CSI2 / CSI1 / CSIJ / CSICh / CSIAm Linz 12-15 kwietnia 2018
Finały 15/04/18
Aleksandra Kierznowska na Dior V wygrała Grand Prix Juniorów CSIJ, Laura Kłapińska na Santiago była druga w Grand Prix Dzieci CSICh, Hubert Kierznowski zwyciężył w Finale 2* 135cm na Lanoso. Łukasz Wasilewski był piąty w LR 145cm Grand Prix na Wavantosie a Grzegorz Kubiak na Floyd był szósty w 1* Grand Prix.
Sobota 14/04/18 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski
CSI2 140cm kwalifikacja do GP - 4 miejsce - Monika Grundkowska / Dhaha ( video poniżej)
CSIJ 130cm - 1m. Aleksandra Kierznowska / Dior V video
CSICh 120cm - 2m. Maja Marchwicka / Szafir M
CSI1 130cm - 8m. Marek Wacławik / Chapeau 10
CSI1 120cm - 2m. Dawid Skiba / Santorini L
Finał CSIYH 6/7 yr - 1m. Dawid Skiba / La Vulkano L
Finał CSIYH 5l - 2m. Marcin Bętkowski / Ice Age H
Finał Vip Tour 115cm - 2m.Gabriela Bado / Gucci
Piątek 13/04/18 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski :
CSI2 135cm 3m - Marek Lewicki / Philadelphia video
CSI2 130cm 2m - Magda Kamińska i Wodka Polka
CSIJ 130cm 1m - Zuzanna Januszewska / Ironia
CSICh 120cm 3m - Natalia Stefańska / Papillon 142
CSI1 120cm 1m - Paula Grzesiek / Akord
CSIYH 6/7 l - 2m. Dajana Pawlicka / Cappucino
CSIYH 5l - 1m. Marcin Bętkowski / Quality Star
VIP Tour - 2m. Gabriela Bado / Gucci
Czwartek 12/04/18 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski
CSI2 145cm - 3m. Hubert Kierznowski / Denver Z
CSI2 135cm - 11m. Juliana Suska / Pierot
CSI1 120cm - 6m. Grzegorz Kubiak / Aloubette
CSIYH 6/7l 3m. Dawid Skiba / Secret Weapon L
CSIYH 5l 3m. Marcin Bętkowski / Quality Star
VIP Tour 120cm - 1m. Gabriela Bado / Gucci
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |