W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przemysław Konopacki 
 
 
Andrzej Oplatek 
 
 
 
Sophie Von Werner 
 
 
Monika Dulczewska, Mikołaj Kownacki 
 
 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CAVALIADA POZNAŃ 2019 - najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach 28.11-01.12.19

 

WYNIKI ZAWODÓW   

 

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach :

niedziela 01/12/19

CSI4-W Grand Prix - 2m. Wojciech Wojcianiec CHINTABLUE  VIDEO jump off 

CSI4-W 140cm 1m. Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3

CSI4-W 135cm   4m. Andrzej Opłatek ODILE DU SOUFFLET   VIDEO 

CSIYH 1m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

Final MINI  1m. Natalia Głowacz SZAMAN

Final MIDI  2m. Luna Kawalonek BORSALINO

 

sobota 30/11/19

CSI4-W LR 145cm  2m. Michał Kaźmierczak  DAME DE PIQUE

CSI4 LR Speed & Music  2m. Natalia Czernik EVERDI

CSI1 135cm 1m. Andrei Shalohin  FARLEY

CSI1 125 cm 1m. Zuzanna Sterczyńska  ARIANA   VIDEO 

Sztafeta  1m. / Nel Skotarczak, Hanna Kuczkowiak, Dawid Skiba

Cavaliada Future MINI   1m. Kornelia Pawłowska AT LAST RAVISHING RUBY

Cavaliada Future MIDI  1m. Paulina Pellowska JOWISZ

 

piątek 29/11/19

CSI4-W 160cm 5m. Monika Grundkowska DHAHA

CSI-W 140cm  1m. Jarosław Skrzyczyński GREATEST

CSIYH  2m. Jarosław Skrzyczynski  QUICK STEP

CSI1 130cm 1m. Samanta Forlini KONTENDRO

CSI1 120cm 2m. Jacek Kuśnierczak CAIRO AK

Potęga Skoku  4m. Jakub Krzyżosiak i Mateusz Kiempa

 

czwartek 28/11/19 

CSI4-W 145cm - 1m. Maksymilian Wechta QUINCHELLA   VIDEO 

CSI4-W 140cm -  6m. Krzysztof Ludwiczak   DIAROUBET   VIDEO

CSI4-W 135cm - 4m Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN  VIDEO 

CSIYH  2m. Dawid Skiba  LA VULKANO L

CSI1 130cm  - 1m. Andrzej Głoskowski CENTROPLAST DINAR  VIDEO 

CSI1 120cm - 4m. Łukasz Brzóska CARJONKER  VIDEO


Wojcianiec Wojciech  3423
Opłatek Andrzej  2893
Ludwiczak Krzysztof 2780
Skrzyczyński Jarosław 2573
Wechta Maksymilian  2011
Bobik Jan  1868
Grzelczyk Kamil  1502
Kubiak Grzegorz  1406
Kaźmierczak Michał  1207
Grzegorzewski Adam  836

29/02/20 

 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Lehmann Dalia  351
2. Lewicki Filip 310
3. Babiak Filip  181
4. Błaszczak Julia  178
5. Bado Gabriela  172
6. Milczarek Nina  166
7. Kawa Aleksandra 155
8. Kałdonek Martyna 139
9. Jaglarz Julia  119
10. Bedyńska W. / Januszewska Z, Skrzypiec. A  111

 29/02/20

1. Kierznowska Aleksandra 732
2. Suska Juliana   454
3. Lewandowski Aleksander   451
4. Skrobacz Olga 187
5. Baehr Maria  126
6. Barańska Laura  108
7. Stefańska Natalia  99
8. Wawrzyniak Pola  78
9. Dobkowska Milena  75
10 Pietrzak Emilia  73

29/02/20

1 Zawadzka Eliza 475
2  Kapel Julia  280
3. Konarska Marta 250
4. Gramza Amelia  190
5. Dubieniecka Martyna  185
6Pietrzak Daria  170
7. Biegalska Iga  155
8. Pymek Zuzanna 120
9. Lasecka Wiktoria  115
10.  Kolińska A, Jackowiak M. 110

22/03/20

1.  Kamińska Lena  22
2.  Wawrzkiewicz Tola 18
2.  Puzdrowska Zuzanna  18
4.  Słoniec Paulina  14
4.  Cwalina Wiktoria   14
4. Topa Zuzanna .   14
7. Cieślak Szymon  12
8. Kłodowska Aleksandra  4
9.    
10.    

22/03/20

1.  Skotarczak Nel 173
2.  Pliem  Perka Martyna 82
3.  Nawrocka Roksana  68
4.  Janiszewska Lena  63
5.  Łącka Michalina  56
6.  Biel Zofia  46
7.  Pellowska Paulina  45
8.  Babczyńska Małgorzata  44
9. Dąbrowska Zuzanna  40
10. Przybyła Natalia  34

 22/03/20

1.  Cwalina Wiktoria 49
2.  Pliem  Perka Martyna  45
3.  Skotarczak Nel 42
4.  Wierucka Zofia 29
5.  Karasińska O;ga 26
6.  Nagła Maja  25
7.  Pellowska Paulina  23
8. Stasiak Agata  22
9  Wawrzkiewicz Tola 22
10.  Biela Berenika   20

22/03/20

1.  Szeszuła Zuzanna   95    
2.  Panarowicz Nikola  63 
3.  Ludwicka Karina  39 
4.  Sówka Nell  35 
5.  Von Mauberg Wiktoria  33 
6   Kuczkowiak Hanna  32 
7.  Grygier Zuzanna   25
7   Kierznowska Jagoda  25 
9.  Sondej Zofia  23
10. Grabowska J. Brzeska B 20 

22/03/20

1.  Derda Agata 180
2.  Poleszak Dagmara  35
3.  Tuliszkiewicz Olga  30
3.  Otlewska Amelia  30
5.  Zubczyńska Amelia  15
5.  Kamińska Oliwia  15
7.     
8.   
9.    
10.    

22/03/20

1.  Maćkowska Agata 130
2.  Jackowiak Marcelina  115
3.  Kierznowska Jagoda 55
4.  Parkur Antonina 50
5.  Sówka Nell  45
6.  Dańczak Michalina  35
7.  Dubiniak Michał  30
8. Styła Olga  29
9. Kowalonek L, Derda A. 25
10.    

22/03/20

1.  Sydow Natalia 55
2.  Otlewska Natalia  15 
2.  Kozłowska Maria  15 
4   Kaczmarek Mikołaj  10  
5      
6.    
7.    
8.    
9.      
10       

22/03/20