CSI-W / CSIYH Šiauliai 13 - 15 października 2017  WYNIKI 

 

 

 

Turniej na Litwie był bardzo udany dla 29 letniego Roberta Wilczewskiego, który w konkursie Grand Prix LR 160 cm zaliczanym do Pucharu Świata był trzeci na 8 letnim holst. CROWN PRINCE 2 / Cassin - Acord II / będącym własnością Pauliny Malinowskiej.  Konkurs Grand Prix wygrał estończyk Rein Pill na 12 letnim A Brok / Balebeh - Jacorde /.

 

 

Wojciech Wojcianiec w sobotnich konkursach był dwa razy drugi, w konkursie Grand Prix na Chintablue z 1 pkt za czas ukończył na miejscu  ósmym. 

 

WYNIKI NIEDZIELA 15/10/17 

 

Grand Prix LR 140-160cm 

3m. Robert Wilczewski / Crown Prinze 2 /  0/4/49,06s

8m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue / 1 pkt 

16m. Dawid Kubiak / Ragazza M / 4 pkt 

 

Speed & Music 135cm 

3m. Dawid Kubiak / Ountess of Highfields / 56,39 s

8m. Robert Wilczewski / Be Clear SR / 59,54 s

23m. Dawid Kubiak / Love You Du Beaumont / 66,99 s

 

Finał CSIYH 

6m. Wojciech Wojcianiec / Quentino / 4 pkt 

 

 

Na zdjęciu: Robert Wilczewski z Cavaliady w Lublinie fot Ewa Imielska Hebda 

WYNIKI SOBOTA 14/10/17 

 

Siauliai Mayor Cup  145cm 

  2m. Wojciech Wojcianiec / Chintablue 0/0/39,35 s

19m. Wojciech Wojcianiec / Ascador Melloni  8 pkt

20m. Robert Wilczewski / Crown Prince 2   8 pkt

 

CSI2 135cm 

  6m. Dawid Kubiak / Ountess of Highfields /  4/4 

27m. Robert Wilczewski / Be Clear SR / 0/12

 

CSIYH    2m. Wojciech Wojcianiec /  Quentino / 0

 

 

WYNIKI PIĄTEK 13/10/17 

 

CSI2 140cm  

7m. Dawid Kubiak / Ragazza M /  0 pkt 

20m. Robert Wilczewski / Crown Prince 2 / 4 pkt 

25m. Wojciech Wojcianiec / Ascador Melloni  8 pkt

 

CSI2 130cm 

10m. Dawid Kubiak / Ountess of Highfields /  0 pkt 

28m.  Dawid Kubiak / Love You Du Beaumont / 4 pkt 

 

CSIYH   7m. Wojciech Wojcianiec /  Quentino / 0

CSI-W / CSIYH Šiauliai 13 - 15 października 2017 

 

Reprezentacja Polski : 

 

Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE ASCADOR MELLONI QUENTINO

 

Dawid Kubiak  BAGAZZA M  OUNTESS OF HIGHFIELDS LOVE YOU DU BEAUMONT

 

Robert Wilczewski BE CLEAR SR  CROWN PRINCE 2

 

 

ZGŁOSZENIA CSI2 

 

ZGŁOSZENIA CSIYH

 

PROGRAM / LISTY / WYNIKI 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
 
 
  
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
1. Opłatek Andrzej  1251
2. Grzegorzewski Adam  1166
3. Szmytka Michalina  531
4. Pawlicka Dajana  437
5. Marciniak Joanna  265
6. Seroka Anna  209
7. Rozynek Martin   166
8. Żołądkiewicz Maciej  162
9. Ostrowska Adrianna  111
10.Grochowina Izabela 54

30/10/17

1. Rynkiewicz Martyna 266
2. Baehr Maria   224
3. Lehmann Dalia  213
3. Lewicki Filip 213
5. Januszewska Zuzanna   192
5. Matuszewska Magdalena 192
7. Bolko Aleksandra  158
8. Bado Gabriela   154
9. Szustkowska Oliwia 89
9. Wilczewska Weronika 89

30/10/17

1. Kierznowska Aleksandra  3738
2. Suska Juliana   2862
3. Dobkowska Milena  2247
4. Skrobacz Olga   1886
5. Kłapińska Laura 1587
6. Chmielowska Emilia 1222
7. Barański Mikołaj 1162
8. Malepszy Matylda  1148
9. Jarocka Zuzanna  914
10. Kosmol Oliwia 897

30/10/17

1.  Zawadzka Eliza  608
2.  Konarska Marta 532
3.Pliem-PerkaAleksandra  466
4. Rynowiecki Olaf  374
5. Tuliszkiewicz Olga 372
6.Karnabal Maria  312
7. Jackowiak Marcelina 308
8. Ufnal Martyna  300
9. Misztal Maggie 297,5
10. Ganowska Julia  2265

30/10/17

1. Kapel Julia   187,5
2. Derda Agata 157
3. Markiewicz Alicja 130
4. Siudzińska Dominika 72
5. Frołow Anastazja 62
5. Ratajska Gabriela  58
7. Chrzanowski Hubert 33
8. Kaługa Aleksandra   31
9. Kotkiewicz Edyta 25
9. Oleszkiewicz Lena  19

30/10/17

1. Walorek Julia   362
2  Banaszek Zofia 326
3.  Von Mauberg Aurelia   182
4. Henzel Dominika  160
5. Bieńkowska Anna  158
6. Grzymała Gabriela  134
7. Sydow Natalia  133
8. Bednarczyk Julia  126
8. Kozioł Klara  126
10. Król Wiktoria  107

30/10/17

1. Kamińska Agata 1358
2. Osuch Aleksandra  1124
3. Derda Agata  497
4. Stefańska Natalia  450
5. Płatek Oliwia 407
6. Henzel Dominika 390
7.  Walorek Julia 363
8. Wągrodzka Róża 336
9. Dubiniak Matylda  297
10. Bors Iga  275

30/10/17

1. Budzyńska Zofia  418
2. Jurzak Franciszek 255
3. Badowska Maria  235
4. Golicka Zuzanna  224
5. Okupny Wiktoria 119
6. Osuch Aleksandra 113
7. Dobkowska Milena  85
8. Olejnik Weronika  84
9. Łopucka Adrianna  83
10. Janku Julia  80

30/10/17