Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Rozkład Jazdy 28.04-01.05.2016
CSI2 /1/YH /J /Ch LINZ WYNIKI TURNIEJU
1m. Grand Prix CSI2 Linz Mściwoj Kiecoń / Celana Z
1m. Grand Prix Dzieci Juliana Suska POL / Aloubetta 01.05.16
1m. CSIYH 6/7 l Hubert Kierznowski POL / Lanoso
2m. CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z
2m. VIP Final Aleksandra Nowakowska POL / Tango du Rouet
1m. CSIJ Dajana Pawlicka POL / Campari
1m. CSICh Aleksandra Kierznowska / Never Mind 22 POL 30.04.16
1m. CSIJ Dajana Pawlicka POL / Bebeto
1m. CSICh Juliana Suska POL / Aloubetta
3m 135 CSI2 Aleksandra Kozanecka / Calero Z
2m. CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z 29.04.16
3m. 135 CSI2 Mściwoj Kiecoń POL / Cronos
2m. CSIYH 5l Lisa Chrzanowski POL / Newton JP Z 28.04.16
CSI3 Redefin listy / wyniki LIVE
Maksymilian Wechta / Adam Grzegorzewski
13 m. Grand Prix CSI3 Redefin Maksymilian Wechta POL / London 32 wyniki
6m. CSI3 145 Adam Grzegorzewski POL / Zazou Szumawa wyniki
2m. CSIYH Maksymilian Wechta POL / Quinchella wyniki
7m. CSI3 140 Adam Grzegorzewski POL / Okarino wyniki
17m. CSI3 145 Maksymilian Wechta POL / London 32 wyniki
CSI2 Barbizon listy / wyniki
Jan Chrzanowski
13 m Grand Prix Jan Chrzanowski POL / Poppee De Damvil wyniki
PLJ Bogusławice listy / wyniki / program
piątek DR 1m. Leszek Gramza / Badorette / KJ Agro Handel Śrem wyniki
sobota DR 1m. Ewelina Szczepanik / Pablo I / TKJ Garbówek wyniki
niedziela Grand Prix 1m. Andrei Shalohin / Carewicz / KJ Zbyszko wyniki
Studencki Puchar Narodów Jaszkowo GALERIA Paula Bartkowiak / WYNIKI
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |