CSIO3 Budapest 2015 - wyniki
16 - 19 lipca 2015
Michał Kaźmierczak Łukasz Koza
Dawid Kubiak Weronika Wilska
Czwartek 16 lipca 2015
Konkurs CSIYH PAUL SCHOCKEMÖHLE nr 1
1m. Timpex Emlek / Gabor Szabo Jr HUN 0 / 55.67s
11m. I love You du Beaumont / Dawid Kubiak POL 0 / 62,45 s
Konkurs 130 / 140 cm NEMZETI LOVARDA nr 2
1m. gr A Tidelio Des Nauves / Antonio Matos Almeida POR 0 / 26,24s
1m. gr B Chacco Boy / Szabolcs Krucso HUN 0 / 26,26s
8m. Apart / Michał Kaxmierczak POL 0 / 30,26 s
53m Bijou Be / Łukasz Koza POL 4 / 29.91 s
67m Woody / Michał Kaźmierczak POL 4 / 35.64 s
68m. Chillando Blue / Łukasz Koza POL 4 / 36.02 s
94m Goldik Girl / Aleksandra Więckowska POL 12 / 35.73 s
95m Viper WZ / Marika Słowińska POL 12 / 35.79 s
Konkurs 150 cm REGALE nr 3
1m. Loro Piana Tamarix F M / Davide Kainich ITA 0 / 58.51s
29m Banjo Boy / Paulina Koza POL 4 / 64.37s
38m Bagazza M / Dawid Kubiak POL 4 / 68.66s
45m Que Pasa 5 / Michał Kaźmierczak POL 4 / 70.73s
48m M Carano / Weronika Wilska POL 4 / 71.26s
67m Ares / Weronika Wilska POL 8 / 71.40s
Konkurs 125 cm DJUGRATO SZAKAG nr 4
1m. Gitan / Igor Sulek SVK 0/32.87
1m. Gitan / Igor Sulek SVK 0/58.36
Konkurs nr 10 LR 150 cm o nagrodę EEMI
GRAND PRIX OF BUDAPEST - FEI WORLD CUP TM
01m. Allstar / Andreas Schou DEN 0/0/48,49s
17m Que Pasa 5 / Michal Kaźmierczak POL / 5pkt / 85.43 s
19m Bagazza M / Dawid Kubiak POL / 5pkt / 86.24 s
45m Banjo Boy / Paulina Koza / 12 pkt
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |