Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Andalucia Sunshine Tour V 08-13 marca 2022
Reprezentacja Polski :
Maksymilian Wechta, Marek Lewicki, Mściwoj Kiecoń, Przemysław Konopacki, Bartosz Adamus, Małgorzata Ciszek - Lewicka, Izabela Vinckier, Aleksandra Wypchło, Adrianna Ostrowska, Piotr Kalinowski, Jacek Polikowski.
WYNIKI TURNIEJU VIDEO STRONA OFICJALNA
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:
niedziela 13/03/22
CSI4 MT GP 150cm 12m. Maksymilian Wechta CASSIOPEIA VIDEO
CSI4 135cm 9m. Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
CSI4 135cm 7m Aleksandra Wypchło GIRL RV VIDEO
CSI4 130cm 11m Przemysław Konopacki MAYO VAN DE HERKKANT
CSI1 120cm 1m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO
sobota 12/03/22
CSI4 140cm 12m. Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
CSI4 135cm 7m Marek Lewicki CENTO BLUE
CSI4 135cm 10m. Adrianna Ostrowska KAROLA B
CSI4 130cm 12m. Aleksandra Wypchło CASALEO Z
CSI1 130cm 4m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO
CSI1 120cm 10m. Adrianna Ostrowska HAGADIR DE L'EPINETTE
piątek 11/03/22
CSI4 150cm 11m. Maksymilian Wechta CHEPETTANO VIDEO
CSI4 145cm 12m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY
CSI4 140cm 3m. Marek Lewicki COME
CSI4 130cm 4m. Adrianna Ostrowska KAROLA BS VIDEO
CSI1 120cm 3m. Izabela Vinckier SALVE VIDEO
czwartek 10/03/22
CSI4 140cm 8m. Małgorzata Ciszek - Lewicka DAISY
Finał CSIYH 6yrs A 3m. Maksymilian Wechta ELDORADO VIDEO
Finał CSIYH 6yrs B 3m. Marek Lewicki FISTON DE BO Z VIDEO
09/03/22 CSIYH 6yrs 5m. Marek Lewicki FISTON DE BO Z VIDEO
08/03/22 CSIYH 6yrs CSIYH 5yrs
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |