Błękitna Wstęga Wielkopolski Iwno 8-10.05.15
Ogólnopolskie Zawody Dzieci i Młodzieży
Regionalne Zawody Konne
43 Błękitna Wstęga Wielkopolski
VII Memoriał Henryka Helaka
LKJ Abaria Iwno 08-10.05 2015
ZGŁOSZENIA
Pasadena Anna Androsiuk SKJ Sopot
Einstein L Marcin Bętkowski KJ Agro-Handel Śrem
Versace L Marcin Bętkowski KJ Agro-Handel Śrem
Carolina 42 Agnieszka Bogucka-Sydow KJ Hubertus Lusowo
Nagar Weronika Broniarczyk jr97 KJ Zagórów
Thor Weronika Broniarczyk jr97 KJ Zagórów
Haggar Bianka Budna jr98 UKS Trójka
Top Farms Relax Maja Bulrtowicz jr.mł00 KJ Gołębin Stary
Catrick Alina Celmerowska BPK WIE
Cebrina Alina Celmerowska BPK WIE
Bronco v/d Veldmolen Maciej Charliński yr94 LKJ Abaria Iwno
Sake Maciej Charliński yr94 LKJ Abaria Iwno
Marlon Beata Cholerzyńska JUKS Mieczewo
Bramin Rafał Choynowski KJ Gołębin Stary
Lizzander HaB Rafał Choynowski KJ Gołębin Stary
Karino Aleksander Dur JUKS Mieczewo
Tina Aleksander Dur JUKS Mieczewo
Kartagina Katarzyna Dur jr.mł01 JUKS Mieczewo
Dolly Marta Działakiewicz yr95 KJ Zagórów
Semiramida Magdalena Fikse LKS Cwał Poznań
Orli Baja KG Tomasz Gogołek KJ Michałówka
T.T. Leonidas Tomasz Gogołek KJ Michałówka
Cortas L Leszek Gramza KJ Agro-Handel Śrem
Verona L Leszek Gramza KJ Agro-Handel Śrem
Izaura Wiktoria Hoffman jr.mł00 St.KJ Gronówka
Gracja Danuta Jonko UKJ Neksico Karlino
Mona F Marek Juszczak UKS Trójka
Lajero KG Olga Kociałkowska jr.mł02 BPK WIE
Otello Agnieszka Kos JKS Moskit Kalisz
S-Piorun Klaudia Kostrzewska jr97 St.J. Baborówko
S-Tajfun Klaudia Kostrzewska jr97 St.J. Baborówko
Wigra Mateusz Kowalczyk yr95 BPK WIE
Vasco Michalina Kozerska jr.mł00 KJ Gołębin Stary
Campari Łukasz Krajewski KJ Agro-Handel Śrem
Chuck-Chin L.E. Łukasz Krajewski KJ Agro-Handel Śrem
Fun Risk L Łukasz Krajewski KJ Agro-Handel Śrem
Tenerife L Łukasz Krajewski KJ Agro-Handel Śrem
Helcia Anna Kuczyńska KJ Rancho Poznań
G Zeus Agata Kujawa LZS Lech Gniezno
Barakuda Jan Kurek Fun.z Kulturą na Ty Kaczyna
Cayen(ne) Jan Kurek Fun.z Kulturą na Ty Kaczyna
Duravella Jan Kurek Fun.z Kulturą na Ty Kaczyna
Maik K Jan Kurek Fun.z Kulturą na Ty Kaczyna
Michnight K Jan Kurek Fun.z Kulturą na Ty Kaczyna
Nene De la Lun Jan Kurek Fun.z Kulturą na Ty Kaczyna
Dugano Marika Kwaśniewska KJ Zagórów
G-Centurion Marika Kwaśniewska KJ Zagórów
Orient Marika Kwaśniewska KJ Zagórów
Import Radosław Lampasiak KJ Atrium Swarzędz
Manix Karol Luboński KJ Podkowa Gruszczyn
Elegant Oliwia Łęc jr99 KJ Liljówka Stęszewko
Koktail Daria Łuczak yr96 LZS Lech Gniezno
Numeros Girl Magdalena Majchrzak jr97 LKJ Abaria Iwno
Celeniek Arkadiusz Makowski JUKS Mieczewo
Veto Małgorzata Marczyk jr97 LKS Cwał Poznań
Cytra Zuzanna Meyer jr.mł00 St.KJ Gronówka
Realia Dominika Mielcarek jr98 KJ Zagórów
Avero Boy M Magdalena Murawska KJ Zagórów
Jamayka Piotr Nawrocki KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
Kantor Marcin Nowak WTK Hermanów
Główna Wygrana Daria Olejniczak KJ Zagórów
Siena Joanna Olejniczak WTK Hermanów
Ilinoice Ignacy Ordanik jr.mł02 JUKS Mieczewo
Calido C Weronika Orłowska yr94 KJ Atrium Swarzędz
Pamir Dominika Palczewska KJ Black Pony Milejowice
Goliat Katarzyna Paradowska jr99 UKS Trójka
Clarus Tadeusz Pełeszuk LZS Lech Gniezno
Toledo Maciej Piasecki . LKJ Abaria Iwno
Czadis TM Martyna Pietrowicz jr99 KJ Zagórów
Brike K Małgorzata Pięta Fun.z Kulturą na Ty Kaczyna
Alaska Marcelina Raczyńska jr.mł00 UKS Trójka
Synami Marcelina Raczyńska jr.mł00 UKS Trójka
Duravella Aleksandra Rękosiewicz jr97 Fun.z Kulturą na Ty Kaczyna
Dansa Vittoria Klaudia Rolewska jr97 KJ Gołębin Stary
Feriana Katarzyna Rutkowska St.J. Baborówko
Ferrero Katarzyna Rutkowska St.J. Baborówko
Cinamon Dominika Siudzińska jr.mł03 LKS Cwał Poznań
Elendil Daven Dominika Siudzińska jr.mł03 LKS Cwał Poznań
Florentina Anna Sobańska St.J. Baborówko
amiro v/h Equietanerhof Piotr Sokołowski LZS Lech Gniezno
Florencja Patrycja Sokół yr95 LKJ Abaria Iwno
Jurajska Woda Patrycja Sokół yr95 LKJ Abaria Iwno
Peryl L Agnieszka Sosnowska BPK WIE
Tajfun Aleksandra Staniek LKJ Abaria Iwno
Selena Eliza Starczak KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
Chelon Alicja Stemplewska KJ Zagórów
Baryt Stanisław Stołowski yr94 KJ Podkowa Gruszczyn
Caren Stanisław Stołowski yr94 KJ Podkowa Gruszczyn
Bastylia Marek Strzyż KJ Olmet-Ostsped Ostrów Wlkp
Cia Malica Julia Surdyk jr99 GLKS Sokół Damasławek
Landos 0027 Wiktor Szała jr97 KJ Agro-Handel Śrem
Pacyfik Wiktor Szała jr97 KJ Agro-Handel Śrem
Playboy Weronika Szylderowicz yr94 SKJ Favorit Racula
Kartouche Zuzanna Śliwińska jr97 KJ Zagórów
Valentcia V Joanna Tomaszewska jr98 KJ Rancho Poznań
Norek Eryk Urbaniak jr97 UKS Trójka
Underground Eryk Urbaniak jr97 UKS Trójka
Raven Magdalena Walczak KJ Atrium Swarzędz
Cassini Bomb Iga Wesołowska jr97 BPK WIE
Karino Adrianna Wiśniewska yr94 JUKS Mieczewo
Tina Adrianna Wiśniewska yr94 JUKS Mieczewo
Annchen 11 Katarzyna Witkowska. KJ Gołębin Stary
Caranos' Eye Katarzyna Witkowska. KJ Gołębin Stary
Hellana Bartosz Wyrwa KJ Liljówka Stęszewko
Hoover Bartosz Wyrwa KJ Liljówka Stęszewko
Alexis N Marta Zielińska KJ Zagórów
Dimo Marta Zielińska KJ Zagórów
Zawody Ogólnopolskie Dzieci i Młodzieży
Brazylia Zofia Budzyńska jr.mł02 St.KJ Gronówka
Lizbona Kornelia Drążkiewicz jr98 LKJ Abaria Iwno
Norman Barbara Gronowska jr98 St.KJ Gronówka
Bater Day Maja Hendrys jr.mł03 KJ Podkowa Gruszczyn
Szogun Maja Hendrys jr.mł03 KJ Podkowa Gruszczyn
Bello Dominika Henzel mł04 KJ Podkowa Gruszczyn
Igiełka Dominika Henzel mł04 KJ Podkowa Gruszczyn
Schneewittchen Dominika Henzel mł04 KJ Podkowa Gruszczyn
Prometeusz Julia Janku jr.mł00 KJ Ranczo Kołata
Mirabel Weronika Kamieńska jr.mł01 KJ Rancho Poznań
Tigra-K Patrycja Kamieńska. jr.mł01 KJ Rancho Poznań
Pasjonata Amigo Agata Kamińska mł04 KJ Ranczo Kołata
Pasjonata Parys Agata Kamińska mł04 KJ Ranczo Kołata
Lili Marlene Julia Klinge jr98 KJ Podkowa Gruszczyn
Konstelacja Martyna Kowalak jr98 LKS Cwał Poznań
Barkarola Zuzanna Nowakowska jr98 KS Centurion Zaręby
Alf Aleksandra Osuch mł04 KJ Podkowa Gruszczyn
Jacob Aleksandra Osuch mł04 KJ Podkowa Gruszczyn
Sulima Aleksandra Osuch mł04 KJ Podkowa Gruszczyn
Finisz Agata Kamińska mł04 KJ Ranczo Kołata
Schneewittchen Martyna Ratajczak jr.mł03 KJ Podkowa Gruszczyn
Wolf's Moritz V Stanisław Stołowski yr94 KJ Podkowa Gruszczyn
Benito Paulina Sydow LKJ Abaria Iwno
Struna Oliwia Sydow jr97 LKJ Abaria Iwno
Midori Natalia Sydow mł05 St.KJ Gronówka
Miraż Matylda Wrzosek jr.mł03 LKJ Cwał Poznań
Montana Joanna Ziętkowska yr95 KJ Podkowa Gruszczyn
Nektarynka Małgorzata Zubrycka jr.mł00 JKS Rywal Grudziądz
Nimbus Małgorzata Zubrycka jr.mł00 JKS Rywal Grudziądz
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |