4 Foulee CSI4 Poznań - X Memoriał Macieja Frankiewicza 7-9.06.19
PROGRAM / LISTY / WYNIKI STRONA OFICJALNA http://4foulee.pl/pl/ ZGŁOSZENIA
RELACJA VIDEO http://4foulee.pl/pl/csi-poznan/tv-online.html
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :
Grand Prix LR 160cm 4m. Jarosław Skrzyczyński POL JERICO
Finał 145cm LR 1m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP
Finał CSIU25 3m. Andrzej Opłatek POL CONMINA BLUE PS
Grand Prix CSI1 3m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE
Final CSIYH 4m. Marek Lewicki POL ITOULON B
Memoriał Macieja Frankiewicza 4m. Wojciech Wojcianiec POL CASSIO MELLONI
CSI4 140cm 3m. Jarosław Skrzyczyński POL AKKOL
CSIU25 140cm 1m. Aleksandra Kierznowska POL DIOR V
CSI1 130cm 1m. Łukasz Wasilewski POL WAVANTOS VD RENVILLEHOEVE
CSIYH 125cm 2m. Marek Lewicki POL ITOULON B
LR 150cm 3m. Andrzej Opłatek POL STALANDO 2 VIDEO JUMP OFF
CSI4 140cm 2m. Andrzej Opłatek POL EL CAMP VIDEO
CSIU25 135cm 2m. Andrzej Opłatek POL CONMINA BLUE PS VIDEO
CSI1 130cm 2m. Krzysztof Ludwiczak POL COSTACALVO VIDEO
CSIYH 125cm 2m. Marek Lewicki POL CORNET'S SUNSHINE VIDEO
Jarosław Skrzyczyński i Jerico GP
Andrzej Opłatek i El Camp
Andrzej Opłatek i Conthinder
Jarosław Skrzyczyński i Akkol
Maksymilian Wechta i Number One
Wojciech Wojcianiec i Cassio Melloni - Memoriał Macieja Frankiewicza
Jarosław Skrzyczyński i Greatest - Memoriał Macieja Frankiewicza
Andrzej Opłatek i Staland 2 - rozgrywka LR 150cm
Andrzej Opłatek i El Camp
Andrzej Opłatek i Conmina Blue PS
Aleksandra Kierznowska i Dior V
Krzysztof Ludwiczka i Costacalvo
Marek Lewicki i Cornets Sunshine
Marek Lewicki i Itoulon B
Nowa sekcja
1. Barański Mikołaj | 607 |
2. Kierznowska Aleksandra | 476 |
3. Maruszak Lena | 412 |
4. Suska Juliana | 410 |
5. Sydow Natalia | 255 |
6. Wypchło Aleksandra | 217 |
7. Kłapińska Laura | 197 |
8. Lewandowski Aleksander | 180 |
9. Stefańska Natalia | 176 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 662 |
2. Ganowska Julia | 374 |
3. Skrzyczyński Patryk | 339 |
4. Pietrzak Daria | 311 |
5. Macieszczak Ewa | 281 |
6. Zawadzka Eliza | 227 |
7. Sówka Nell | 178 |
8. Kucharska Antonina | 127 |
9. Nawrocka Roksana | 121 |
10. Hudzik Jakub | 111 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |