Krzysztof Ludwiczak, Cassandra Orschel, Dawid Skiba, Anna Szary Ziębicka, Michał Ziębicki, Julia Jaglarz, Maciej Handzlik, Izabela Vinckier, Marcin Bętkowski, Helena Bartusek, Lena Florkowska, Zuzanna Kuc, Klaudia Siarkiewicz, Olga Tomanek, Aneta Wysocka, Mikołaj Ziębicki.
Hanna Osieka
Daria Pietrzak, Paulina Pellowska, Wiktor Piechota
(Tylko zawody ogólnopolskie oraz międzynarodowe z udziałem reprezentantów Polski)
CSI2-W Darguziai LTU 16-19 maja 2019
Dawid Kubiak pierwszy, Maksymilian Wechta drugi w konkursie Grand Prix 160cm CSI-W.
Najlepsze wyniki reprezentantów Polski w zawodach:
CSI2 LR Grand Prix 160cm 1m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 19/05/19
CSI2 140cm 6m. Natalia Palmowska POL CEREMBER ME M
CSI2 135cm 3m. Robert Hestkowski POL HEKTORAS 18/05/19
CSI2 LR 145cm 3m. Dawid Kubiak POL ANASTACIA III 17/05/19
CSI1 110cm 3m. Dominika Hestkowska POL CONTI
CSI2 140cm 4m. Maksymilian Wechta POL QUINCHELLA VIDEO 16/05/19
CSIO Sopot Young Stars sezon 2024
Cavaliada Future sezon 2023/24
Polska z kwalifikacją na IO Paryż 2024
CSIO Sopot Young Stars sezon 2023
Mistrzowie Polski w skokach przez przeszkody
Polskie Dzieci z brązowym medalem ME Dzieci - wyniki ME Samorin 2017
Miskiewicz Tomasz | 2973 |
Grzegorzewski Adam | 2879 |
Skrzyczyński Jarosław | 2571 |
Kubiak Dawid | 2234 |
Konopacki Przemysław | 1553 |
Wacławik Marek | 1442 |
Kaźmierczak Michał | 1429 |
Lewicki Marek | 1277 |
Opłatek Andrzej | 1260 |
Kiecoń Mściwój | 1237 |
1. Barański Mikołaj | 696 |
2. Kierznowska Aleksandra | 631 |
3. Suska Juliana | 413 |
4. Maruszak Lena | 409 |
5. Wypchło Aleksandra | 312 |
6. Kłapińska Laura | 284 |
7. Sydow Natalia | 216 |
8. Stefańska Natalia | 176 |
9. Lewandowski Aleksander | 167 |
10. Parkitny Maximilian | 163 |
1. Biegalska Iga | 569 |
2. Skrzyczyński Patryk | 438 |
3. Zawadzka Eliza | 352 |
4. Pietrzak Daria | 276 |
5. Ganowska Julia | 252 |
6. Macieszczak Ewa | 182 |
7. Nawrocka Roksana | 156 |
8. Hudzik Roksana | 106 |
9. Niziołek Zuzanna | 100 |
10. Sówka Nell | 96 |
1 Kazimierczak Gaja | 560 |
2 Chojowska Iga | 445 |
3. Kulesza Lila | 440 |
4. Kosmol Alicja | 370 |
5. Dampc Nela | 360 |
6. Soforek Marcel | 335 |
7 Wolniewicz Karmela | 330 |
8. Biedziak Aleksandra | 315 |
9. Pis Hanna | 280 |
10. Malesa Alicja | 275 |
1. Sabok Gabriela | 74 |
2. Mordzelewska Hanna | 44 |
2. Luksa Paulina | 30 |
4. Czyżyk Zahiu Natalia | 28 |
4. Filkiewicz Hanna | 28 |
6 Cytarska Hanna | 26 |
6. Sławińska Aleksandra | 26 |
8. Głoskowski Franciszek | 24 |
9 Lubońska Helena | 22 |
9. Tańcula Maja | 22 |
1. Leboda Oliwia | 68 |
2. Reimann Zofia | 64 |
2. Przybylska Łucja | 52 |
4. Kostkowska Liliana | 48 |
4. Stodolna Natalia | 48 |
6 Rąbca Milena | 47 |
7. Ślusarczyk Iga | 41 |
8. Janaszczyk Lena | 37 |
9. Binkowska Wera | 36 |
10. Mordzelewski Jan | 35 |
1 Lubońska Helena | 83 |
2. Wnuczko Sara | 67 |
3. Broniarczyk Henryk | 65 |
4. Marszałek Amelia | 62 |
5. Seroczyński Kacper | 60 |
6. Pellowska Paulina | 47 |
7 Luboński Ignacy | 45 |
8. Wacławik Kacper | 37 |
9 Kmiecik Pola | 34 |
10. Michalak H., Kinas A. | 33 |
1. Buczek Agata | 70 | ||
2. Lewicka Aleksandra | 58 | ||
3. Jach Michalina | 55 | ||
4. Binkowska Wera | 49 | ||
5. Kondysiak Emilia | 39 | ||
6. Sawa Blanka | 35 | ||
7. Molenda Lena | 33 | ||
7. Czarnecka Aleksandra | 33 | ||
9. Drzycimska Iga | 30 | ||
9. Wierucka Zofia | 30 |
1. Czerepińska Maria | 165 |
2. Cwalina Wiktoria | 160 |
2. Sławińska Zuzanna | 140 |
4. Kamińska Zofia | 120 |
5. Hart Dyke Zofia | 105 |
6. Ferjan Victoria | 95 |
7. Patecka Olga | 85 |
8. Szostawicka Karolina | 75 |
9. Szulczyńska Pola | 70 |
10. Stobińska Cecile | 45 |
1. Korus Anna | 223 |
2. Skoczylas Michalina | 145 |
3. Ciszek Maria | 120 |
4. Koperska Pacyńska M. | 110 |
4. Nowak Liwia | 110 |
6. Pakur Zofia | 60 |
6. Moczkowska Carla | 60 |
8. Kwiatkowska Julia | 80 |
9. Rachubik Julia | 70 |
9. Ferjan Victoria, Czupryna M. | 70 |