11 ekip w Pucharze Narodów - CSIO3 Linz 2013
Furusiyya FEI Nations Cup Division 2
3 maja o g.14 na hipodromie w Linz rozpocznie się pierwszy w 2013 roku Puchar Narodów z udziałem polskiej reprezentacji. Nasz kraj reprezentować będą : Piotr Morsztyni Osadkowski Van Halen , Ewa Mazurowska i Ponita 18 , Łukasz Koza i El Camp oraz Igor Kawiak i Centino du Ry. Na Pucharowym starcie reprezentacje z 11 państw.
1. Szwajcaria ( Pascal Bettschen, Claudia Gisler, Christina Liebherr, Werner Muff )
2. Austria ( Stefan Eder, Julia Kayser, Astrid Kneifel, Dieter Kofler )
3. Niemcy ( Joachim Heyer, Markus Renzel, Mario Stevens, Maximilian Weishaupt )
4. Polska
5. Włochy ( Fabio Brotto, Davide Kainich, Luca Moneta, Eleonora Zorzetto )
6. Rosja ( Vladimir Beletskiy, Olga Chechina, , Vadim Konovalov, Natalia Simonia )
7. Irlandia ( Billy Twomey , Anthony Condon, y Bertram Allen, Captain Michael Kelly.
8. Dania ( Lars Bak Andersen, Kim Kristensen, Charlotte von Ronne, Andreas Schou )
9. Wielka Brytania ( Graham Lovegrove, Timothy Page, Jo Pay, Louise Saywell, William Whitaker )
10. Białoruś ( Vasil Ivanou, Maxim Kryna, Yahor Morotski, Ibragim Vaskov )
11. Australia ( Evie Buller, Rory Hovell, Sarah Isbister, Philip Lever, William James Passy )
WYNIKI LIVE TU
Polska ekipa bardzo udanie rozpoczĘła zeszłoroczny start w Pucharach Narodów w Linz, po pierwszym nawrocie zajmowaliśmy drugie miejsce !!
Linz 2012 / pierwszy nawrót klasyfikacja
VIDEO z 2012- Jan Chrzanowski
VIDEO z 2012 Piotr Morsztyn
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |