eOOM Pólko 28-29 lipca 2020 - region II ( mazowieckie, lubelskie, łódzkie, podlaskie )
fot. Dominika Siek
Wyniki eOOM Pólko - Region II - duże konie :
1m. Roksana Naumiuk AL AWAR BPK MAZ 5,17 pkt
2m Tamara Ferenc AZS UW 6,16 pkt
3m. Julia Ptaszyńska NIKOZJA KJ Plejada 7,5 pkt
WYNIKI
M-ce | Zawodnik | Koń | I | II | Suma | I Nawrót | Suma | II Nawrót | Wynik końcowy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Płf. | Płf. | Pkt. | Pkt. | Czas | I Nawrót | Pkt. | Czas | |||||||
1 |
AL AWAR (68)
|
1,50 (2) |
1,67 (3) |
3,17 (2) |
0 | 60,96 |
3,17 (1) |
2 | 44,46 |
5,17 (1) |
||||
2 |
PUERTO RICO (32)
|
2,83 (7) |
1,33 (2) |
4,16 (3) |
2 | 60,35 |
6,16 (2) |
0 | 43,28 |
6,16 (2) |
||||
3 |
NIKOZJA (50)
|
3,50 (9) |
4,00 (5) |
7,5 (6) |
0 | 57,25 |
7,5 (3) |
0 | 42,78 |
7,5 (3) |
||||
4 |
RASCO (70)
|
1,50 (2) |
5,67 (8) |
7,17 (5) |
2 | 65,86 |
9,17 (6) |
0 | 50,05 |
9,17 (4) |
||||
5 |
OLIMPIC QUEST (18)
|
2,00 (5) |
3,50 (4) |
5,5 (4) |
2 | 72,20 |
7,5 (4) |
2 | 43,82 |
9,5 (5) |
||||
6 |
PRINCESSA I G (22)
|
1,17 (1) |
0,83 (1) |
2 (1) |
6 | 64,79 |
8 (5) |
2 | 48,84 |
10 (6) |
||||
7 |
LET ME FLY (19)
|
4,17 (10) |
8,67 (10) |
12,84 (9) |
0 | 63,80 |
12,84 (7) |
0 | 44,34 |
12,84 (7) |
||||
8 |
BASTYLIA (20)
|
4,33 (12) |
11,17 (12) |
15,5 (10) |
0 | 60,80 |
15,5 (9) |
0 | 42,82 |
15,5 (8) |
||||
9 |
A.M. PITAGORA (25)
|
2,33 (6) |
7,33 (9) |
9,66 (8) |
4 | 64,64 |
13,66 (8) |
2 | 45,93 |
15,66 (9) |
||||
10 |
SKŁADNIA (33)
|
4,17 (10) |
5,17 (7) |
9,34 (7) |
8 | 56,41 |
17,34 (10) |
0 | 41,46 |
17,34 (10) |
||||
11 |
FUNNY KG (29)
|
13,00 (15) |
5,00 (6) |
18 (14) |
2 | 62,77 |
20 (11) |
0 | 45,33 |
20 (11) |
||||
12 |
SAN-SZAJ (36)
|
5,17 (13) |
13,50 (14) |
18,67 (15) |
4 | 61,73 |
22,67 (13) |
2 | 43,07 |
24,67 (12) |
||||
13 |
COENTRAO A (26)
|
8,83 (14) |
8,67 (10) |
17,5 (13) |
6 | 60,39 |
23,5 (14) |
2 | 45,97 |
25,5 (13) |
||||
14 |
HIMENA (14)
|
3,00 (8) |
12,67 (13) |
15,67 (11) |
6 | 71,05 |
21,67 (12) |
4 | 42,35 |
25,67 (14) |
||||
15 |
CHEPETTO (47)
|
1,67 (4) |
14,50 (15) |
16,17 (12) |
8 | 64,38 |
24,17 (15) |
6 | 40,42 |
30,17 (15) |
Wysokość przeszkód: 120/120
Liczba przeszkód: 11/8
Liczba skoków: 13/10
Dystans: 430/320
Tempo: 350/350
Norma czasu: 74/55
Liczba przeszkód: 11/8
Liczba skoków: 13/10
Dystans: 430/320
Tempo: 350/350
Norma czasu: 74/55
Dodatkowe informacje:
Liczba zgłoszonych koni: 15
Liczba koni, które wystartowały: 15
