Andrzej Opłatek
Marek Lewicki, Maksymilian Wechta, Małgorzata Ciszek-Lewicka, Michał Każmierczak, Dawid Kubiak,
Jan Chrzanowski, Natalia Czernik, Bartosz Adamus, Natasza Wasilek
CSIYH Opglabbeek BEL Monika Dulczewska
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Rozkład Jazdy 04-09 kwietnia 2017
CSI3 / CSIYH San Giovanni ITA LIVESTREAM
/ Krzysztof Ludwiczak, Łukasz Koza, Wojciech Wojcianiec, Michał Ziębicki, Andrzej Opłatek, Bartosz Goszczyński, Anna Szary Ziębicka, Bartosz Adamus, Natalia Czernik, Magdalena Gut, Wiktor Larkowki, Wiktoria Lis /
CSI3 LR 145cm 9m Andrzej Opłatek POL / El Camp 08/04/17
CSI3 LR 145cm 9m Łukasz Koza POL / Chito Blue 07/04/17
CSI3 140cm 2/4 m Krzysztof Ludwiczak POL / Stakkatan
CSI3 140cm 5m. Wojciech Wojcianiec POL / Quasi de Kargane 06/04/17
7y/o 3m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe 0
6y/o 6m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano
5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine
7y/o 7m. Łukasz Koza POL / Ice Ice Babe 05/04/17
6y/o 3m. Anna Szary Ziębicka POL / Luciano
5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass,
6y/o 1m. Anna Szary - Ziębicka POL / Million Dreams, Luciano / 04/04/17
1m. Michał Ziębicki POL / Guess
5y/o 1m. Natalia Czernik POL / Chuck Bass, NC Verso Red Wine
CSI3 / CSIYH Arezzo ITA LIVESTREAM
/ Marek Lewicki, Julia Jaglarz /
LR 145cm 2m. Marek Lewicki POL / Abigej 07/04/17
6y/o Final 1m. Marek Lewicki POL / Philadelphia 06/04/17
/ Jarosław Skrzyczyński, Paulina Malinowska /
CSI1 Grand Prix 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Aloubetta 09/04/17
CSI2 135cm Finał 4m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 09/04/17
CSI2 140cm Final 2m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 08/04/17
CSI2 135cm 7m. Jarosław Skrzyczyński POL / Casanova 08/04/17
CSI2 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 07/04/17
CSI2 140cm 1m. Jarosław Skrzyczyński POL / Quintella 06/04/17
/ Łukasz Troszczyński /
CSI2135cm 7m Łukasz Troszczyński POL / Catlin
CSI2 140cm 6m. Łukasz Troszczyński POL / Djarvi B
CSI2 130cm 4m. Łukasz Troszczyński POL / Columbia 06/04/17
HALOWY PUCHAR POLSKI Kuców / MK / Dzieci Leszno
zamówienia zdjęć Katarzyna Primel foto@primel.pl
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Grzegorzewski Adam | 3015 |
Miśkiewicz Tomasz | 2858 |
Skrzyczyński Jarosław | 2309 |
Kubiak Dawid | 2199 |
Konopacki Przemysław | 1624 |
Kaźmierczak Michał | 1552 |
Wacławik Marek | 1382 |
Lewicki Marek | 1240 |
Kiecoń Mściwój | 1228 |
Tyszko Michał | 1203 |
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |