Halowy Puchar Leszna Młodych Koni 2013 I eliminacja

Już po raz piąty JKS Przybyszewo organizuje Halowy Puchar Leszna Młodych Koni. Pierwszą eliminację dla 4-letnich koni, wygrała  Anna Miśkiewicz na wałachu polskiej hodowli Puerto Rico ( La Voltaire -  Platyna ) . Przez trzy kolejne dni jako, jedyna para eliminacji HPLMK Anna Miskiewicz i Puerto Rico  pokonali parkur dla 4 latków bez punktów karnych. 2-3 miejsce ex aequo w klasyfikacji 4 latków z 1 pkt zajmują holst. ogiery Confusion ( Corrado I - Contender ) pod Andrzejem Lemańskim i Credendo  ( Clarimo - Counter ) pod Michałem Tyszko. W pierwszej el. dla  koni 4 letnich startowało 17 koni. 

KLASYFIKACJA 4 latki 06.10.13 I eliminacja HPLMK

 

HPLMK 2013 konie 5 letnie I eliminacja

 

 

W kat. koni 5 letnich startowało 17 koni, trzy z nich ukończyły pierwszą eliminację HPLMK  bez punktów karnych .Były to : holst. klacz Quinchella ( Quintero - Chello ) pod Justyną Kurek ( zdjęcie obok ), OLD ogier  Cassilon B pod Miłoszem Frąckowiakiem oraz westf. ogier  Dollar de Nuevo ( Dollar Du Murier - Lancer II ), którego dosiadali Monika Pasik i Tomasz Klein

 

KLASYFIKACJA 5 latki 06.10.13 I eliminacja HPLMK

    

   Dollar du Nuevo i Tomasz Klein                                                               Cassilon B i Miłosz Frąckowiak

HPLMK 2013 konie 6 letnie I eliminacja

 

W pierwszej eliminacji HPLMK w kat. koni 6 letnich triumfował Krzysztof Ludwiczak na klaczy polskiej hodowli Poli Loli L (  Phin Phin - Italic Des Salines ) na zdjęciu obok. Drugie miejsce wywalczył Łukasz Krajewski na westf. wałachu Spartan L ( Stakkato Gold - Grossadmiral ) a trzeci miejsce zajął Łukasz Brzóska dosiadający ogiera polskiej hodowli Aplauz.

 

KLASYFIKACJA 6 latki 06.10.13 I eliminacja HPLMK

 

VIDEO z finałowej rozgrywki pierwszej eliminacji dla koni 6 letnich w HPLMK

 

 

 

WYNIKI TURNIEJU tu

FINAŁ MAŁEJ RUNDY HZO Leszno 06.10.13

 

1m. Marek Wacławik i CASSILIO 

KJ Wechta Rosnówko

 

 

 

 

 

 

 

 

2m. John Gunvar Knutsen i Botanja ( Salvatore - Voltaire ) KWPN 2006

KJ Królmet Zawiercie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3m. Joanna Marciniak j97 i Chelsea Blue ( Chacco Blue - Baloubet du Rouet ) OLD 2006

KJ Metpol Grodziec

 

 

 

 

 

GRAND PRIX HZO Leszno 06.10.13

   1m.  John Gunvar Knutsen NOR i Zip KJ Królmet Zawiercie    2m. Arkadiusz Fimmel i Zimba KJ Agro Handel Śrem

   3m. Krzysztof Ludwiczak i Nordwind KJ HEAA Turek        4m. Weronika Sołtysiak i Zapatero JKS Przybyszewo

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1990
2. Dajana Pawlicka   431
3. Milczarek Nina  407
4. Grundkowska Monika  349
5. Szmytka Michalina   335
6. Klein Olaf 320
7. Matuszewska Magdalena  215
8. Najdzionek Szymon  124
9. Rynkiewicz Martyna  193
10. Bogolecka Julia  103

31/01/19

1. Kierznowska Aleksandra  457
2. Lewicki Filip   359
3. Lehmann Dalia 342
4. Suska Juliana 253
5. Bolko Aleksandra 222
6. Barański Mikołaj  212
7. Bedyńska Wiktoria  206
8. Dobkowska Milena 182
9. Głowacka Wiktoria  121
10. Bado Gabriela  100

31/01/19

1. Jabłońska Julia  430
2. Jannasz Wiktoria 350
3. Biegalska Iga  255
4. Kucharska Zuzanna  240
5. Kłapińska Laura  215
6. Zawadzka Eliza  190
6. Marchwicka Maja  190
8. Kapel Julia  110
9. Pietrzak Daria  90
10.  Dziuba Anna  70

04/02/19

1Śliwiński Antoni 580
2. Jackowiak Marcelina  427
3. Skotarczak Nel  422
4. Karnabal Maria 387
5. Piontek Barbara  365
6. Pięta Julia  362
7  Michalska Maria  348
8. Ganowska Julia   333
9. Ufnal Martyna  321
10. Ryciak Wiktoria  281

20/12/18

1. Kapel Julia   313
2. Konarska Marta 184
3. Miś Karolina  157
4. Derda Agata 135
5. Szaniewska Karolina 103
5. Grabowska Jagna  103
7. Tuliszkiewicz Olga  82
8Machniewicz Ewa 71
9. Padalak Maria 68
10. Ratajska Gabriela  56

20/12/18

1. Wypiór Marta 371
2. Pietrzak Daria 318
3. Piontek Helena  261
4. Banaszek Zofia  249
4. Konarska Marta  249
6. Padalak Maria  198
7. Walorek Julia 182
8. Rynowiecki Olaf  155
9. Misztal Meggie 114
10. Zwierzyńska Żaneta  109

20/12/18

1. Kamińska Agata  1399
2. Derda Agata  902
3. Henzel Dominika 886
4. Osuch Aleksandra 816
5. Płatek Oliwia 715
6. Tralewicz-Pielak Laura 563
7. Heydel Karolina  498
8. Kołacka Marianna 471
9. Walorek Julia  423
10. Bors Iga  405

20/12/18

1. Friedman Maja Bella 791
2. Jurzak Franciszek  665
2. Budzyńska Zofia 475
4. Golicka Zuzanna  250
5. Kozłowska Maria 190
6. Iwaszczuk Alicja 95
7. Łopucka Adrianna  71
8. Okupny Wiktoria  65
9. Pyrek Filip  60
10. Kręgielska Nikola 55

20/12/18