Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
Baltica Spring Tour Ciekocinko 04-09 czerwca 2019 - Grzegorz Kubiak i Szuler - Najlepsza polska para w konkursie Grand Prix - trzecie miejsce
zamówienia zdjęć Sweetieisafruit
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:
CSI3 Grand Prix LR 150cm 3m. Grzegorz Kubiak POL SZULER 09/06/19
CSI1 Grand Prix 135cm 3m. Klaudia Danecka POL FABIANO 82
Final CSI3 135cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL CISALL FS
Final CSI1 125cm 1m. Cassandra Orschel POL NO LIMIT 69
Final CSI1 115cm 1m. Andrei Shalohin POL IOWA
Final CSI1 105cm 2m. Joanna Karska POL SYLVESTER 137
CSI3 LR 145cm 3m. Kamil Grzelczyk POL MISTER DR HEIGL 08/06/19
CSI3 135cm 2m Milena Dobkowska POL QUI GIGI
CSI3 130cm 2m. Michał Tyszko POL BIQUEEN
CSI1 120cm 1m. Sławomir Hartman POL HILBERT Z
CSI1 110cm 4m. Andrei Shalohin POL IOWA
CSI3 LR 145cm 4m. Grzegorz Kubiak POL SZULER 07/06/19
CSI3 140cm 3m. Michał Tyszko POL BIQUEEN VIDEO
CSI3 135cm 15m. Aleksandra Zybala POL SOPHIA
CSI3 130cm 1m. Milena Dobkowska POL QUI GIGI VIDEO
CSI1 130cm 1m. Aleksandra Zybala POL CORNETTO VIDEO
CSI1 120cm 1m. Olga Sorokina POL BOLGHERI ZK
CSI3 145cm 4m. Kamil Grzelczyk POL WIBARO 06/06/19
CSI3 140cm 2m. Jan Bobik POL CHACCO AMICOR ZM
CSI3 130cm 5m. Jan Bobik POL QUAIDO
CSI1 130cm 3m. Sławomir Hartman POL HILBERT Z
CSI1 110cm 1m. Joanna Karska POL CHOPPER 7
CSIYH Final 7 yo 5m. Łukasz Appel POL NECANTO LSH
CSIYH Final 6 yo 4m. Adam Nicpoń POL ZERO Z VIDEO
CSIYH Final 5 yo 1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B
CSIYH 7 yo 2m. Łukasz Appel POL NECANTO LSH VIDEO 05/06/19
CSIYH 6 yo 2m. Adam Nicpoń POL CYCERA VIDEO
CSIYH 5 yo 1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B VIDEO
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |