W tym tygodniu:
 
 
 
 
 
 
Andrzej Opłatek 
 
 
 
Anna Szary Ziębicka,
Michał Ziębicki, Krzysztof Retka 
 
 
 
 
Damian Ostręga 
 
 
 
 

Memoriał Generała Michała Gutowskiego  Leszno HZO 

 

HZO DiM Wolica 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
    
 
 
 
 
 
 
   
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
 
 
 

 

   

 

CSI2 CSI4 Samorin 24-27 X 2019

Maksymilian Wechta i Quinchella 

 

Reprezentacja Polski :

Maksymilian Wechta CELTIA II   LONDON 32   QUINCHELLA

Radosław Zalewski  LATINA  HERE I AM

Przemysław Konopacki DUKE VOLO'S DIAMOND

Natalia Czernik DUKE G EVERDI i

Nadia Kuźma  QUELLE DAME Z QUEENY

Bartosz Adamus EL CAMP QUE PASA 5

Michała Kaźmierczak WILANDER  FONTAINE BLUE CKV QUIWITI

 

​Najlepsze wyniki reprezentantów Polski  w zawodach :

Grand Prix CSI4  155cm 39m Radosław Zalewski  LATINA

CSI2 125/130cm  8m. Radosław Zalewski  HERE I AM

 

CSI4 LR 145cm 11m. Natalia Czernik   EVERDI  26/10/19

Grand Prix CSI2 13m. Przemysław Konopacki  VOLO'S DIAMOND

CSI2 125/130cm 5m. Michał Kaźmierczak QUIWITI

 

LR 150cm   25m. Przemysław Konopacki POL DUKE 25/10/19 

CSI4 145cm  2m. Maksymilian Wechta   QUINCHELLA

CSI2 140cm  5m.  Przemysław Konopacki  VOLO'S DIAMOND VIDEO

CSI2 125cm  4m. Michał Kaźmierczak QUIWITI

 

LR 145cm  13m. Maksymilian Wechta   QUINCHELLA  VIDEO  24/10/19

CSI4 140cm 8m. Natalia Czernik EVERDI  VIDEO

CSI2 140cm  17m. Maksymilian Wechta  LONDON 32

 


Skrzyczyński Jarosław 3627
Wojcianiec Wojciech 3391
Ludwiczak Krzysztof  2853
Opłatek Andrzej  2704
Bobik Jan  2026
Wechta Maksymilian  1868
Kubiak Grzegorz  1652
Kaźmierczak Michał 1364
Grzelczyk Kamil  1307
Grzegorzewski Adam  1249

31/10/19 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1249
2. Grundkowska Monika   427
3. Milczarek Nina 211
4. Seroka Anna  179
5. Pawlicka Dajana  177
6. Żołądkiewicz Maciej 168
7. Kałdonek Martyna  139
8. Kubiak Jakub  133
9. Szmytka Michalina  126
10.Klein Olaf 120

31/10/19

1. Kierznowska Aleksandra 735
2. Lewicki Filip    574
3. Lehmann Dalia 419
4. Suska Juliana 416
5. Lewandowski Aleksander 307
6. Kawa Aleksandra  191
6. Błaszczak Julia  191
8. Babiak Filip  189
9. Skrobacz Olga 187
10 Bado Gabriela 176

 31/10/19

1.Pietrzak Daria 2830
 Zawadzka Eliza  2410
3. Jabłońska Julia  2377
4. Biegalska Iga 2354
5. Kucharska Zuzanna 2163
6. Marchwicka Maja 1952
7. Jannasz Wiktoria  1942
8. Kozioł Klara 1890
9. Kłapińska Laura 1665
10. Wypchło Aleksandra  1391

 30/10/19 

1. Pliem Perka Martyna  692
2. Sówka Nell 649
3. Ganowska Julia  597
4. Śliwiński Antoni 589
5. Skotarczak Nel  579
6. Piontek Barbara 421
7  Pellowska Paulina 413
8. Pięta Julia  406
9. Pawłowska Kornelia 385
10.  Czeszejko Sochacka Lena  349

30/10/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  312
3. Bednarczyk Julia  296
4. Bar Karolina 223
5. Mycio Oliwia 215
6  Sondej Zofia  202
7. Padalak Maria  171
8 Żuk Kaja   164
9. Pietrzak Piotr  123
10.  Panarowicz Nikola  122

30/10/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 841
3. Derda Agata 736
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Konarska Marta 499
7. Styła Olga  476
8.Tuliszkiewicz Olga 425
9.  Laura Tralewicz Pielak 401
10. Heydel Karolina 368

30/10/19

1. Friedman Maja Bella 648
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek  220
5  Iwaszczuk Alicja   201
6. Bar Karolina   155
7. Leszek Karwańska Wiktoria  129
8. Okupny Wiktoria 119
9.  Gramza Amelia  45
10   Otlewska Amelia   40

30/10/19