Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2013 I eliminacja

Już po raz piąty JKS Przybyszewo organizuje Halowy Puchar Leszna Młodych Koni. Pierwszą eliminację dla 4-letnich koni, wygrała  Anna Miśkiewicz na wałachu polskiej hodowli Puerto Rico ( La Voltaire -  Platyna ) . Przez trzy kolejne dni jako, jedyna para eliminacji HPLMK Anna Miskiewicz i Puerto Rico  pokonali parkur dla 4 latków bez punktów karnych. 2-3 miejsce ex aequo w klasyfikacji 4 latków z 1 pkt zajmują holst. ogiery Confusion ( Corrado I - Contender ) pod Andrzejem Lemańskim i Credendo  ( Clarimo - Counter ) pod Michałem Tyszko. W pierwszej el. dla  koni 4 letnich startowało 17 koni. 

KLASYFIKACJA 4 latki 06.10.13 I eliminacja HPLMK

 

HPLMK 2013 konie 5 letnie I eliminacja

 

 

W kat. koni 5 letnich startowało 17 koni, trzy z nich ukończyły pierwszą eliminację HPLMK  bez punktów karnych .Były to : holst. klacz Quinchella ( Quintero - Chello ) pod Justyną Kurek ( zdjęcie obok ), OLD ogier  Cassilon B pod Miłoszem Frąckowiakiem oraz westf. ogier  Dollar de Nuevo ( Dollar Du Murier - Lancer II ), którego dosiadali Monika Pasik i Tomasz Klein

 

KLASYFIKACJA 5 latki 06.10.13 I eliminacja HPLMK

    

   Dollar du Nuevo i Tomasz Klein                                                               Cassilon B i Miłosz Frąckowiak

HPLMK 2013 konie 6 letnie I eliminacja

 

W pierwszej eliminacji HPLMK w kat. koni 6 letnich triumfował Krzysztof Ludwiczak na klaczy polskiej hodowli Poli Loli L (  Phin Phin - Italic Des Salines ) na zdjęciu obok. Drugie miejsce wywalczył Łukasz Krajewski na westf. wałachu Spartan L ( Stakkato Gold - Grossadmiral ) a trzeci miejsce zajął Łukasz Brzóska dosiadający ogiera polskiej hodowli Aplauz.

 

KLASYFIKACJA 6 latki 06.10.13 I eliminacja HPLMK

 

VIDEO z finałowej rozgrywki pierwszej eliminacji dla koni 6 letnich w HPLMK

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU tu

FINAŁ MAŁEJ RUNDY HZO Leszno 06.10.13

 

1m. Marek Wacławik i CASSILIO 

KJ Wechta Rosnówko

 

 

 

 

 

 

 

 

2m. John Gunvar Knutsen i Botanja ( Salvatore - Voltaire ) KWPN 2006

KJ Królmet Zawiercie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3m. Joanna Marciniak j97 i Chelsea Blue ( Chacco Blue - Baloubet du Rouet ) OLD 2006

KJ Metpol Grodziec

 

 

 

 

 

GRAND PRIX HZO Leszno 06.10.13

   1m.  John Gunvar Knutsen NOR i Zip KJ Królmet Zawiercie    2m. Arkadiusz Fimmel i Zimba KJ Agro Handel Śrem

   3m. Krzysztof Ludwiczak i Nordwind KJ HEAA Turek        4m. Weronika Sołtysiak i Zapatero JKS Przybyszewo

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1378
2. Grzegorzewski Adam  1168
3. Matuszewska Magdalena  368
4. Szmytka Michalina  361
5. Rynkiewicz Martyna 285
6. Pawlicka Dajana 231
7. Klein Olaf 194
8. Minkiewicz Weronika 169
9. Rozynek Martin 148
10. Seroka Anna 124

30/04/18

1. Milczarek Nina 346
2. Bolko Aleksandra    249
3. Lewicki Filip 235
4. Januszewska Zuzanna 218
5. Bado Gabriela 181
6. Suska Juliana  172
7. Głowacka Wiktoria  159
8. Baehr Maria  151
9. Lehmann Dalia 135
10. Dobkowska Milena 95

30/04/18

1. Marchwicka Maja  435
2. Jannasz Wiktoria  310
3. Smura Kornelia 270
4. Zawadzka Eliza  245
5. Gola Katarzyna  235
6. Jabłońska Julia  230
6. Stefańska Natalia 230
8. Konieczna Róża 220
9. Barańska Laura  210
10. Biegalska Iga  185

27/03/18

1Jackowiak Marcelina  158
2.  Ganowska Julia  136
3.  Biel Zofia 131
4.  Śliwiński Antoni 130
5. Ryciak Wiktoria 120
6. Karnabal Maria  118
Von Mauberg Wiktoria 117
8. Skotarczak Nel  108
9. Dubiniak Michał 102
10. Dąbrowska Agata  101

11/04/18

1. Kapel Julia   213
2. Derda Agata  135
3. Konarska Marta 113
4. Miś Karolina 69
5. Padalak Maria 28
6. Ratajska Gabriela 56
7. Tuliszkiewicz Olga  52
8 Szaniewska Karolina 43
9. Smolich Julia  32
10. Krawczyńska Aleksandra 16

11/04/18

1. Walorek Julia   198
2. Wypiór Marta 161
3. Banaszak Zofia 160
3. Pietrzak Daria  128
5. Wojtaś Julia  100
6. Zawadzka Eliza  98
7. Jarecka Lena  89
8. Grzymała Gabriela  87
8. Hałoń Katarzyna  70
10. Konarska Marta 69

11/04/18

1. Derda Agata 428
2Kamińska Agata  349
3Płatek Oliwia 265
4. Jabłońska Julia 247
5. Henzel Dominika 234
6. Jurzak Franciszek 219
7. Oleszkiewicz Nina 169
8. Heydel Karolina  139
9. Walorek Julia  134
10. Gramza Amelia  127

11/04/18

1. Golicka Zuzanna  192
2. Budzyńska Zofia 135
2. Friedman Maja Bella  104
4. Kozłowska Maja 60
4. Pyrek Filip  60
6. Łopucka Adrianna   56
7. Jurzak Franciszek  40
8. Olejnik Weronika  35
9. Julia Janku  20
10.  Grzywińska A / Jędrychowska O. 15

11/04/18