Cavaliada Future 13-14 lutego 2021 Poznań
Małgorzata Babczyńska i Wiktoria Cwalina
Tola Wawrzkiewicz
Finał I turnieju Cavaliada Future 14/02/21
MINI - 1m. Tola Wawrzkiewicz HALNY SKJ Sopot VIDEO
MIDI - 1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA BPK VIDEO
Konkurs otwarcia Cavaliada Future 13/02/21
MINI - 1m. Wiktoria Cwalina RAMIRO KJ Podkowa Gruszczyn VIDEO
MIDI - 1m. Małgorzata Babczyńska JAGIENKA BPK VIDEO
ZAWODNICY CAVALIADA FUTURE 2021
REGULAMIN CAVALIADA FUTURE 2021
I Eliminacja Cavaliada Future 1st week Poznań, 13-14 luty 2021
WYNIKI KOŃCOWE POBIERZ MINI wyniki PDF POBIERZ MIDI wyniki PDF
1A - MINI - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 70 cm) (13.02.2021) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | |
1 | RAMIRO | Cwalina Wiktoria (Mł.2011) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 44,68 | |
2 | FRANKENHOEH'S MYLORD | Słoniec Paulina (Mł.2010) | KJ Trachy Sośnicowice | 0 | 45,75 | |
3 | KLARA | Kliś Maja (Mł.2009) | Profit Orzesze | 0 | 46,72 | |
4 | BENETON | Chojowska Iga (Mł.2010) | Bez Przynależności Klubowej | 0 | 48,99 | |
5 | HALNY | Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) | Sopocki KJ | 0 | 49,48 | |
6 | BEŁT | Ciszek Zofia (Mł.2010) | KJ Akademia Kucania Dawidy | 4 | 47,59 | |
7 | CYKOR | Wierucka Zofia (Mł.2011) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 48,48 | |
8 | WILDZANG'S ROSE SHAUNDI | Kanoniczak Hanna (JM.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 53,61 |
1B - MIDI - Konkurs zwykły art. 238.2.1 (wys. 85 cm) (13.02.2021) | ||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | |
1 | JAGIENKA | Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) | BPK | 0 | 44,47 | |
2 | DEMON DEL | Mucha Weronika (JM.2008) | JKS Hanna | 0 | 44,64 | |
3 | WESTERVELD’S OLIEVIER | Przybylska Zuzanna (Mł.2009) | JUKS Abakus Kaczyna | 0 | 46,03 | |
4 | MAKS | Grobelny Martyna (Mł.2010) | LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach | 0 | 47,28 | |
5 | VALES BLUERAY | Wernerowicz Karolina (JM.2008) | KJ Akademia Kucania Dawidy | 0 | 47,79 | |
6 | ROLEX 2 | Jurasz Kornelia (JM.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 4 | 64,21 | |
7 | DOMINO | Naumiuk Kornelia (Mł.2009) | Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda'' | 8 | 48,23 | |
8 | HELABA D'INSEGOTTE | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 12 | 48,53 |
2A - MINI - Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 75 cm) (14.02.2021) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | |
1 | HALNY | Wawrzkiewicz Tola (Mł.2010) | Sopocki KJ | 0 | 61,06 | 0 | 28,31 | |
2 | FRANKENHOEH'S MYLORD | Słoniec Paulina (Mł.2010) | KJ Trachy Sośnicowice | 0 | 65,53 | 0 | 28,47 | |
3 | RAMIRO | Cwalina Wiktoria (Mł.2011) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 62,06 | 4 | 39,36 | |
4 | KLARA | Kliś Maja (Mł.2009) | Profit Orzesze | 4 | 55,53 | |||
5 | BENETON | Chojowska Iga (Mł.2010) | Bez Przynależności Klubowej | 4 | 60,84 | |||
6 | CYKOR | Wierucka Zofia (Mł.2011) | KJ Podkowa Gruszczyn | 8 | 66,92 | |||
7 | WILDZANG'S ROSE SHAUNDI | Kanoniczak Hanna (JM.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 12 | 64,42 | |||
BEŁT | Ciszek Zofia (Mł.2010) | KJ Akademia Kucania Dawidy | ELI |
2B - MIDI - Konkurs zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 (wys. 90 cm) (14.02.2021) | ||||||||
Rozgrywka | Rozgrywka | |||||||
Miejsce | Nazwa konia | Zawodnik | Klub | Punkty | Czas | Punkty | Czas | |
1 | JAGIENKA | Babczyńska Małgorzata (Mł.2009) | BPK | 0 | 66,12 | 0 | 28,14 | |
2 | MAKS | Grobelny Martyna (Mł.2010) | LKJ przy Stadninie Koni w Ochabach | 0 | 66,87 | 0 | 28,73 | |
3 | DEMON DEL | Mucha Weronika (JM.2008) | JKS Hanna | 0 | 61,43 | 4 | 30,35 | |
4 | WIKING PP | Skotarczak Nel (Mł.2009) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 65,65 | 8 | 29,23 | |
5 | ROLEX 2 | Jurasz Kornelia (JM.2008) | KJ Podkowa Gruszczyn | 0 | 69,42 | 15 | 53,78 | |
6 | VALES BLUERAY | Wernerowicz Karolina (JM.2008) | KJ Akademia Kucania Dawidy | 4 | 57,99 | |||
7 | DOMINO | Naumiuk Kornelia (Mł.2009) | Klub Jeździecki ''Kucykowa Zagroda'' | 4 | 65,64 | |||
8 | WESTERVELD’S OLIEVIER | Przybylska Zuzanna (Mł.2009) | JUKS Abakus Kaczyna | 4 | 71,46 |
HUBERTUS 2.5.1.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (TARANT EVENTS, H112009-01)
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |