CSIOJ / CSIOY / CSIOCh / CSIOP PAPPAS JUNIOR SPECIALS Lamprechtshausen 2013
16-20 maja 2013
Blisko 250 zawodników na 447 koniach z 15 państw zgłoszone jest do rywalizacji w zawodach CSIO w Lamprechtshausen w 4 kategoriach : juniorskiej, młodzieżowej, pony i dzieci oraz w zawodach CSIU25
ZGŁOSZENIA TU
WYNIKI tu
LIVE na www.clipmyhorse.de
W 2012 roku w Lamprechtshasen Polska ekipa w składzie Monika Jackiewcz, Natalia Koziarowska, Antoni Strzałkowski i Wojciech Dahlke ( na zdjęciu ) w Grand Prix CSIOY wywalczyli drugie miejsce. Trzymamy kciuki za naszą młodzież w tym roku!!
Reprezentacja Polski PAPAS JUNIOR SPECIALS 2013
Ch | Lehmann | Dalia | POL | Cool Boy 16 |
Ch | Lehmann | Dalia | POL | Little Man 7 |
Ch | Matuszewska | Magdalena | POL | Golden Wind |
Ch | Matuszewska | Magdalena | POL | Pascavello J |
Ch | Policht | Angelika | POL | Ahlert |
Ch | Poschauko | Julia | POL | Cascala |
Ch | Reszuta | Dominika | POL | Arkadia |
Ch | Wolodkowicz | Olimpia | POL | Catania 84 |
Ch | Wolodkowicz | Olimpia | POL | Granit |
J | Gowin | Zuzanna | POL | Arkel |
J | Gowin | Zuzanna | POL | Emperio van`t Rosakker |
J | Grundowska | Monika | POL | Santana Gold |
J | Grundowska | Monika | POL | Zeta |
J | Grzegorzewski | Adam | POL | Fenicjanka |
J | Marciniak | Joanna | POL | Dolores |
J | Marciniak | Joanna | POL | Vagant |
J | Marciniak | Joanna | POL | Vykarlos |
J | Opłatek | Andrzej | POL | Light my fire 7 |
J | Opłatek | Andrzej | POL | True Love 18 |
J | Ornat | Albert | POL | Camillo Son |
J | Ornat | Albert | POL | Warex Pleasure |
J | Ostrowska | Adrianna | POL | Imequyl |
J | Poledina | Michal | POL | Kalister |
J | Radomska | Maja | POL | Calimera 36 |
J | Słodczyk | Dominik | POL | Lacona K |
J | Słodczyk | Dominik | POL | Sonia |
J | Stańczak | Karolina | POL | Chocolat 15 |
J | Stańczak | Karolina | POL | Limbutina |
J | Tecza | Szymon | POL | Lukrecja |
P | Cecuga | Agnieszka | POL | Cappagh Lad |
P | Cecuga | Agnieszka | POL | Frocken Glen Lady Cashel |
P | Grzegorzewski | Adam | POL | Kalahari Duke |
Y | Dahlke | Wojciech | POL | A Quite |
Y | Dahlke | Wojciech | POL | Vineyard |
Y | Koziarowska | Natalia | POL | Santiago 7 |
Karolina Stańczak Andrzej Opłatek
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |