W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

Baltica Tour 23-28.06.2020 CSI2 CSI1 CSIYH

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju :

 

niedziela 28 czerwca 2020

Grand Prix CSI2 145cm   9m Cassandra Orschel DACARA E

Grand Prix CSI1  4m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI2 140cm   1m. Aleksandra Kierznowska BADORETTE

CSI2 135cm  1m. Aleksandra Kierznowska DIOR V

CSI1 125cm   3m. Agnieszka Olszewska  MISTER STAKKATO S

CSI1 105cm   2m. Joanna Bzdok JOY RIDE B

 

sobota 27 czerwca 2020

CSI2 140cm  6m. Hubert Polowczyk M BLUE'S BOY Z  VIDEO 

CSI2 135cm  4m. Mściwoj Kiecoń LUETT BEEK AKKITA  VIDEO 

CSI2 130cm  3m. Eliza Zawadzka CORRADINO  VIDEO 

CSI1 120cm  3m. Izabela Vinckier DIANDRO RED WINE   VIDEO 

CSI1 Finał 115  3m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN   VIDEO 

CSI1 100cm  3m. Maksymilian Mateja RUDE SUNSHINE

 

piątek 26 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO

CSI2 135cm   4m. Maxymilian Parkitny DURANO W  VIDEO 

CSI2 130cm    7m.  Wojciech Wojcianiec JARLEY

CSI1 130cm   1m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO  VIDEO 

CSI1 120cm   1m. Eliza Zawadzka CABONA VIDEO

CSI1 110cm   5m. Natalia Zimnowodzka QUALITY QUEEN  VIDEO

CSI1 100cm   3m. Cassandra Orschel GRETA III

 

czwartek 25 czerwca 2020 

CSI2 145cm   1m. Jarosław Skrzyczyński JERICO

CSI2 140cm   1m. Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE   VIDEO 

CSI2 130cm   4m. Łukasz Jończyk DOLLAR DE NUEVO

CSI1 130cm   5m. Aleksandra Kierznowska CORLEANO

CSI1 110cm   3m. Natalia Zimnowodzka IVY VIDEO 

Finał 7yr YH   9m Radosław Zalewski CHALLENGE PICOBELLO Z  VIDEO 

FINAŁ 6yr YH  11m. Aleksandra Lusina Gołaś KARRAMBA Z  VIDEO

FINAŁ 5yr YH 2m. Piotr KalinowskVARIO DE BO Z  VIDEO 

 

środa 24 czerwca 2020 

CSIYH 7yr   5m. Cassandra Orschel BOOMER

CSIYH 6yr   1m. Aleksandra Lusina Gołaś CAPITALNA II G.

CSIYH 5yr   1m Adam Grzegorzewski KALITA O  VIDEO  

 

wtorek 23 czerwca 2020

CSIYH 7 yr  6m. Paweł Spisak I-MARK W

CSIYH 6 yr   CSIYH 5 yr

 
 

 

 

ZGŁOSZENIA 

PROGRAM / WYNIKI / LISTY 

strona oficjalna 

Luciana Diniz - gwiazda listy zgłoszeń pierwszego tygodnia Baltica Tour ! fot Beata Wieczorkowska 


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20