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 15
Liczba zgłoszonych koni: 15
Liczba koni, które wystartowały: 15
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 15
Sędzia główny: Sławomir Pietrzak
Gospodarz toru: Tomasz Próchniak
Gospodarz toru: Tomasz Próchniak
Wyniki eOOM Pólko - kuce - region II
1m.Dagmara Willamowicz BONA KJ Jantar Stryków 6,5 pkt - na zdjeciu
2m. Lena Róża Rybak-Massalska BALLYHANE FRADDY Skj Ponylandia 8,5 pkt
3m, Hubert Aniołek OLIVER SKJ Pony Power 9,5 pkt
fot Dominika Siek
M-ce | Zawodnik | Koń | I | II | Suma | I Nawrót | Suma | II Nawrót | Wynik końcowy | Rozgrywka | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Płf. | Płf. | Pkt. | Pkt. | Czas | I Nawrót | Pkt. | Cza s | Pkt. | Czas | |||||
1 |
BONA (55)
|
2,00 (1) |
2,50 (1) |
4,5 (1) |
0 | 62,75 |
4,5 (1) |
2 | 47,29 |
6,5 (1) |
||||
2 |
BALLYHANE FRADDY (24)
|
4,00 (4) |
4,50 (5) |
8,5 (3) |
0 | 65,18 |
8,5 (3) |
0 | 47,33 |
8,5 (2) |
||||
3 |
OLIVER (73)
|
4,17 (5) |
3,33 (3) |
7,5 (2) |
0 | 60,05 |
7,5 (2) |
2 | 43,95 |
9,5 (3) |
0 | 38,37 | ||
4 |
APASJONATA AUREUS (28)
|
5,17 (6) |
4,33 (4) |
9,5 (6) |
0 | 58,05 |
9,5 (5) |
0 | 41,02 |
9,5 (4) |
2 | 29,60 | ||
5 |
VALES BLUERAY (15)
|
2,67 (2) |
6,00 (8) |
8,67 (4) |
2 | 56,70 |
10,67 (6) |
0 | 41,39 |
10,67 (5) |
||||
6 |
GANGES (23)
|
5,50 (8) |
5,33 (7) |
10,83 (8) |
0 | 61,24 |
10,83 (7) |
0 | 43,09 |
10,83 (6) |
||||
7 |
SISSI ZAGORKA (67)
|
6,67 (9) |
2,5 (2) |
9,17 (5) |
0 | 58,87 |
9,17 (4) |
2 | 41,67 |
11,17 (7) |
||||
8 |
DONALD (21)
|
5,33 (7) |
5 (6) |
10,33 (7) |
2 | 57,52 |
12,33 (8) |
0 | 41,28 |
12,33 (8) |
||||
9 |
EVO (7)
|
3,83 (3) |
17,50 (11) |
21,33 (11) |
5 | 81,38 |
26,33 (10) |
8 | 59,42 |
34,33 (9) |
||||
10 |
ISKRA (17)
|
7,83 (11) |
7,50 (10) |
15,33 (10) |
0 | 59,78 |
15,33 (9) |
ELI | ||||||
11 |
EQUUS (30)
|
6,67 (9) |
7 (9) |
13,67 (9) |
ELI |
Wysokość przeszkód:
Liczba przeszkód:
Liczba skoków:
Dystans:
Tempo:
Norma czasu:
Liczba przeszkód:
Liczba skoków:
Dystans:
Tempo:
Norma czasu:
Dodatkowe informacje:
Liczba zgłoszonych koni: 11
Liczba koni, które wystartowały: 11
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 11
Liczba zgłoszonych koni: 11
Liczba koni, które wystartowały: 11
Liczba koni, które ukończyły konkurs: 11
Sędzia główny: Sławomir Pietrzak
Gospodarz toru: Tomasz Próchniak
Gospodarz toru: Tomasz Próchniak
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |