Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSI2 CSI1 CSIYH Sopot 16-20 XII 2020
Zamówienia zdjęć : Aleksandra Ziętak Fotografia
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:
niedziela 20/12/20
Grand Prix LR 145 1m Mateusz Tyszko ZIROCCO AIR VIDEO
CSI2 135cm 1m. Laura Kłapińska ZAZOU SZUMAWA VIDEO
CSI2 125cm 1m. Nell Sówka JURANDA VIDEO
sobota 19/12/20
CSI2 140cm 1m. Grzegorz Kubiak SZULER
CSI2 130cm 1m. Eliza Zawadzka DIOR V
CSI1 115cm 1m. Marta Konarska LILI MARLENE
CSI1 110cm 1m. Agnieszka Olszewska SENATOR
piątek 18/12/20
CSI2 130cm 1m, Marek Lewicki ITOULON B i Hubert Kierznowski INNOCENCE
CSI2 120cm - 1m. Martyna Dubieniecka KAMELOT VIDEO
CSI1 110cm - 1m. Filip Skrzyczyński WODKA POLKA VIDEO debiut CSI
Finał CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
czwartek 17/12/20
CSI2 140cm - 1m. Jacek Zagor ARONN DU TALUS VIDEO
CSI2 120cm - 1m. Martyna Dubieniecka KAMELOT VIDEO
CSIYH - 1m. Jarosław Skrzyczyński BARCELONA VIDEO
CSI1 115cm - 1m. Marta Konarska LILI MARLENE VIDEO
środa 16/12/20
CSIYH - 1m. Matylda Malepszy CORD-M VIDEO
CSI1 115cm - 1m. Julia Błaszczak LIGHTNING 100
CSI1 110cm - 1m. Eryka Mikołajczyk ASSADUR VIDEO
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |