Jeździeckie Gwiazdy 2013 Roku
Redakcja KadraSkoki.pl w oparciu o wyniki sportowe, końcowe rankingi Polskiego Związku Jeździeckiego i własne obserwacje przedstawia Jeździeckie Gwiazdy 2013 Roku oraz najważniejsze wydarzenia w polskich skokach, którymi żyło nasze środowisko.
Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński
Amazonka Roku - Zuzanna Gowin
Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta
Junior Roku - Andrzej Opłatek
Junior Młodszy Roku - Adam Grzegorzewski
Zawodnik Roku w kat Dzieci - Olimpia Wołodkowicz
Trener Roku - Krzysztof Ludwiczak
Klub Roku - Agro Handel Śrem
Jeździec Roku - Jarosław Skrzyczyński
Amazonka Roku - Zuzanna Gowin
Młodzieżowiec Roku - Maksymilian Wechta
Junior Roku - Andrzej Opłatek
Junior Młodszy Roku - Adam Grzegorzewski
Zawodnik Roku w kat. Dzieci - Olimpia Wołodkowicz
Wydarzenia 2013 Roku
1. Finał Pucharu Świata z udziałem Jarosława Skrzyczyńskiego Geteborg
2. Sukcesy Łukasza Kozy na międzynarodowej arenie
3. Bardzo dobra forma na międzynarodowej arenie Mistrza Polski MJ Maksymiliana Wechty
4. Wkład firm i prywatnych osób w rozwój polskich zawodników i rozwój polskich Skoków Przez Przeszkody ( Firma Wechta, Firma Osadkowski SA, Pan Włodzimierz Stańczak, SK Ciekocinko ( Państwo Sandra Piwowarczyk - Bałuk i Tomasz Bałuk ), Pan Jan Ludwiczak, Pani Izabela Dyrek, Pan Andrzej Opłatek, Pan Józef Marciniak, Pan Leszek Chełstowski, Pan Andrzej Gołaś )
5. Jarosław Skrzyczyński trzeci w Finale Ligi Europy Centralnej
6. Zwycięstwo Krzysztofa Ludwiczaka w CSI2-W Grand Prix FEI World Cup LR Vazgaiskiemis LTU
7. Zwycięstwo Andrzeja Głoskowskiego w CSI2-W Grand Prix FEI World Cup LR Zagare LTU
8. Wechta, Opłatek, Wołodkowicz i Reszuta w Finałach Mistrzostw Europy w Vejer de la Frontera
9. Marek Lewicki Mistrzem Polski Seniorów ( wywiad z Markiem Lewickim )
10.Zuzanna Gowin gwiazdą Pucharu Świata w Tallinie
11.Udane starty Jarosława Skrzyczyńskiego w CSI5 w Helsinkach ( dwa razy drugi )
13.Jarosław Skrzyczyński bohaterem 25 jubileuszowego turnieju CSI3-W w Lesznie
14.Igor Kawiak trzeci w Grand Prix CSIO3 Budapeszt
15.Ewa Mazurowska druga w Grand Prix Warszawy CSI3-W Warszawa
16 Marek Lewicki drugi w Grand Prix CSI2 Linz i w Grand Prix CSI2 Lublin
17 Aleksandra Lusina druga w Grand Prix CSI4 Baku i CSI2 Leszno
18 Sukces Karoliny Stańczak w Linz
19 Grand Prix CSIY Linz dla Andrzeja Opłatka
20 Grand Prix CSIOJ Pezinok dla Joanna Marciniak
21 Grand Prix Wr Neustadt dla Dalii Lehmann i Maji Radomskiej
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |