CSIO Dutch Youngster Festival Wierden 2019
29 maja - 1 czerwca 2019
Reprezentacja Polski:
CSIOCh - Iga Biegalska Laura Kłapińska Maria Branka - Borja, Julia Jabłońska
CSIOJ - Dalia Lehmann Wiktoria Bedynska Laura Barańska, Milena Dobkowska Mikolaj Pablo Baranski
CSIOY - Szymon Najdzionek
Polska Kadra Juniorów na trzecim stopniu podium Pucharu Narodów CSIOJ
Mikołaj Barański - Wiktora Bedyńska - Dalia Lehmann - Milena Dobkowska - szef ekipy Zbigniew Kaczorowski
CSIOJ Puchar Narodów 3 miejsce Polska
Najlepsze wyniki polskich zawodników w zawodach:
CSIOJ Puchar Narodów 3 miejsce Polska
CSIOJ Grand Prix 9m. Dalia Lehmann POL QUITOKI
CSIOCh Grand Prix 13m. Iga Biegalska POL DORAVELLA
CSIOCh 125cm 12m. Laura Kłapińska POL CAPTAIN 31/05/19
CSIOJ 135cm 11m. Dalia Lehmann POL QUITOKI
CSIOCh 125cm 20m. Julia Jabłońska POL COLUMBIA 30/05/19
CSIOJ 135cm 9m. Wiktoria Bedyńska POL LACOSTE 142 29/05/19
CSIOJ Grand Prix 01/06/19
1m. Elize van de Mheen NED
9m. Dalia Lehmann POL QUITOKI 1pkt
10m. Mikołaj Barański POL DO IT 2 pkt
11m. Wiktoria Bedyńska POL LACOSTE 142 4 pkt
28m. Milena Dobkowska POL ZALVO 6 pkt
38m. Laura Barańska POL CODETIA VDL 10 pkt
Dalia Lehmann GP
Mikołaj Barański GP
CSIOCh Grand Prix 01/06/19
1m. Emma Bocken NED DAGMA
13m. Iga Biegalska POL DORAVELLA 4 pkt
23m. Laura Kłapińska POL CAPTAIN 5 pkt
29m. Julia Jabłońska POL COLUMBIA 5 pkt
41m. Maria Branka- Borja POL CAMILLA 139 13 pkt
Puchar Narodów CSIOJ 29/05/19
1m. Wielka Brytania 0 pkt
2m. Holandia 4 pkt
3m. Polska 11 pkt
4m. Włochy 20 pkt
5m. Szwecja 33 pkt
6m. Hiszpania 16pkt / EL
-----
W juniorskim Pucharze Narodów w Wierden najlepiej w polskiej ekipie spisała się Wiktoria Bedyńska na Lacoste, która podobnie jak w CSIOJ w Lamprechtshausen pokonała oba nawroty PN bez błędów. W składzie naszej reprezentacji jechali także: Mikołaj Barański na Do It z 1 pkt w II nawrocie, Milena Dąbkowska na Zalvo - bezbłędni w II nawrocie oraz Dalia Lehmann na Annchen.
Podium Juniorskiego Pucharu Narodów CSIOJ Wierden 2019
GALERIA
CSIOCh Puchar Narodów 30/05/19
Polska Kadra Dzieci niestety tym razem bez powodzenia w konkursie Pucharu Narodów. Jadąca jako pierwsza w ekipie Julia Jabłońska na Columbii uzyskała wynik 13 pkt, kolejne dwie amazonki jadące po raz pierwszy w swoich karierach Puchar Narodów - Maria Branka - Borja na Reflection nie ukończyła I nawrotu a Iga Biegalska na Cardhu miała 8 pkt. Po przejazdach trzech polskich par, Polska Kadra nie miała szans na udział w II nawrocie i mająca jechać jako ostatnia w ekipie Laura Kłapińska na Santiago została wycofana z konkursu.
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |