Mistrzostwa Polski Młodych Koni 2019 Strzegom

19-22 września 2019

WYNIKI TURNIEJU

MPMK konie 7 letnie - rocznik 2012 - hodowla zagraniczna 

 

 

 

Zwycięzca - oldenburska klacz CASINA 20 / Casino Berlin old  x Quintender hol/  zawodnik Mateusz Tyszko 

wł. Tomasz Nowak 

 

 

Wyniki końcowe 2019-09-22, 17:19:18
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda        
I              II                III                końcowy              
1
CASINA 20 (325)            
0
(1)
0
(1)
0
(1)
0,000 1400 PLN
2
COLINERO (274) 
0
(1)
1
(2)
1
(3)
2,000 1200 PLN
3
WENECJA (219) 
0
(1)
13
(4)
0
(1)
13,000 1000 PLN

 

MPMK konie 7 letnie - rocznik 2012 - hodowla polska 

 

 

 

Zwycięzca - klacz CORDOBA / Spartacus han x Corino Z hol. / zawodnik Łukasz Troszczyński 

hodowca Eco-Abi Ewa Fabińska właściciel Stadnina Koni Nad Wigrami 

 

 

Wyniki końcowe  2019-09-22, 17:16:17

M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I             II             III             końcowy            
1
CORDOBA (249)                     
0
(1)
0
(1)
1
(2)
1,000 1600 PLN
2
CLAUDIA (250) 
0
(1)
0
(1)
4
(3)
4,000 1300 PLN
3
LA VULKANO L (239) 
8
(5)
0
(1)
0
(1)
8,000 1000 PLN
4
COLOMBINA (257) 
4
(3)
8
(6)
4
(3)
16,000  
5
WARS (258) 
8
(5)
0
(1)
17
(5)
25,000  
 

 

MPMK konie 6 letnie - rocznik 2013 - hodowla zagraniczna 

 

 

Zwycięzca - oldenburska klacz VELVET LAZAR / Verdi KWPN x Numero Uno KWPN / zawodnik Tomasz Miśkiewicz 

hodowca i wł. Edmund Lazarewicz 

 

 

wyniki końcowe 2019-09-22, 17:24:36
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                   II                 III                   końcowy
1
VELVET LAZAR (314) 
0
(1)
0
(1)
0
(1)
0,000 1800 PLN
2
CASTIGO DE AMOR (236) 
0
(1)
0
(1)
0
(1)
0,000 1500 PLN
3 0
(1)
4
(6)
4
(4)
8,000 1200 PLN
4
ILLOUCHIN NH (302) 
8
(11)
0
(1)
0
(1)
8,000  
5
CORELIA BLUE (321) 
4
(6)
0
(1)
4
(4)
8,000  
6
ISCO (304) 
0
(1)
4
(6)
4
(4)
8,000  
7
ITOULON B (231) 
4
(6)
4
(6)
4
(4)
12,000  
8
LADY PEZI (220) 
0
(1)
1
(5)
11
(11)
12,000  
9
IOWA (303) 
4
(6)
4
(6)
5
(8)
13,000  
10
FLAMENCO SONG (224) 
4
(6)
8
(10)
8
(9)
20,000  
11
BARAQUE (267) 
4
(6)
8
(10)
9
(10)
21,000  
12 9
(12)
8
(10)
13
(12)
30,000  
 

 

 

MPMK konie 6 letnie - rocznik 2013 - hodowla polska 

 

 

 

Zwycięzca - klacz FLANDRIA / Chacco-Fly OS x Czad SP /  zawodnik Jan Bobik 

wł i hodowca Stadnina Koni Nowielice

 

 

Wyniki końcowe 2019-09-22, 16:18:25

M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I            II             III            końcowy           
1
FLANDRIA (309)                                    
0
(1)
0
(1)
0
(1)
0,000 5500 PLN
2
CUBA LIBRE (244) 
0
(1)
0
(1)
4
(4)
4,000 3300 PLN
3 0
(1)
4
(4)
4
(4)
8,000 2900 PLN
4
TRACJA (237) 
0
(1)
8
(7)
0
(1)
8,000 1050 PLN
5
UTA (251) 
0
(1)
0
(1)
8
(6)
8,000 900 PLN
6
CZART (308) 
0
(1)
4
(4)
8
(6)
12,000 800 PLN
7
HAWR (310) 
4
(7)
4
(4)
9
(8)
17,000 700 PLN
8
WENECJA (282) 
4
(7)
13
(9)
1
(3)
18,000  
9
NIKO (234) 
4
(7)
8
(7)
12
(9)
24,000  

 

MPMK konie 5 letnie - rocznik 2014 - hodowla zagraniczna 

 

 

Zwycięzca - holsztyńska klacz CASCADEUCE / Cascadello hol x  Corrado I hol./  zawodnik Michał Tyszko wł. Kajetan Wałecki 

 

Wyniki końcowe 2019-09-22, 14:22:36
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                II               III                końcowy         
1
CASCADEUCE (272) 
8,70
(1)
8,5
(1)
7,7
(3)
24,900 1500 PLN
2
STAKKATO LAZAR (313) 
7,90
(2)
8,0
(4)
8,4
(1)
24,300 1200 PLN
3
CALVANO (228) 
7,50
(5)
7,4
(6)
8,1
(2)
23,000 1000 PLN
4
JACKPOT B (295) 
7,90
(2)
8,3
(2)
6,4
(7)
22,600  
5
VIGO HEYWOOD HZ (218) 
6,50
(9)
8,1
(3)
7,4
(5)
22,000  
6
CALINKA (305) 
7,10
(8)
6,6
(9)
7,7
(3)
21,400  
7
QUISSINI (280) 
7,30
(6)
6,4
(10)
7,1
(6)
20,800  
8 6,30
(10)
6,3
(11)
3,8
(8)
16,400  

 

MPMK konie 5 letnie - rocznik 2014 - hodowla polska 

 

 

Zwycięzca - ogier ALO SILIO P / Cassilio hol. x Avero / zawodnik Krzysztof Retka

hodowca Witold Polowczyk  właściciel Anna Kiełb 

 

 

Wyniki końcowe 2019-09-22, 14:22:20

M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                   II                III                  końcowy             
1
ALO SILIO P (320)         
7,50
(6)
8,10
(3)
8,2
(2)
23,800 3750 PLN
2
SASILIO (223) 
8,00
(2)
8,20
(2)
6,6
(8)
22,800 2900 PLN
3
ASESOR (284) 
7,90
(3)
7,30
(8)
7,2
(5)
22,400 2500 PLN
4
MORWA (286) 
6,10
(14)
8,10
(3)
8,0
(3)
22,200 850 PLN
5
OLIVAR (255) 
6,40
(13)
7,30
(8)
8,3
(1)
22,000 750 PLN
6
LACJUM (254) 
7,80
(4)
7,70
(6)
6,4
(9)
21,900 550 PLN
7
CARISSIMA (253) 
8,10
(1)
6,40
(12)
7,3
(4)
21,800 450 PLN
8
BARBÓRKA (215) 
6,60
(10)
7,80
(5)
7,0
(6)
21,400 350 PLN
9
LIRYKA (252) 
7,10
(8)
7,00
(11)
6,3
(10)
20,400  
10
OLE (307) 
6,60
(10)
6,40
(12)
7,0
(6)
20,000  
11
COHIBA L (242) 
7,20
(7)
6,40
(12)
5,6
(11)
19,200  
12
COLDWATER (259) 
6,70
(9)
7,50
(7)
4,2
(12)
18,400  
13
CONSILLA (230) 
6,50
(12)
8,40
(1)
2,7
(13)
17,600  
 

MPMK konie 4 letnie - rocznik 2015 - hodowla zagraniczna 

 

 

Zwycięzca - ogier KWPN  KIRYMANJARO FORTUNA / Grand Slam VDL BWP x Canturano hol. / zawodnik Marek Lewicki 

 

WYNIKI KOŃCOWE  2019-09-22, 14:22:34
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                II               III               końcowy       
1 1,26
(1)
8,80
(1)
8,2
(2)
18,260 1000 PLN
2
KANDY PROGRES (273) 
1,21
(4)
8,30
(3)
8,3
(1)
17,810 900 PLN
3
VESTARI (221) 
1,19
(6)
8,20
(4)
7,8
(6)
17,190 800 PLN
4
KENTUCKY VDL (235) 
1,17
(9)
8,50
(2)
7,5
(9)
17,170  
5
KADORA-W (287) 
1,12
(11)
8,00
(5)
7,9
(5)
17,020  
6
KOSINA PROGRES (306) 
1,11
(12)
7,70
(8)
8,1
(4)
16,910  
7
STAKKATONI (322) 
1,21
(4)
7,40
(12)
8,2
(2)
16,810  
8
KUFONIA L (238) 
1,11
(12)
7,80
(6)
7,8
(6)
16,710  
9
KEY TO FORTUNA (271) 
1,22
(3)
7,50
(11)
7,8
(6)
16,520  
10 1,10
(15)
7,60
(9)
7,2
(10)
15,900  
11
KAMIR RED WINE (289) 
1,14
(10)
7,80
(6)
6,7
(13)
15,640  
12
CASUS (270) 
1,18
(8)
7,30
(14)
7,1
(12)
15,580  
13
CORLEO (281) 
1,26
(1)
7,40
(12)
6,7
(13)
15,360  
14
URSSINI (266) 
1,07
(16)
6,80
(15)
7,2
(10)
15,070  
15 1,11
(12)
7,60
(9)
5,3
(16)
14,010  
16
CASIUS (263) 
1,19
(6)
5,70
(16)
6,7
(13)
13,590  

 

MPMK konie 4 letnie - rocznik 2015 - hodowla polska 

 

Zwycięzca - klacz DONNA NEVA S / MJT Nevados S x Weltstein / zawodnik Daria Kobiernik

hodowca Stanisław Szurik właściciel Eliza Chylińska-Karpus

 

Wyniki końcowe  2019-09-22, 14:22:17
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I                II                III              końcowy          
1
DONNA NEVA S (264) 
1,11
(14)
8,40
(1)
8,5
(1)
18,010 2900 PLN
2
VENCLOVA (278) 
1,14
(5)
8,40
(1)
8,2
(2)
17,740 2250 PLN
3 1,16
(3)
7,60
(8)
8,2
(2)
16,960 2000 PLN
4
ZABAWA (256) 
1,14
(5)
7,80
(4)
7,9
(4)
16,840 750 PLN
5
CLEAR ONE (229) 
1,14
(5)
7,70
(6)
7,9
(4)
16,740 600 PLN
6
SUBOCZ (275) 
1,18
(2)
7,90
(3)
7,5
(8)
16,580 400 PLN
7
UNICA-K (296) 
1,14
(5)
7,70
(6)
7,3
(10)
16,140 350 PLN
8
DAVINCI (217) 
1,11
(14)
7,20
(12)
7,7
(7)
16,010 250 PLN
9
ASTAT (225) 
1,12
(11)
7,80
(4)
7,0
(13)
15,920  
10
FAVORINOS S (288) 
1,16
(3)
7,40
(10)
7,0
(13)
15,560  
11
RUFUS (316) 
1,13
(9)
7,30
(11)
7,0
(13)
15,430  
12
MEJSON (291) 
1,12
(11)
7,20
(12)
7,1
(12)
15,420  
13
NELLY (299) 
1.04
(20)
6,70
(16)
7,3
(10)
15,040  
14
HIT (285) 
1,21
(1)
5,80
(19)
7,8
(6)
14,810  
15
SELLINO (222) 
1,10
(18)
7,50
(9)
5,9
(19)
14,500  
16
DONATAN (214) 
0,90
(22)
7,00
(15)
6,4
(18)
14,300  
17
WILSON MK (268) 
1,08
(19)
5,50
(21)
7,4
(9)
13,980  
18
JAY JAY M (227) 
1,11
(14)
5,80
(19)
6,8
(16)
13,710  
19
PENELOPE L (300) 
1,00
(21)
6,00
(18)
6,7
(17)
13,700  
20
WIWIANA (245) 
1,12
(11)
7,10
(14)
5,2
(20)
13,420  
21
OMENA (315) 
1,13
(9)
6,50
(17)
4,4
(21)
12,030  

 

 

Wrzuć na Facebooka
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  399
2. Bado Gabriela 376
3 Lewicki Filip 341
4. Bedyńska Wiktoria 288
5. Milczarek Nina  200
6. Błaszczak Julia 188
7. Zybała Aleksandra  170
8. Kasner Matylda  164
8. Wilczewska Weronika  164
10.. Babiak Filip  156

28/02/21

1. Kierznowska Aleksandra 1109
2. Suska Juliana  629
3. Lewandowski Aleksander 541
4. Wypchło Aleksandra  203
5. Skrobacz Olga  172
6..Kłapińska Laura  171
7. Wypiór Marta  160
8. Barański Mikołaj  154
9. Wawrzyniak Pola 122
10.Osuch Aleksandra  97

28/02/21

1  Sówka Nell  785
2  Mikołajczyk Eryka  485
3. Ryciak Wiktoria  470
4. Nawrocka Roksana 385
5. Parda Julia 340
6. Czeszejko-Sochacka Lena 290
7. Lewkowicz Amelia  285
8. Szpak Kornelia 280
9. Dąbrowska Zuzanna   225
10. Skrzyczyński P, Krasko K.  190

30/04/21

1. Czarnecka Adriana  62
2. Steckiewicz Małgorzata  40
3. Reimann Zofia  34
4. Gudan Natalia  26
5. Wierucka Maria  22
6. Kulesza Lila 20
7. Rąbca Milena 18
7. Stróżyńska Zuzanna 18
9   Layer Marek 10
10. Karbowiak Julia 4

30/04/21

1  Nagła Maja  100
2.  Słoniec Paulina   44
2.  Mrotek Zofia  44
4.  Cwalina Wiktoria  43
5.  Kamińska Zofia  36
6.  Brzykcy Liliana  35
7   Chojowska Iga 33
8.  Ściubis Aleksandra  32
8   Rojek Amelia  32
10. Witkowska M. Stein S. 31

 30/04/21

1.  Gola Helena  102
2.  Słoniec Paulina  66
3.  Obrocka Martyna 64
4.  Remblińska Wiktoria   60
5.  Cwalina Wiktoria   56
6   Peszek Julia  48
6.  Piontek Urszula  48
8.  Dzwigalska Sonia 46
9.  Grobelny Martyna 45
10. Olaszek Alicja 42

30/04/21

1. Biel Zofia   169    
2. Panarowicz Nikola  119
3. Kucharska Antonina  102
4. Skotarczak Nel  90
5. Kwiatkowska Karolina   65 
6. Gosztyła Weronika  61
7. Klimek Dominika   53
7  Szukalska Maja  53
9.  Babczyńska Małgorzata  34
10.Danak Karolina  32

30/04/21

1.  Sówka Nell  630
2.  Kierznowska Jagoda  245
3.  Ganowska Julia  185
4.  Ambroziak Nadia  90
5.  Zubczyńska Amelia  85
6.  Jackowiak Marcelina   60
7.  Pawłowską Kornelia 60
8.    0
9.    0
10.    0

30/04/21

1.  Michalska Maria  120
2.  Rybak Masalska Lena 90
3.  Babczyńska Małgorzata   85
4.  Ganowska Julia  80
5. Janiszewska Lena  75
6. Pellowska Paulina  70
6. Bąba Amelia  70
6. Gendera Zofia  70
9. Michalska Zofia  58 
10. Przybyła Natalia  55

30/04/21

1.  Sawicka Paulina  305
2.  Misztal Maggie  200
3.  Pietrzak Emilia  95
4  Apanasewicz Weronika 90
5      0
6.   0
7.    0
8.    0
9.     0
10    0

30/04/21