Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
XI Sportowy Czempionat Polski Młodych Koni, ZO1*, XXV Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego Olsza 6-9.09.2019
Michał Tyszko przebojem tegorocznego SCPMK w Olszy Paula Bartkowiak Fotografia
Zwycięzcy IX SCPMK Olsza 2019
Konie 7 letnie 1m. COLINERO Michał Tyszko TKJ Garbówek
Konie 6 letnie 1m. NIVARD VAN DE CELIEBURG Michał Tyszko TKJ Garbówek - na zdjęciu
Konie 5 letnie 1m JULIO ENKEL Wojciech Dahlke KJ Sokół Damasławek
Konie 4 letnie 1m. KENTUCKY VDL Szymon Stasiak KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
XXV Memoriał Jana Kantego Dąbrowskiego
1m. Daria Kobiernik VENUS Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko WYNIKI
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |