W tym tygodniu:
 
 

Mistrzostwa Polski 

Jakubowice 

 

livestream 

 

 

 

CSI3 Busto Arsizio ITA 

Andrzej Opłatek, Monika Dulczewska, Sandra Piwowarczyk 

 

 

CSI3 / YH Bonheiden BEL

Jan Bobik, Aleksandra Cebulak 

 

 

CSI2 Kronenberg NED

Krzysztof Okła, Przemysław Konopacki 

 

 

CSI3 / Am Paderborn GER 

Cassandra Orschel, Agata Szymoniak 

 

 

WYNIKI 

(Tylko zawody ogólnopolskie oraz   międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski) 


 
   
 
 
 
 
  
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    
 
 
  
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

   

 

Baltica Spring Tour Ciekocinko 04-09 czerwca 2019 - Grzegorz Kubiak i Szuler - Najlepsza polska para w konkursie Grand Prix - trzecie miejsce

 

WYNIKI / LISTY / PROGRAM 

zamówienia zdjęć Sweetieisafruit  

 

Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w turnieju:

 

CSI3 Grand Prix LR 150cm   3m. Grzegorz Kubiak POL SZULER  09/06/19

CSI1 Grand Prix 135cm  3m. Klaudia Danecka POL FABIANO 82

Final CSI3 135cm - 1m. Michał Kaźmierczak POL CISALL FS

Final CSI1 125cm   1m. Cassandra Orschel POL NO LIMIT 69

Final CSI1 115cm  1m. Andrei Shalohin POL IOWA

Final CSI1 105cm  2m. Joanna Karska  POL SYLVESTER 137

 

CSI3 LR 145cm  3m. Kamil Grzelczyk POL MISTER DR HEIGL   08/06/19

CSI3 135cm  2m Milena Dobkowska POL QUI GIGI

CSI3 130cm 2m. Michał Tyszko POL BIQUEEN

CSI1 120cm  1m. Sławomir Hartman POL HILBERT Z

CSI1 110cm  4m. Andrei Shalohin POL IOWA

 

CSI3 LR 145cm  4m. Grzegorz Kubiak POL SZULER   07/06/19

CSI3  140cm  3m. Michał Tyszko POL BIQUEEN     VIDEO 

CSI3 135cm  15m.  Aleksandra Zybala POL SOPHIA  

CSI3 130cm  1m. Milena Dobkowska POL  QUI GIGI   VIDEO 

CSI1 130cm  1m. Aleksandra Zybala POL CORNETTO   VIDEO 

CSI1 120cm  1m. Olga Sorokina POL BOLGHERI ZK

 

CSI3 145cm  4m.  Kamil Grzelczyk POL  WIBARO  06/06/19 

CSI3 140cm  2m. Jan Bobik POL  CHACCO AMICOR ZM

CSI3 130cm  5m. Jan Bobik POL QUAIDO

CSI1 130cm  3m. Sławomir Hartman POL  HILBERT Z

CSI1 110cm 1m. Joanna Karska POL CHOPPER 7

CSIYH Final 7 yo  5m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH

CSIYH Final 6 yo  4m. Adam Nicpoń POL  ZERO Z   VIDEO 

CSIYH Final 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B  

 

CSIYH 7 yo  2m. Łukasz Appel  POL NECANTO LSH   VIDEO   05/06/19

CSIYH 6 yo  2m. Adam Nicpoń  POL CYCERA  VIDEO

CSIYH 5 yo  1m. Łukasz Appel POL JACKPOT B   VIDEO 

 

 


Skrzyczyński Jarosław 4446
Wojcianiec Wojciech 3420
Ludwiczak Krzysztof  2718
Bobik Jan 2207
Opłatek Andrzej  2187
Wechta Maksymilian  1851
Kaźmierczak Michał    1653
Grzegorzewski Adam  1529
Kubiak Grzegorz 1214
Grzelczyk Kamil  1173

 31/07/19

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ONLINE STORE 
EQUI FASHION
 
 
 
1. Grzegorzewski Adam 1529
2. Grundkowska Monika   345
3. Szmytka Michalina 258
4. Milczarek Nina 225
5. Najdzionek Szymon  222
6. Pawlicka Dajana 194
7. Klein Olaf  181
8. Seroka Anna 179
9. Żołądkiewicz Maciej  152
10.Matuszewska Magdalena  130

 31/07/19

1. Kierznowska Aleksandra 645
2. Lewicki Filip    546
3. Lehmann Dalia 462
4. Suska Juliana 270
5. Bedyńska Wiktoria  215
6. Barański Mikołaj  209
7. Błaszczak Julia  209
8. Kawa Aleksandra  188
9. Dobkowska Milena  148
10.Babiak Filip  144

 31/07/19 

1.Pietrzak Daria 2475
2 Zawadzka Eliza 2175
3. Biegalska Iga  2129
4. Kucharska Zuzanna 2083
5. Jabłońska Julia  1977
6. Kozioł Klara 1680
7.Jannasz Wiktoria  1632
8. Marchwicka Maja 1352
9. Brańka Borja Maria  1206
10. Kłapińska Laura 1185

 05/09/19

1. Pliem Perka Martyna  575
2. Śliwiński Antoni 529
3. Skotarczak Nel 479
4. Sówka Nell   476
5. Sówka Nell  472
6. Piontek Barbara 421
7  Pięta Julia  366
8.Pellowska Paulina 340
9. Pawłowska Kornelia 307
10.  Czeszejko Sochacka Lena  260

 05/09/19

1. Piontek Helena 473
2. Szeszuła Zuzanna  297
3. Bednarczyk Julia  296
4. Mycio Oliwia 215
5. Bar Karolina 183
6  Padalak Maria 171
7. Żuk Kaja 164
8. Sondej Zofia  111
8. Pietrzak Piotr  110
10.  Panarowicz Nikola  104

 05/09/19

1. Henzel Dominika  1050
2. Kamińska Agata 831
3. Derda Agata 721
4. Osuch Aleksandra 707
5. Płatek Oliwia  677
6. Styła Olga 476
7. Konarska Marta 444
8. Heydel Karolina  368
9.  Tuliszkiewicz Olga  355
10.  Piontek Helena  308

 05/09/19

1. Friedman Maja Bella 488
2. Wawryniuk Nela  275
3. Budzyńska Zofia 242
4  Jurzak Franciszek 220
5. Leszek Karwańska Wiktoria 129
6. Okupny Wiktoria  119
7. Iwaszczuk Alicja  111
8.  Bar Karolina  60
9.  Gramza Amelia  45
10   Jędrychowska Aleksandra  35

 05/09/19