LAKE ARENA Wr Neustadt 2014 Kalendarz imprez 

Przedstawiamy poniżej kalendarz międzynarodowych imprez w austriackim Wr Neustadt w ośrodku Lake Arena. W marcu b.r. zaplanowano dwa turnieje CSI, w przerwie między nimi organizator zapewnia wszystkim uczestnikom turnieju narciarskie atrakcje. Obiekt posiada własne stajnie na 500 koni. Zgłoszenia do 19.02.14 Propozycje znajdziecie w dziale KALENDARZ

 

 

28.02. – 02.03.2014:

CSIPo-A CSICh-A CSIJr-A CSIU25-A CSN-P
The Sixth Sense Festival I
Youth Nations Trophy
Rookie of the Year: Scooter for best rider (each age class – Po/ Ch/ Jr/ YR) of the Grand Prix (combination) “Sixth Sense Festival” I + II

14.03. – 16.03.2014: CSI**/CSI YH
Equestrian Winter Circuit

21.03. – 23.03.2014CSI**/CSI YH
Equestrian Winter Circuit

11.06. – 15.06.2014CSI**/CSI YH
Lake Arena Spring Festival

15.07. – 20.07.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

22.07. – 27.07.2014: CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

05.08. – 10.08.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

12.08. – 17.08.2014CSI**/CSI***/CSI A CH-U25/CSI YH
Equestrian Summer Circuit 2014
Großes Steinfeld Derby / Ostarichi Championat young horses / Ostarichi Grand Prix / VHA Championat & more
Summer Jackpot: € 15.000 for the rider that gets ranked Top 3 in all (4) Grand Prix of Equestrian Summer Circuit

14.10. – 19.10.2014CSI**/CSI YH

Equestrian October Festival 2014

21. – 26.10.2014CSI**/CSI YH
Equestrian October Festival 2014

20.11. – 23.11.2014CSI**/CSI YH
Zauberberg Winter Classics

28.11. – 30.11.2014: CSI A PO/Ch/Jr/U25; CSN P A
The Sixth Sense Festival II
Youth Nations Trophy
Rookie of the Year: Scooter for best rider (each age class – Po/ Ch/ Jr/ YR) of the Grand Prix (combination) “Sixth Sense Festival” I + II

więcej na stronie http://www.lake-arena.at/en/area

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1654
2. Opłatek Andrzej  948
3. Dajana Pawlicka  431
4. Grundkowska Monika  349
5. Minkiewicz Weronika   335
5. Szmytka Michalina  335
7. Klein Olaf 260
8. Matuszewska Magdalena  215
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

20/12/18

1.  Milczarek Nina  407
2. Kierznowska Aleksandra  351
3. Lehmann Dalia 259
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 229
6. Bedyńska Wiktoria  206
7. Barański Mikołaj  193
8. Lewicki Filip  170
9. Dobkowska Milena 132
10. Najdzionek Szymon 124

20/12/18

1. Marchwicka Maja  3097
2. Jannasz Wiktoria 2267
3. Jabłońska Julia  2256
4. Stefańska Natalia 2103
5. Kłapińska Laura  1815
6. Zawadzka Eliza  1739
7. Kucharska Zuzanna  1625
8. Barańska Laura  1365
8 Wawrzyniak Pola  1229
10.  Pietrzak Daria   1206

20/12/18

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18