 219
5. Walorek Julia 198
6. Padalak Maria 182
7. Rynowiecki Olaf  130
8. Zwierzyńska Żaneta  109
9. Sobiecka Nadia   107
10. Wojtaś Julia  100

18/09/18

1. Kamińska Agata  1244
2. Derda Agata  717
3Henzel Dominika 626
4. Osuch Aleksandra 596
5. Walorek Julia 423
6. Płatek Oliwia 355
7. Jabłońska Julia  347
8. Heydel Karolina 343
9. Kołacka Marianna  300
9. Oleszkiewicz Nina 300

18/09/18

1. Friedman Maja Bella 458
2. Budzyńska Zofia  400
2. Jurzak Franciszek  287
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maja  80
6. Łopucka Adrianna   71
7. Pyrek Filip  60
8. Kręgielska Nikola 55
9. Leszek Karwańska Wiktoria  50
10. Olejnik Weronika 35

18/09/18